Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Štěpán M.

Skóre Bezkempu: 475

Odznaky bezkempaře:


Buď s rodinou bydlíkem nebo sám na motorce. Ale hlavně dál od rušného města, do přírody, do klidu a do pohody :-)

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 3221.2 - 22.2. Filip říká:

Super pohodová rodinka, kterou vřele rádi doporučíme všem ostatním.
19.2 - 21.2. Filip říká:

Super pohodová rodinka, kterou vřele rádi doporučíme všem ostatním.
18.9 - 19.9. Jan říká:

Vše v naprostém pořádku, doporučuji 👍
10.8 - 12.8. Jaroslav říká:

Vše na pohodu a v naprostém pořádku.
10.7 - 11.7. Marcel říká:

Návštěva proběhla v pořádku, ani jsme nevěděli, že u nás někdo je. Určitě doporučujeme a znovu rádi přivítáme.
4.7 - 5.7. Ľubica říká:

Ani sme nevedeli, že u nás niekto bol. Tichá, milá, príjemná rodinka. Určite odporúčame a tešíme sa snáď zas niekedy nabudúce.
15.6 - 16.6. Jiřina říká:

Sympatický a bezproblémový host.
14.6 - 15.6. Jiřina říká:

Bezproblémový host.
7.5 - 10.5. Laďka říká:

Velice příjemní hosté, vše proběhlo v pořádku, ráda přivítám i v budoucnu, doporučuji
31.12 - 1.1. Ctibor říká:

Vše OK.
26.10 - 27.10. Jan říká:

Vše v pořádku, děkuji a doporučuji .
31.8 - 1.9. Michal říká:

Ani jsme nevěděli, že tady někdo je, bezproblémový pán, doporučuji.
29.8 - 30.8. Magda říká:

Vše v pořádku.
17.8 - 18.8. Tomáš říká:

Nepotkali jsme se, ale pozemek zůstal čistý a všechno bylo v pořádku. Prima host!
15.5 - 18.5. Roman


Slunná stráň v srdci Orlických hor
19.7 - 20.7. Štěpán říká:
Opravdu krásné místo s krásným výhledem. A hlavně je tam opravdu klid :-) Voda a kamenný stůl jsou příjemný bonus. Pan majitel milý a komunikativní.
Jen bacha - jak název pozemku napovídá, je to stráň. Takže je to z kopce a rovného místa moc není, ale dá se. Poslední část příjezdové cesty je nezpevněná, takže karavany by mohly mít trochu problém. Ale celkově super a rádi se někdy vrátíme.
Prosluněná louka se sadem v Kašově u barokního komplexu v Kuksu
20.7 - 21.7. Štěpán říká:
Příjemné místo, popis odpovídá skutečnosti. Paní majitelka ochotně pomohla při příjezdu. Děkujeme!
Zahrádka u lesa
9.8 - 11.8. Štěpán říká:
Příjemné místo, snadný přístup a celý pozemek jen pro nás. Vše odpovídalo popisu. Pozemek je hned u hlavní silnice, ale provoz není velký, takže ok. Doporučuji návštěvu pivovaru - dobré pivo i kuchyně a hlavně velmi zajímavá prohlídka. Pan majitel ochotný. Návštěvu doporučujeme!
Starý sad v Pošumaví
17.8 - 18.8. Štěpán říká:
Všechno v pořádku, popis odpovídá skutečnosti. Klídek a pohoda. Doporučuju.
Beskydy pod Radhoštěm
29.8 - 30.8. Štěpán říká:
Krásné a klidné místo, majitelé vstřícní a ochotní. Vše v nejlepším pořádku. Děkuji a rád se někdy vrátím.
Podkrkonoší - nádherná příroda a klid.
31.8 - 1.9. Štěpán říká:
Vše bez problému, vstřícné a příjemné jednání pana majitele. Díky za nocleh!
Les Dubík u Českého Krumlova
26.10 - 27.10. Štěpán říká:
Je to moc hezké místo, ideální výchozí bod pro návštěvu města. Zámecká zahrada je opravdu kousek. Vše proběhlo automaticky a bez problému. Popis odpovídá skutečnosti, pozemek velmi prostorný, příjezdová cesta bez problémů i pro obytné auto. Děkujeme a rádi zase někdy přijedeme.
Experimentální zahrada pod Blaníkem
23.4 - 26.4. Štěpán říká:
Krásné a klidné místo s výhledem na Blaník. Super pro pěší i cyklo výlety po okolí. Příjezd na pozemek sice po polní cestě, ale i s 7m dlouhým obytňákem v klidu, bez problémů. Děkujeme paní majitelce - přišla se podívat, popovídat a doporučit zajímavá místa v okolí.
Brdy na dosah, zahrada v podhůří
7.5 - 10.5. Štěpán říká:
Měli jsme tu čest být prvními návštěvníky :-)
Vše bylo perfektně připraveno - kromě dřeva na oheň a grilu paní majitelka nachystala i mapku a prospekty zajímavých míst v okolí. Do Spáleného Poříčí se dá dojít pěšky - na náměstí jsou dvě hospody (teď už budou i otevřené), obchody, zámek a začínají tam tři naučné stezky (na procházku s dětmi ideální).
Pozemek jako takový je na klidném místě, cesta vedoucí kolem je minimálně používaná. V části, kde je ohniště a sezení je odpoledne příjemný stín.
U Vltavského plavebního kanálu v Zooparku Zelčín
15.5 - 18.5. Štěpán říká:
Tak pověst nelhala! :-) Zoopark Zelčín je super místo pro rodiny s dětmi. Trampolíny, kontaktní výběh se zvířaty, půjčovna raftů, to vše Vám zpestří pobyt. Je to i strategické místo pro cyklovýlety - po rovině, i pro malé děti. Jen počítejte s tím, že zoopark i bezkemp jsou opravdu populární a zejména o víkendech tam bude asi dost plno.
Zahrada nedaleko Orlické přehrady
12.6 - 14.6. Štěpán říká:
Klidná a útulná zahrada. Popis odpovídá a komunikace s majiteli bez problémů. Pozemek je mírně svažitý, ale dole u stodoly je dost rovného místa, takže v pohodě. Když je mokro, tak to bude při odjezdu trochu klouzat. U brány je listnatý strom, který zasahuje do průjezdu a obvykle tam stojí auto sousedů, tak zejména s velkými obytňáky opatrně. Ale s alkovnou jsem projel bez ztráty kytičky :-) Kdo hledá klidnou základnu nejen k (cyklo)výletům okolo Orlíku, bude spokojen. Za mne doporučuji.
louka s ohništěm
15.6 - 16.6. Štěpán říká:
Rovný hezký pozemek na kraji vesnice (parcela mezi domy). Vše odpovídá popisu. Milá a ochotná paní majitelka. Doporučuji.
Tichá lúka u Turčianských Teplic
3.7 - 4.7. Štěpán říká:
Pozemek na kraji vesnice za domem majitelů. Příjezd je trochu užší, ale v pohodě. Klidné místo, perfektně upravené, v blízkosti Aquaparku v Turčianských Teplicích. Přesto, že jsme přijeli pozdě a už za tmy, pan majitel na nás čekal a uvedl nás na pozemek. Moc děkujeme a doporučujeme.
Sedliacky Dvor - Rohozná
5.7 - 6.7. Štěpán říká:
Rodinný kemp o který se majitelé opravdu starají. Sociální zařízení jednoduché, ale vždy perfektně čisté. Ve "stodole" je k dispozici společná kuchyně, v chladničkách jsou k dispozici nápoje, nanuky a par dalsich dobrot. Každé ráno je možné zúčastnit se krmení domácích zvířat, děti nevynechali ani jednou :-) Kemp má strategickou polohu pro výlety po okolí. Nízké Tatry na jedné straně, Muráňská planina (zejména doporučuju Chodník Jakuba Surovce na Zbojské) na druhé a mnoho dalšího. Takže kemp jako takový určitě doporučuju. Ale víte jak - stačí jedni hluční sousedé a pohoda je pryč. Ale s tím je holt potřeba u kempu/bezkempu počítat.
Pod Lysou horou
9.7 - 10.7. Štěpán říká:
Z tohoto pozemku jsme byli opravdu nadšení - zajímavé místo (tady s krásným výhledem), klid a soukromí. To jsou věci, kvůli kterým mám bezkempu rád a tady jsou všechny najednou. Pan majitel ochotný, na pozemku připravena voda i elektřina, ohniště se dřevem a špalky na sezení. Za mě parádní místo, doporučuju.
Pod Lysou horou
10.7 - 11.7. Štěpán říká:
Z tohoto místa jsme byli opravdu nadšení. Krásný výhled, klid a soukromí - prostě přesně to co od bezkempu očekáváme.
Lyžařský areál, který se od jara promění v horskou louku.
4.8 - 6.8. Štěpán říká:
Vše proběhlo bez problémů, popis odpovídá skutečnosti a pan majitel po příjezdu ochotně ukázal a poradil se vším, co bylo potřeba. Můžeme tedy s klidem doporučit. Určitě doporučujeme vyzkoušet stánek s občerstvením hned vedle pozemku, kde Vám pustí starý pecky na gramofonu dle vlastního výběru :-) Otevřeno má obvykle od 13ti do 18ti hodin. Dvě restaurace a obchod s potravinami (ten má otevřeno do 20:00) jsou vzdálené do 5ti minut pěšky.
České Švýcarsko - Labské pískovce - Děčín
7.8 - 8.8. Štěpán říká:
Přijeli jsme později večer a hned ráno zase jeli dál, takže jsme ani nezajížděli dozadu k přístřešku a zůstali stát na zpevněné ploše naproti dílně. Nechtěli jsme rušit další dvě posádky. Pravá část pozemku pod stromy je docela hrbolatá a vhodnější spíš pro stany. V přístřešku bylo vše vzorně nachystáno včetně prospektů a map. Potvrzuju, pan majitel komunikuje na jedničku.
Kytlická louka pod mini pivovarem
8.8 - 9.8. Štěpán říká:
V zásadě vše odpovídá popisu - rovná louka prakticky ve vesnici, ale přesto na klidném místě s dostatkem soukromí. Nevím přesně čím to bylo, ale v místě, kde jsme stáli byl docela cítit zápach - možná z té budky, která kdysi byla chlívkem? Ale dýchat se dalo a na přespání se to dalo vydržet.
Zelené zátiší
9.8 - 10.8. Štěpán říká:
Naprosto luxusní pozemek v klidném prostředí u lesa na kraji vesnice. Pan domácí je sám karavanista a je to poznat - perfektně posekaný trávník, voda, elektřina, výlevka na WC plus zázemí pod pergolou a plynový gril. No prostě paráda, nechtělo se nám pryč. Děkujeme a rádi se někdy vrátíme.
Starý sad na vesnici
5.9 - 6.9. Štěpán říká:
Moc hezký pozemek, vše odpovídá popisu. Bohužel nás překvapily bouřky a solidní slejvák. Odjezd se tak neobešel bez asistence přídavného tažného vozidla. Moc děkuju panu majiteli za pomoc, bez jejich traktoru bychom neodjeli (příjezdová cesta je zpevněná, ale kus louky mezi cestou a parkovacím místem byl po dešti nad naše síly.)
Krušnohorská louka
21.2 - 22.2. Štěpán říká:
Krásné místo se spoustou možností vyžití v okolí. Doporučuju například naučnou stezku Jáchymovské peklo. Jednoduše dostupné i v zimě na sněhu. V restauraci nám moc chutnalo.