Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Kateřina R.

Skóre Bezkempu: 365

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 20
Počet půjčených vozů: 028.8 - 31.8.2021 Jitka říká:

Velmi milí, příjemní a zkušení kempaři. Všem můžeme plně doporučit.
18.6 - 20.6.2021 Petr říká:

Fajn lidé.🖐️
8.5 - 9.5.2021 Tomáš říká:

Super domluva, doporucuji.
7.5 - 8.5.2021 Petr říká:

Všechno v naprostém pořádku, děkujeme.
18.9 - 19.9.2020 Danuše říká:

Vše v pořádku, milí lidé, vychovaný mazlík. Mohu jen doporučit.
26.6 - 27.6.2020 Jiří a Iva říká:

Vše v pořádku, určitě doporučujeme.
17.6 - 18.6.2020 Tomáš říká:

Vse probehlo v poradku, super domluva.
14.6 - 15.6.2020 Kateřina říká:

Vše v pořádku
8.5 - 9.5.2020 Václav říká:

Milí hosté, šikovný klučina a přítulný pejsek. Naprosto v pohodě, doporučujeme.
6.8 - 8.8.2021 Michal


U Labe
7.5 - 8.5.2022 Kateřina říká:
Pěkná louka u Labe, tráva není teď z jara úplně ideální, ale prostor je velký, takže slušné místo pro stan určitě každý vybere. Nedaleká trať, přejezd a silnice, je opravdu slyšet, takže pokud potřebujete jako já ke spánku ticho, nezapomeňte přibalit špunty do uší :o)). Já je měla a vyspala jsem se v pohodě a manžel a syn to zvládli i bez nich. Pro cyklisty jedoucí po Labské stezce, chtějící přespat hned u řeky a zase jet dál, je to místo ideální. Pitnou vodu, včetně horké na umytí, jsme bez problému načerpali v nedalekém WAKE&FUN baru a kempu.
Kempování v okolí viničního domu
8.5 - 9.5.2022 Kateřina říká:
Vzhledově pěkné místo. Nechybí ani kadibudka a ohniště. Jen jsme bohužel přijeli v době, kdy je po nedaleké klidné silnici vedena objížďka, takže provoz je tu momentálně opravdu velký. Dostat se k pozemku na kole v neděli večer bylo trochu o život :o(. Až opravy hlavní silnice skonční, bude to zaručeně podstatně lepší. Nedaleko je též trať a přejezd, takže pokud potřebujete jako já ke spánku ticho, nezapomeňte přibalit špunty do uší :o)). Já je měla a vyspala jsem se v pohodě a manžel a syn to zvládli i bez nich.
Louka pod Krušnými horami
17.9 - 18.9.2021 Kateřina říká:
Moc pěkné místo, hezký trávník, ohniště, posezení, kadibudka, prostě vše co bezkempař se stanem potřebuje. Je slyšet silnice i vlaky a nádražní hlášení, ale moc tu toho nejezdí :o). Milá a vstřícná majitelka. Příjemná procházka do restaurace v pivovaru na luxusní večeři. Doporučujeme!
Javorná na Šumavě - Louka a zpevněná plocha pod lesem za vesnicí.
6.8 - 8.8.2021 Kateřina říká:
Krásné klidné místo. Velmi milá a vstřícná paní majitelka (manžela jsme bohužel nepotkali). Perfektní nová kadibudka a nedaleký zdroj výtečné pitné vody. Prohlídka zvířátek na farmě byla velkým zážitkem nejen pro syna. Jednoznačně doporučujeme! Pobyt nám pokazilo pouze techno, které se ozývalo do 2 do rána (pravděpodobně z kilometr vzdálené soukromé akce), ale to myslím byla jen výjimka (jindy je tu předpokládám božský klid), kterou majitelé nemohli nijak ovlivnit. Snídani si tu můžete vylepšit spoustou malin a borůvek z okolních lesů.
Na vesnici v centru aneb na cestě po městě.
18.6 - 20.6.2021 Kateřina říká:
Překvapivé místo, jste pár minut pěšky od centra města, obchodů a restaurací, ale všude kolem vás je zeleno a klid. Krásně rovný prostor pro stany s pěkným trávníkem, ohniště, lavice, stůl, pitná voda, elektřina, zahradní sprcha, kadibudka, zkrátka vše co bezkempař se stanem potřebuje :o). Milý vstřícný majitel. Jednoznačně doporučujeme!
Vodárna Pozdeň
22.5 - 23.5.2021 Kateřina říká:
Krásné klidné místo, po nedaleké silnici projela za dobu našeho pobytu asi tři auta :o). Pěkný udržovaný trávník, čistá kadibudka, pitná voda z pramene a možnost ohýnku i rošt na grilování. Pro bezkempaře se stanem naprosto ideální. Pozemek je rozlehlý, takže i tři skupiny se bez problémů vejdou a mají dostatek soukromí. Pískoviště pro děti i s hračkami.
Zahrada Porta Bohemica Velké Žernoseky.
7.5 - 8.5.2021 Kateřina říká:
Krásné místo s romantickým výhledem na vinice. Luxusní rovný trávník a perfektní posezení pod střechou. K dispozici také ohniště a dostatek dřeva. Nechybí ani čistá kadibudka. Pro bezkempaře se stanem naprostý luxus. Nebýt nedaleké trati, je to velmi klidné místo (kdo má lehké spaní nechť přibalí špunty do uší :o). Milý a vstřícný majitel. Jednoznačně doporučujeme!
České Švýcarsko - Labské pískovce - Děčín
8.5 - 9.5.2021 Kateřina říká:
Nocování "pod komínem" ani letos nezklamalo. Provoz na nedalekém nákladovém nádraží byl sice o něco větší než minule, ale špunty do uší to hravě vyřešili :o). Stále platí, že je to mnohem klidnější a hezčí místo než kemp dole u řeky pod mosty. Doporučujeme všem cyklistům jedoucím podél Labe nelenit a vyšlápnout na kopec, určitě se to vyplatí :o)
Zastavení u Dany a jejích zvířátek
18.9 - 19.9.2020 Kateřina říká:
Pěkné klidné místo, jen počítejte s tím, že je zde slyšet dálnice. Milá a vstřícná paní majitelka. Vše v naprostém pořádku, doporučujeme.
Klidné místo Aeroklub Vysočina
21.8 - 22.8.2020 Kateřina říká:
Krásné romantické místo s příběhem. Prohlídka hangáru s paní majitelkou byla velkým zážitkem nejen pro kluky. Je tu slyšet dálnice, ale jinak se jedná o klidné místo s kompletním zázemím (voda, el., sprcha, pozesení ...). Rozhodně doporučujeme.
Zahrada u výměnku
8.8 - 9.8.2020 Kateřina říká:
Krásné klidné místo, po dvou dnech v přeplněném kempu v Telči to byl učiněný balzám.
Zahrada na úpatí Železných hor
31.7 - 2.8.2020 Kateřina říká:
Krásné klidné místo s veškerým zázemím - WC, umyvadlo, teplá zahradní sprcha (když máte štěstí a svítí sluníčko), dřez na mytí nádobí, zásuvky, posezení, trampolína... a k tomu výborné pivko z místní restaurace... co víc si může bezkempař přát, se stanem už snad je krásný trávník, který zde byl opravdu luxusní... :o)
Sad u Šusáků
26.6 - 27.6.2020 Kateřina říká:
Pěkné klidné místo, pokud vám tedy nevadí večerní bučení krav pasoucích se hned vedle (nám nevadilo :o). Posezení u ohniště a druhé ještě pro případ deště pod střechou. Synka zase potěšila houpačka. K dispozici také suché WC. Připravené posekané místo pro postavení stanu, prostě vše v naprostém pořádku. Pozorný majitel ještě v pondělí volal, zda bylo vše v pořádku.
České Švýcarsko - Labské pískovce - Děčín
17.6 - 18.6.2020 Kateřina říká:
Podle mapy se to nezdá, ale jedná se o klidné místo uprostřed města. Pokud jedete jako my Labskou stezku na kole, budete muset vystoupat na kopec, ale rozhodně se to vyplatí! Vyspíte se daleko lépe, než v kempu pod mostem u řeky. Na pozemku je přípojka elektřiny i pitné vody a budete-li mít štěstí na slunečný den, ohřátá voda v hadici vám stačí i na teplou "sprchu". Na pozemku je také přístřešek, kde se dá v případě deště posedět v suchu. Na sezení jsou tu k dispozici naskládané palety, takže pro nás, co vezeme vše potřebné s sebou na kolech to byl opradový luxus. S majitelem jsme se bohužel nepotkali, ale dle jednání po telefonu je to velmi milý a vstřícný člověk.
Louka Kostelec nad Labem
14.6 - 15.6.2020 Kateřina říká:
Krásné, klidné místo, velmi milí vstřícní majitelé ! K dispozici čisté suché WC, kohoutek s užitkovou vodou i elektřina. Majitelé nám doporučili kde se nejlépe najíst a když jsme přijeli na kolech v dešti zpět, paní majitelka hned přiběhla a nabídla nám usušení věcí pod střechou. Naprostá spokojenost!
Farma u lesa
30.5 - 31.5.2020 Kateřina říká:
Krásný pozemek na ještě krásnějším místě. Perfektně čistá kadibudka, ještě vonící dřevem, vesele nabarvený stolek s lavicemi, od majitele připravený veklý praktický (s kohoutkem) kanistr s pitnou vodou, na stromě lampiony, které večer krásně svítí, připravený gril i s opékacími pruty. V okolních ohradách přítulná zvířátka a za zády krásný les. Milý vstřícný majitel. Zatím asi nejhezčí z míst, co jsme navštívili.
Klidná lokalita v blízkosti centra města Louny
8.5 - 9.5.2020 Kateřina říká:
Klidné místo, milý a vstřícný majitel. Perfektní zázemí (voda, sprcha, WC, kuchyňka, posezení pod střechou). Maximální spokojenost, děkujeme!
Klidná louka uprostřed Českého Středohoří
21.9 - 22.9.2019 Kateřina říká:
Krásné místo na kraji obce v krásné krajině. Perfektní zázemí - pěkné a čisté WC a sprchy s teplou vodou, sezení pod střechou a za větrem. Společnost nám krom koní dělala kupa roztomilých koťat... :o)
Starý sad na Kokořínsku
14.9 - 15.9.2019 Kateřina říká:
Krásné klidné místo, odpovídá popisu. Slíbený kanistr s vodou byl připravený. Večer buřty na ohníčku (pruty na opékání byly také k dispozici na místě), rozsvícené svíčky na hřbitově, měsíc v úplňku.... Prostě ideální místo pro přespání na podzimním vandru, když se nechcete schovávat v lese a dohadovat s ochranáři ... :o). Určitě zase někdy přijedeme.