Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Kateřina R.

Skóre Bezkempu: 222

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 1118.9 - 19.9. Danuše říká:

Vše v pořádku, milí lidé, vychovaný mazlík. Mohu jen doporučit.
26.6 - 27.6. Jiří a Iva říká:

Vše v pořádku, určitě doporučujeme.
17.6 - 18.6. Tomáš říká:

Vse probehlo v poradku, super domluva.
14.6 - 15.6. Kateřina říká:

Vše v pořádku
8.5 - 9.5. Václav říká:

Milí hosté, šikovný klučina a přítulný pejsek. Naprosto v pohodě, doporučujeme.


Starý sad na Kokořínsku
14.9 - 15.9. Kateřina říká:
Krásné klidné místo, odpovídá popisu. Slíbený kanistr s vodou byl připravený. Večer buřty na ohníčku (pruty na opékání byly také k dispozici na místě), rozsvícené svíčky na hřbitově, měsíc v úplňku.... Prostě ideální místo pro přespání na podzimním vandru, když se nechcete schovávat v lese a dohadovat s ochranáři ... :o). Určitě zase někdy přijedeme.
Travnatá plocha na kraji jezdeckého areálu u ohrady pro koně
21.9 - 22.9. Kateřina říká:
Krásné místo na kraji obce v krásné krajině. Perfektní zázemí - pěkné a čisté WC a sprchy s teplou vodou, sezení pod střechou a za větrem. Společnost nám krom koní dělala kupa roztomilých koťat... :o)
Klidná lokalita v blízkosti centra města Louny
8.5 - 9.5. Kateřina říká:
Klidné místo, milý a vstřícný majitel. Perfektní zázemí (voda, sprcha, WC, kuchyňka, posezení pod střechou). Maximální spokojenost, děkujeme!
Bio farma u lesa
30.5 - 31.5. Kateřina říká:
Krásný pozemek na ještě krásnějším místě. Perfektně čistá kadibudka, ještě vonící dřevem, vesele nabarvený stolek s lavicemi, od majitele připravený veklý praktický (s kohoutkem) kanistr s pitnou vodou, na stromě lampiony, které večer krásně svítí, připravený gril i s opékacími pruty. V okolních ohradách přítulná zvířátka a za zády krásný les. Milý vstřícný majitel. Zatím asi nejhezčí z míst, co jsme navštívili.
Louka Kostelec nad Labem
14.6 - 15.6. Kateřina říká:
Krásné, klidné místo, velmi milí vstřícní majitelé ! K dispozici čisté suché WC, kohoutek s užitkovou vodou i elektřina. Majitelé nám doporučili kde se nejlépe najíst a když jsme přijeli na kolech v dešti zpět, paní majitelka hned přiběhla a nabídla nám usušení věcí pod střechou. Naprostá spokojenost!
České Švýcarsko - Labské pískovce - Děčín
17.6 - 18.6. Kateřina říká:
Podle mapy se to nezdá, ale jedná se o klidné místo uprostřed města. Pokud jedete jako my Labskou stezku na kole, budete muset vystoupat na kopec, ale rozhodně se to vyplatí! Vyspíte se daleko lépe, než v kempu pod mostem u řeky. Na pozemku je přípojka elektřiny i pitné vody a budete-li mít štěstí na slunečný den, ohřátá voda v hadici vám stačí i na teplou "sprchu". Na pozemku je také přístřešek, kde se dá v případě deště posedět v suchu. Na sezení jsou tu k dispozici naskládané palety, takže pro nás, co vezeme vše potřebné s sebou na kolech to byl opradový luxus. S majitelem jsme se bohužel nepotkali, ale dle jednání po telefonu je to velmi milý a vstřícný člověk.
Sad u Šusáků
26.6 - 27.6. Kateřina říká:
Pěkné klidné místo, pokud vám tedy nevadí večerní bučení krav pasoucích se hned vedle (nám nevadilo :o). Posezení u ohniště a druhé ještě pro případ deště pod střechou. Synka zase potěšila houpačka. K dispozici také suché WC. Připravené posekané místo pro postavení stanu, prostě vše v naprostém pořádku. Pozorný majitel ještě v pondělí volal, zda bylo vše v pořádku.
Zahrada na úpatí Železných hor
31.7 - 2.8. Kateřina říká:
Krásné klidné místo s veškerým zázemím - WC, umyvadlo, teplá zahradní sprcha (když máte štěstí a svítí sluníčko), dřez na mytí nádobí, zásuvky, posezení, trampolína... a k tomu výborné pivko z místní restaurace... co víc si může bezkempař přát, se stanem už snad je krásný trávník, který zde byl opravdu luxusní... :o)
Zahrada u výměnku
8.8 - 9.8. Kateřina říká:
Krásné klidné místo, po dvou dnech v přeplněném kempu v Telči to byl učiněný balzám.
Klidné místo Aeroklub Vysočina
21.8 - 22.8. Kateřina říká:
Krásné romantické místo s příběhem. Prohlídka hangáru s paní majitelkou byla velkým zážitkem nejen pro kluky. Je tu slyšet dálnice, ale jinak se jedná o klidné místo s kompletním zázemím (voda, el., sprcha, pozesení ...). Rozhodně doporučujeme.
Zastavení u Dany a jejích zvířátek
18.9 - 19.9. Kateřina říká:
Pěkné klidné místo, jen počítejte s tím, že je zde slyšet dálnice. Milá a vstřícná paní majitelka. Vše v naprostém pořádku, doporučujeme.