Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Štěpán M.

Skóre Bezkempu: 405

Odznaky bezkempaře:


Buď s rodinou bydlíkem nebo sám na motorce. Ale hlavně dál od rušného města, do přírody, do klidu a do pohody :-)

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 2610.8 - 12.8. Jaroslav říká:

Vše na pohodu a v naprostém pořádku.
10.7 - 11.7. Marcel říká:

Návštěva proběhla v pořádku, ani jsme nevěděli, že u nás někdo je. Určitě doporučujeme a znovu rádi přivítáme.
4.7 - 5.7. Ľubica říká:

Ani sme nevedeli, že u nás niekto bol. Tichá, milá, príjemná rodinka. Určite odporúčame a tešíme sa snáď zas niekedy nabudúce.
15.6 - 16.6. Jiřina říká:

Sympatický a bezproblémový host.
14.6 - 15.6. Jiřina říká:

Bezproblémový host.
7.5 - 10.5. Laďka říká:

Velice příjemní hosté, vše proběhlo v pořádku, ráda přivítám i v budoucnu, doporučuji
31.12 - 1.1. Ctibor říká:

Vše OK.
26.10 - 27.10. Jan říká:

Vše v pořádku, děkuji a doporučuji .
31.8 - 1.9. Michal říká:

Ani jsme nevěděli, že tady někdo je, bezproblémový pán, doporučuji.
29.8 - 30.8. Magda říká:

Vše v pořádku.
17.8 - 18.8. Tomáš říká:

Nepotkali jsme se, ale pozemek zůstal čistý a všechno bylo v pořádku. Prima host!
15.5 - 18.5. Roman


Slunná stráň v srdci Orlických hor
19.7 - 20.7. Štěpán říká:
Opravdu krásné místo s krásným výhledem. A hlavně je tam opravdu klid :-) Voda a kamenný stůl jsou příjemný bonus. Pan majitel milý a komunikativní.
Jen bacha - jak název pozemku napovídá, je to stráň. Takže je to z kopce a rovného místa moc není, ale dá se. Poslední část příjezdové cesty je nezpevněná, takže karavany by mohly mít trochu problém. Ale celkově super a rádi se někdy vrátíme.
Prosluněná louka se sadem - Kašov u barokního komplexu v Kuksu
20.7 - 21.7. Štěpán říká:
Příjemné místo, popis odpovídá skutečnosti. Paní majitelka ochotně pomohla při příjezdu. Děkujeme!
Zahrádka u lesa
9.8 - 11.8. Štěpán říká:
Příjemné místo, snadný přístup a celý pozemek jen pro nás. Vše odpovídalo popisu. Pozemek je hned u hlavní silnice, ale provoz není velký, takže ok. Doporučuji návštěvu pivovaru - dobré pivo i kuchyně a hlavně velmi zajímavá prohlídka. Pan majitel ochotný. Návštěvu doporučujeme!
Starý sad v Pošumaví
17.8 - 18.8. Štěpán říká:
Všechno v pořádku, popis odpovídá skutečnosti. Klídek a pohoda. Doporučuju.
Beskydy pod Radhoštěm
29.8 - 30.8. Štěpán říká:
Krásné a klidné místo, majitelé vstřícní a ochotní. Vše v nejlepším pořádku. Děkuji a rád se někdy vrátím.
Podkrkonoší - nádherná příroda a klid.
31.8 - 1.9. Štěpán říká:
Vše bez problému, vstřícné a příjemné jednání pana majitele. Díky za nocleh!
Les Dubík u Českého Krumlova
26.10 - 27.10. Štěpán říká:
Je to moc hezké místo, ideální výchozí bod pro návštěvu města. Zámecká zahrada je opravdu kousek. Vše proběhlo automaticky a bez problému. Popis odpovídá skutečnosti, pozemek velmi prostorný, příjezdová cesta bez problémů i pro obytné auto. Děkujeme a rádi zase někdy přijedeme.
Experimentální zahrada pod Blaníkem
23.4 - 26.4. Štěpán říká:
Krásné a klidné místo s výhledem na Blaník. Super pro pěší i cyklo výlety po okolí. Příjezd na pozemek sice po polní cestě, ale i s 7m dlouhým obytňákem v klidu, bez problémů. Děkujeme paní majitelce - přišla se podívat, popovídat a doporučit zajímavá místa v okolí.
Brdy na dosah, zahrada v podhůří
7.5 - 10.5. Štěpán říká:
Měli jsme tu čest být prvními návštěvníky :-)
Vše bylo perfektně připraveno - kromě dřeva na oheň a grilu paní majitelka nachystala i mapku a prospekty zajímavých míst v okolí. Do Spáleného Poříčí se dá dojít pěšky - na náměstí jsou dvě hospody (teď už budou i otevřené), obchody, zámek a začínají tam tři naučné stezky (na procházku s dětmi ideální).
Pozemek jako takový je na klidném místě, cesta vedoucí kolem je minimálně používaná. V části, kde je ohniště a sezení je odpoledne příjemný stín.
U Vltavského plavebního kanálu v Zooparku Zelčín
15.5 - 18.5. Štěpán říká:
Tak pověst nelhala! :-) Zoopark Zelčín je super místo pro rodiny s dětmi. Trampolíny, kontaktní výběh se zvířaty, půjčovna raftů, to vše Vám zpestří pobyt. Je to i strategické místo pro cyklovýlety - po rovině, i pro malé děti. Jen počítejte s tím, že zoopark i bezkemp jsou opravdu populární a zejména o víkendech tam bude asi dost plno.
Zahrada nedaleko Orlické přehrady
12.6 - 14.6. Štěpán říká:
Klidná a útulná zahrada. Popis odpovídá a komunikace s majiteli bez problémů. Pozemek je mírně svažitý, ale dole u stodoly je dost rovného místa, takže v pohodě. Když je mokro, tak to bude při odjezdu trochu klouzat. U brány je listnatý strom, který zasahuje do průjezdu a obvykle tam stojí auto sousedů, tak zejména s velkými obytňáky opatrně. Ale s alkovnou jsem projel bez ztráty kytičky :-) Kdo hledá klidnou základnu nejen k (cyklo)výletům okolo Orlíku, bude spokojen. Za mne doporučuji.
louka s ohništěm
15.6 - 16.6. Štěpán říká:
Rovný hezký pozemek na kraji vesnice (parcela mezi domy). Vše odpovídá popisu. Milá a ochotná paní majitelka. Doporučuji.
Tichá lúka u Turčianských Teplic
3.7 - 4.7. Štěpán říká:
Pozemek na kraji vesnice za domem majitelů. Příjezd je trochu užší, ale v pohodě. Klidné místo, perfektně upravené, v blízkosti Aquaparku v Turčianských Teplicích. Přesto, že jsme přijeli pozdě a už za tmy, pan majitel na nás čekal a uvedl nás na pozemek. Moc děkujeme a doporučujeme.
Sedliacky Dvor - Rohozná
5.7 - 6.7. Štěpán říká:
Rodinný kemp o který se majitelé opravdu starají. Sociální zařízení jednoduché, ale vždy perfektně čisté. Ve "stodole" je k dispozici společná kuchyně, v chladničkách jsou k dispozici nápoje, nanuky a par dalsich dobrot. Každé ráno je možné zúčastnit se krmení domácích zvířat, děti nevynechali ani jednou :-) Kemp má strategickou polohu pro výlety po okolí. Nízké Tatry na jedné straně, Muráňská planina (zejména doporučuju Chodník Jakuba Surovce na Zbojské) na druhé a mnoho dalšího. Takže kemp jako takový určitě doporučuju. Ale víte jak - stačí jedni hluční sousedé a pohoda je pryč. Ale s tím je holt potřeba u kempu/bezkempu počítat.
Pod Lysou horou
9.7 - 10.7. Štěpán říká:
Z tohoto pozemku jsme byli opravdu nadšení - zajímavé místo (tady s krásným výhledem), klid a soukromí. To jsou věci, kvůli kterým mám bezkempu rád a tady jsou všechny najednou. Pan majitel ochotný, na pozemku připravena voda i elektřina, ohniště se dřevem a špalky na sezení. Za mě parádní místo, doporučuju.
Pod Lysou horou
10.7 - 11.7. Štěpán říká:
Z tohoto místa jsme byli opravdu nadšení. Krásný výhled, klid a soukromí - prostě přesně to co od bezkempu očekáváme.