Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Kateřina R.

Skóre Bezkempu: 420

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 24
Počet půjčených vozů: 028.8 - 31.8.2021 Jitka říká:

Velmi milí, příjemní a zkušení kempaři. Všem můžeme plně doporučit.
18.6 - 20.6.2021 Petr říká:

Fajn lidé.🖐️
8.5 - 9.5.2021 Tomáš říká:

Super domluva, doporucuji.
7.5 - 8.5.2021 Petr říká:

Všechno v naprostém pořádku, děkujeme.
18.9 - 19.9.2020 Danuše říká:

Vše v pořádku, milí lidé, vychovaný mazlík. Mohu jen doporučit.
26.6 - 27.6.2020 Jiří a Iva říká:

Vše v pořádku, určitě doporučujeme.
17.6 - 18.6.2020 Tomáš říká:

Vse probehlo v poradku, super domluva.
14.6 - 15.6.2020 Kateřina říká:

Vše v pořádku
8.5 - 9.5.2020 Václav říká:

Milí hosté, šikovný klučina a přítulný pejsek. Naprosto v pohodě, doporučujeme.
6.8 - 8.8.2021 Michal


Kempování pod Tanvaldským Špičákem
29.10 - 30.10.2022 Kateřina říká:
Pozemek na kempování je pěkný a paní majitelka velmi vstřícná a ochotná. Paní kuchařky nám ochotně připravili snídani, přestože jsme byli jedinými hosty :o)
Na to že bude večer diskotéka, jsme byli předem upozorněni, takže jsme přibalili špunty do uší a stan postavili až k řece na nejvzdálenější část pozemku a šlo to.
Jediné co bohužel nemohu pochválit je sprcha! Jakmile jsem do ní vešla, byla jsem opravdu ráda, že jsme odmítli nabízený pokoj v penzionu. Dveře sprchového koutu byly černé od plísně až do výše pasu, o spárách ani nemluvě :o(. Podotýkám, že jsme se sprchovali v pokoji, který byl čerstvě „uklizený“ po odjezdu hostů. Je to škoda, stačilo by trochu Sava, nebo jiného prostředku proti plísním a bylo by to v pohodě. WC v přízemí u restaurace (které je bezkempařům přístupné i po zavírací době), bylo čisté.
Trochu jsme se báli, aby na nás nespadl komín staré továrny za řekou, ale nebyl zas tak blízko a vydržel :o)
Luční hvězdárna u penzionu Aktiv
28.10 - 29.10.2022 Kateřina říká:
Velmi hezké místo s pěkným výhledem na hory. Pozemek je malinko svažitý, ale pro náš malý stan se rovinka našla. K dispozici je venkovní posezení pod střechou. V penzionu je pak perfektní zázemí - teplá čistá sprcha, WC a pro zájemce i vířivka a sauna.
Doporučujeme objednat si večeři i snídani. Za velmi příznivou cenu jsme obdrželi výbornou tříchodovou večeři jako od babičky. Snídaně byla též luxusní - bohatý švédský stůl, kde byl mimo jiné i výběr semínek (vč. chia) a sušeného ovoce (vč. goji), to jsme ještě nikde nezažili :o).
Pan majitel byl velmi milý a vstřícný a ráno nám dal ještě typy, kde se zastavit na naší další cestě.
V penzionu byli ubytovaní mladí sportovci, tak nám večer obohatila velmi zajímavá přednáška o sportovní výživě.
Benecko s krásným výhledem na Krkonoše
27.10 - 28.10.2022 Kateřina říká:
Pěkné klidné místo. Pozemek je opravdu dosti svažitý, ale pro malý stan je hned za ohništěm malá "téměř rovinka". K dispozici posezení, ohniště i popelnice na odpad.
Milá paní majitelka nám rezervaci nejprve odmítla, s tím že pozemek je již zazimovaný. Na naši prosbu nám však ochotně vyšla vstříc a druhou rezervaci již potvrdila. Vodu jsme bez problémů nabrali na WC. Jen nás trochu zarazilo, že na údajně zazimovaném pozemku byli další dvě skupinky bezkempařů.
Na večeři doporučujeme vyběhnout nahoru do Hančovy boudy, moc jsme si pochutnali a ještě nám ochotně uvařili čaj do termosky na ráno.
U Labe
7.5 - 8.5.2022 Kateřina říká:
Pěkná louka u Labe, tráva není teď z jara úplně ideální, ale prostor je velký, takže slušné místo pro stan určitě každý vybere. Nedaleká trať, přejezd a silnice, je opravdu slyšet, takže pokud potřebujete jako já ke spánku ticho, nezapomeňte přibalit špunty do uší :o)). Já je měla a vyspala jsem se v pohodě a manžel a syn to zvládli i bez nich. Pro cyklisty jedoucí po Labské stezce, chtějící přespat hned u řeky a zase jet dál, je to místo ideální. Pitnou vodu, včetně horké na umytí, jsme bez problému načerpali v nedalekém WAKE&FUN baru a kempu.
Kempování v okolí viničního domu
8.5 - 9.5.2022 Kateřina říká:
Vzhledově pěkné místo. Nechybí ani kadibudka a ohniště. Jen jsme bohužel přijeli v době, kdy je po nedaleké klidné silnici vedena objížďka, takže provoz je tu momentálně opravdu velký. Dostat se k pozemku na kole v neděli večer bylo trochu o život :o(. Až opravy hlavní silnice skonční, bude to zaručeně podstatně lepší. Nedaleko je též trať a přejezd, takže pokud potřebujete jako já ke spánku ticho, nezapomeňte přibalit špunty do uší :o)). Já je měla a vyspala jsem se v pohodě a manžel a syn to zvládli i bez nich.
Louka pod Krušnými horami
17.9 - 18.9.2021 Kateřina říká:
Moc pěkné místo, hezký trávník, ohniště, posezení, kadibudka, prostě vše co bezkempař se stanem potřebuje. Je slyšet silnice i vlaky a nádražní hlášení, ale moc tu toho nejezdí :o). Milá a vstřícná majitelka. Příjemná procházka do restaurace v pivovaru na luxusní večeři. Doporučujeme!
Javorná na Šumavě - Louka a zpevněná plocha pod lesem za vesnicí.
6.8 - 8.8.2021 Kateřina říká:
Krásné klidné místo. Velmi milá a vstřícná paní majitelka (manžela jsme bohužel nepotkali). Perfektní nová kadibudka a nedaleký zdroj výtečné pitné vody. Prohlídka zvířátek na farmě byla velkým zážitkem nejen pro syna. Jednoznačně doporučujeme! Pobyt nám pokazilo pouze techno, které se ozývalo do 2 do rána (pravděpodobně z kilometr vzdálené soukromé akce), ale to myslím byla jen výjimka (jindy je tu předpokládám božský klid), kterou majitelé nemohli nijak ovlivnit. Snídani si tu můžete vylepšit spoustou malin a borůvek z okolních lesů.
Na vesnici v centru aneb na cestě po městě.
18.6 - 20.6.2021 Kateřina říká:
Překvapivé místo, jste pár minut pěšky od centra města, obchodů a restaurací, ale všude kolem vás je zeleno a klid. Krásně rovný prostor pro stany s pěkným trávníkem, ohniště, lavice, stůl, pitná voda, elektřina, zahradní sprcha, kadibudka, zkrátka vše co bezkempař se stanem potřebuje :o). Milý vstřícný majitel. Jednoznačně doporučujeme!
Vodárna Pozdeň
22.5 - 23.5.2021 Kateřina říká:
Krásné klidné místo, po nedaleké silnici projela za dobu našeho pobytu asi tři auta :o). Pěkný udržovaný trávník, čistá kadibudka, pitná voda z pramene a možnost ohýnku i rošt na grilování. Pro bezkempaře se stanem naprosto ideální. Pozemek je rozlehlý, takže i tři skupiny se bez problémů vejdou a mají dostatek soukromí. Pískoviště pro děti i s hračkami.
Zahrada Porta Bohemica Velké Žernoseky.
7.5 - 8.5.2021 Kateřina říká:
Krásné místo s romantickým výhledem na vinice. Luxusní rovný trávník a perfektní posezení pod střechou. K dispozici také ohniště a dostatek dřeva. Nechybí ani čistá kadibudka. Pro bezkempaře se stanem naprostý luxus. Nebýt nedaleké trati, je to velmi klidné místo (kdo má lehké spaní nechť přibalí špunty do uší :o). Milý a vstřícný majitel. Jednoznačně doporučujeme!
České Švýcarsko - Labské pískovce - Děčín
8.5 - 9.5.2021 Kateřina říká:
Nocování "pod komínem" ani letos nezklamalo. Provoz na nedalekém nákladovém nádraží byl sice o něco větší než minule, ale špunty do uší to hravě vyřešili :o). Stále platí, že je to mnohem klidnější a hezčí místo než kemp dole u řeky pod mosty. Doporučujeme všem cyklistům jedoucím podél Labe nelenit a vyšlápnout na kopec, určitě se to vyplatí :o)
Zastavení u Dany a jejích zvířátek
18.9 - 19.9.2020 Kateřina říká:
Pěkné klidné místo, jen počítejte s tím, že je zde slyšet dálnice. Milá a vstřícná paní majitelka. Vše v naprostém pořádku, doporučujeme.
Letecká farma u Svobodů
21.8 - 22.8.2020 Kateřina říká:
Krásné romantické místo s příběhem. Prohlídka hangáru s paní majitelkou byla velkým zážitkem nejen pro kluky. Je tu slyšet dálnice, ale jinak se jedná o klidné místo s kompletním zázemím (voda, el., sprcha, pozesení ...). Rozhodně doporučujeme.
Zahrada u výměnku
8.8 - 9.8.2020 Kateřina říká:
Krásné klidné místo, po dvou dnech v přeplněném kempu v Telči to byl učiněný balzám.
Zahrada na úpatí Železných hor
31.7 - 2.8.2020 Kateřina říká:
Krásné klidné místo s veškerým zázemím - WC, umyvadlo, teplá zahradní sprcha (když máte štěstí a svítí sluníčko), dřez na mytí nádobí, zásuvky, posezení, trampolína... a k tomu výborné pivko z místní restaurace... co víc si může bezkempař přát, se stanem už snad je krásný trávník, který zde byl opravdu luxusní... :o)
Sad u Šusáků
26.6 - 27.6.2020 Kateřina říká:
Pěkné klidné místo, pokud vám tedy nevadí večerní bučení krav pasoucích se hned vedle (nám nevadilo :o). Posezení u ohniště a druhé ještě pro případ deště pod střechou. Synka zase potěšila houpačka. K dispozici také suché WC. Připravené posekané místo pro postavení stanu, prostě vše v naprostém pořádku. Pozorný majitel ještě v pondělí volal, zda bylo vše v pořádku.
České Švýcarsko - Labské pískovce - Děčín
17.6 - 18.6.2020 Kateřina říká:
Podle mapy se to nezdá, ale jedná se o klidné místo uprostřed města. Pokud jedete jako my Labskou stezku na kole, budete muset vystoupat na kopec, ale rozhodně se to vyplatí! Vyspíte se daleko lépe, než v kempu pod mostem u řeky. Na pozemku je přípojka elektřiny i pitné vody a budete-li mít štěstí na slunečný den, ohřátá voda v hadici vám stačí i na teplou "sprchu". Na pozemku je také přístřešek, kde se dá v případě deště posedět v suchu. Na sezení jsou tu k dispozici naskládané palety, takže pro nás, co vezeme vše potřebné s sebou na kolech to byl opradový luxus. S majitelem jsme se bohužel nepotkali, ale dle jednání po telefonu je to velmi milý a vstřícný člověk.
Louka Kostelec nad Labem
14.6 - 15.6.2020 Kateřina říká:
Krásné, klidné místo, velmi milí vstřícní majitelé ! K dispozici čisté suché WC, kohoutek s užitkovou vodou i elektřina. Majitelé nám doporučili kde se nejlépe najíst a když jsme přijeli na kolech v dešti zpět, paní majitelka hned přiběhla a nabídla nám usušení věcí pod střechou. Naprostá spokojenost!
Farma u lesa
30.5 - 31.5.2020 Kateřina říká:
Krásný pozemek na ještě krásnějším místě. Perfektně čistá kadibudka, ještě vonící dřevem, vesele nabarvený stolek s lavicemi, od majitele připravený veklý praktický (s kohoutkem) kanistr s pitnou vodou, na stromě lampiony, které večer krásně svítí, připravený gril i s opékacími pruty. V okolních ohradách přítulná zvířátka a za zády krásný les. Milý vstřícný majitel. Zatím asi nejhezčí z míst, co jsme navštívili.
Klidná lokalita v blízkosti centra města Louny
8.5 - 9.5.2020 Kateřina říká:
Klidné místo, milý a vstřícný majitel. Perfektní zázemí (voda, sprcha, WC, kuchyňka, posezení pod střechou). Maximální spokojenost, děkujeme!
Klidná louka uprostřed Českého Středohoří
21.9 - 22.9.2019 Kateřina říká:
Krásné místo na kraji obce v krásné krajině. Perfektní zázemí - pěkné a čisté WC a sprchy s teplou vodou, sezení pod střechou a za větrem. Společnost nám krom koní dělala kupa roztomilých koťat... :o)
Starý sad na Kokořínsku
14.9 - 15.9.2019 Kateřina říká:
Krásné klidné místo, odpovídá popisu. Slíbený kanistr s vodou byl připravený. Večer buřty na ohníčku (pruty na opékání byly také k dispozici na místě), rozsvícené svíčky na hřbitově, měsíc v úplňku.... Prostě ideální místo pro přespání na podzimním vandru, když se nechcete schovávat v lese a dohadovat s ochranáři ... :o). Určitě zase někdy přijedeme.