Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Petr K.

Skóre Bezkempu: 113

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 626.8 - 27.8. Michal říká:

Pobyt proběhl naprosto v pořádku. Děkuji
17.9 - 19.9. Tomáš
16.9 - 17.9. Hynek
25.8 - 26.8. Jitka
17.7 - 18.7. Ladislav


Louka u lesa. Máchův kraj. 3km od Zákup.
17.7 - 18.7. Petr říká:
Louka je skutečně slunná a na kraji vesnice, kde už slyšíme jen ovce a kohouty z blízkého pozemku. V noci je naprosté ticho. Na louce je možné najít i krásně rovná místa vhodná pro umístění stanu. Doporučuji!
Louka v obci Zvánovice na samotě u lesa
19.8 - 20.8. Petr říká:
Krásná slunná louka, na okraji se stromy, kam se dá schovat do stínu. Ohniště bylo hezky připravené. V noci krásný pohled na hvězdy - ne nadarmo je v blízkém okolí hvězdárna v Ondřejově. Okolí louky je skutečně nádherné a perfektní pro procházky.
Výhled do kraje z oplocené louky
26.8 - 27.8. Petr říká:
Krásně posečený svažitý pozemek s dalekým výhledem do krajiny. Na pozemku si může najít každý své ideální místo - ve stínu pod velkým stromem, na naprosto rovném plácku nebo jako my v horní části u ohniště. Měli jsme pejska, takže jsme velmi ocenili, že celý pozemek je kompletně oplocený a tak jsme nemuseli být neustále ve střehu.
Místo jsme našli zcela bez problémů podle instrukcí pana majitele. Moc se nám tu líbilo!
Zajčina
25.8 - 26.8. Petr říká:
Krásný pozemek orientovaný na západ s nádherným výhledem na okolní kopečky. Užívali jsme si absolutní klid okolí přerušovaný akorát tak zvonečky oveček pasoucích se pár metrů od bezkempové louky. Potkali jsme se i s milou paní majitelkou, která nám v nouzi půjčila vývrtku na víno. Moc jsme si tento bezkemp užili a rádi se vrátíme!
Starý sad v Pošumaví
17.9 - 19.9. Petr říká:
Krásný sad na konci vesnice, kde už pokračují jen louky a lesy. Ráno nás přišly pozdravit koně z vedlejšího pozemku a ještě párkrát se zastavily během dne. Teplá sprcha na pozemku je naprosto úžasná záležitost! Pan majitel napm dal tipy na výlety v okolí - je jich dost. Užili jsme si to tady :)
V srdci přírody...
16.9 - 17.9. Petr říká:
Krásná louka s výhledem do krajiny, kde v dálce vidíte Vltavu a kolem dokola jen louky a lesy. V okolí se dá jít na hezkou procházku. Na louce je ohniště a rovná plocha pro stanování. Na louku vede prašná úzká cesta, tak s širším autem jeďte po louce vpravo hned jak to půjde.