Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Tamara R.

Skóre Bezkempu: 258

Odznaky bezkempaře:


Rádi cestujeme:)

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 113.10 - 4.10. Jacqueline říká:

Pohodová domluva. Pořádek. Doporučujeme
12.9 - 13.9. Josef říká:

Hosta vřele doporučuji.Vše uklizeno a na svém místě.
4.9 - 6.9. Václav říká:

Velice příjemná rodinka, vše v pořádku.
1.8 - 2.8. Jana říká:

Pohodová rodina. Vše v pořádku. Děkujeme za návštěvu.
25.7 - 27.7. Alexandra říká:

Bezva domluva a pořádek po odjezdu
12.6 - 14.6. Filip říká:

Super rodinka. Tesime se na dalsi navstevu:-)
6.6 - 7.6. Jiří říká:

Po odjezdu bylo vše v pořádku
23.8 - 24.8. Ivana
26.6 - 28.6. Daniel


Léčivé spaní nad včelami.
6.6 - 7.6. Tamara říká:
Krásný kousíček přírody s potůčkem, nedaleko nefrekventované silnice, s dobrou příjezdovou, a přitom dobře schovaný. Užili jsme si procházky okolím, večerní posezení u ohně:) Na pozemku je vše promyšlené, spaní nad včeličkami bylo příjemně
Autentický zážitek v týpí v Údolí Volavek
12.6 - 14.6. Tamara říká:
Krásné klidné místo, velmi vstřícný a ochotný majitel. Dvě noci v týpí a večerní posezení u ohně jsme si s dětmi užili:)
Polosamota Větrná - vyhlídka
26.6 - 28.6. Tamara říká:
Hezký oplocený pozemek, vše OK:) Dekujeme
Prostorná zahrada u potoka v dosahu cyklistických tras a Pardubic
25.7 - 27.7. Tamara říká:
Užili jsme si stanování na velmi hezkém rovinatém travnatém pozemku v blízkosti potůčku:) Skvěla komunikace s majitelem, který nás provedl i svým pozemkem, nacházejícím se ve vzdálenostnosti cca 100 m, ukázal kadibudku a kde se dá natočit vodu:-) Pozemek je celý oplocený, je na něm ohniště, stodola a elektřina, kterou jsme rádi využili na dobíjení mobilu a přípojení autochladničky. Velkou výhodou je pouze jedna rezervace. Děkujeme majitelům a doporučujeme!
Karlovy Vary - Louka na kraji Karlových Varů
1.8 - 2.8. Tamara říká:
Velmi hezký pozemek, na klidném místě, uprostřed louk a lesíků. V době našeho pobytu byl posekaný jen částečně, což vůbec nevadilo, spíš naopak. Neposekaná část vytváří přírodní atmosféru, roste vratič, hezky voní:) Posekaná část bohatě stačila na zaparkování a velký stan. Na pozemku je ohniště a kadibudka. Perfektní komunikace s majitelkou, která nám před příjezdem zaslala popis cesty i tipy na výlet s rodinou:) Dekujeme a doporučujeme!
Pohoda u lesa
23.8 - 24.8. Tamara říká:
Jeden z nejlepších pozemků v Bezkempu, co se týká umístění a klidu:) Rádi se sem vrátíme❤
Bylinková louka na Větrném kopečku
28.8 - 29.8. Tamara říká:
Okouzlující místo! Po příjezdu v podvečer nás přivítal čerstvý vítr, díky kterému jsme nepotkali žádné komáry. Pak po setmění najednou ztichnul, a byl slyšet jen cvtkot cvrcků. Ráno jen zpěv ptáků a úžasný pohled z kopce. Krásná bylinková zahrada, díky které děti (a i dospělé:)) mají možnost vidět a ochutnat různé druhy bylin. Kombinace bylinkového čaje a pohledu na okolní krajinu je nezapomenutelná! Skvělá komunikace s majitelem, můžeme jen doporučit.
Ovocný sad na Vysočině
4.9 - 6.9. Tamara říká:
Krásný velký pozemek, ohniště i s přichystaným dřevem, jablička ze sadu, hezká kadibudka:) Děti ocenily posekaný trávní porost, kde se příjemně chodí naboso. Syn se již při odjezdu ptal, zda se sem ještě vrátíme:) Úžasné a ochotné paní majitelky, skvělá komunikace. Děkujeme!
Bouda Tisová u Příbrami
12.9 - 13.9. Tamara říká:
Dobře vybavená bouda na klidném místě. 5 postelí, plyn, kamna, voda v barelech, nádobí. Skvělá komunikace s majitelem, který nám nabídl dřívější příjezd na pozemek, čehož jsme využili:)
Zahrada Tisová u Příbrami
12.9 - 13.9. Tamara říká:
Prostorný a útulný pozemek, ve skutecnosti hezčí než na fotografiích, ze dvou stran obklopený porostem mladých topolů. K pozemku vede nefrekventovaná asfaltová silnice, což dělá příjezd naprosto bezproblémovým. Na pozemku hezky upravené ohniště, několik ovocných stromů, udržovaný travní porost, suché WC. Skvělá komunikace s majitelem. Děkujeme!
Zahrada s maringotkou - cestujte nalehko
3.10 - 4.10. Tamara říká:
Krásný pozemek, perfektně vybavená maringotka. Na pozemku je úžasný klid a pohoda, v noci lze pozorovat hvězdy:) Skvělá komunikace s majitelkou. Doporučujeme!