Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Ondřej K.

Skóre Bezkempu: 136

S manželkou a dvěma malými dětmi si chceme užít pobyt v přírodě a na jiných pěkných místech a začínáme pozvolna objevovat kouzlo bezkempu.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 9
Počet půjčených vozů: 06.7 - 8.7.2022 Marta říká:

Vše v naprostém pořádku, děkujeme za návštěvu
9.6 - 12.6.2022 Martin říká:

Vše proběhlo bez problémů , vzorni hosté kteří se nejprve dovolí, kdyz maji extra požadavky . Rad doporučuji.
6.6 - 9.6.2022 Jan říká:

Doporučuji. Klidní hosté.
3.6 - 6.6.2022 Michal říká:

Návštěva proběhla v naprostém pořádku. Děkuji Michal
17.6 - 18.6.2021 Pavel říká:

Domluva v pohodě, všechno bez problému.


Přírodní louka nedaleko lomu
1.7 - 6.7.2022 Ondřej říká:
Jedná se o velmi pěkný, rozlehlý a různorodý pozemek. Děti přebíhaly mezi loukou a lesíkem, schovávaly se ve stínu vrbiček. K dispozici je několik ohnišť, lom na koupání v docházkové vzdálenosti překvapil čistotou nejen vody, ale i okolí. Po několika navštívených místech za nás určitě jedno z nejhezčích.
Louka pod hradem Trosky - Český Ráj
9.6 - 12.6.2022 Ondřej říká:
Super místo s dětmi a vstřícný pan majitel. Hrad Trosky v docházkové vzdálenosti i pro malé děti, kousek je zastávka, kde jezdí turistický autobus, který vás doveze na spoustu míst v Českém ráji. Ve vesnici dětské hřiště a za rohem obchůdek s hospodou. Sortiment a otevírací doba odpovídá velikosti obce, ale čerstvé pečivo, jogurty a podobně na snídani mají k dispozici, což bylo velmi příjemné. Jinak všude klid a na pozemku pár atrakcí pro děti. Určitě se sem někdy vrátíme.
Žacléř camping na zahradě
6.6 - 9.6.2022 Ondřej říká:
Pozemek splnil naše očekávání. Děti byly nadšené z domečku a skluzavky. Letní kuchyň přímo vybízí k vaření, příjemná změna oproti karavanu, vaříte ve stínu na vzduchu a po očku můžete hlídat děti. V okolí je několik zajímavých cílů výletu, rádi bychom zmínili rybník v Prkenném dole, na kterém je volně k dispozici loďka a na břehu dvě velké houpačky.
Louka poblíž přehrady Rozkoš
3.6 - 6.6.2022 Ondřej říká:
Místo odpovídá popisu i fotkám. My ho využili především jako základnu pro výjezdy do okolí, takže nám blízkost silnice nebo vlaku nevadila. Jelikož jsme byli s karavanem poprvé, trochu jsme se při výjezdu z pozemku zapotili, vjezd je docela úzký, ale zvládli jsme to :)
Spaní mezi Kelty
17.6 - 20.6.2021 Ondřej říká:
Trochu netradiční místo na spaní, ale byli jsme spokojeni. Jak zde mnozí zmiňují, je to opravdu na konci parkoviště, ale zní to hůře než to ve skutečnosti je. Strávili jsme tu noc na sobotu a na neděli a i tak nám to přišlo klidné, rozhodně sem nenajíždí davy návštěvníků a i ti poslední v 17:00 odjedou. V okolí je mnoho možností kam vyrazit na výlet do lesa nebo na koupání v nedalekém rybníku - vstup do vody je mírný a není bahnitý. Prohlídka skanzenu se nám také líbila, je to opravdu pěkně postavené.
Litomyšl - historická i moderní - louka v okrajové části Litomyšle, v sousedství přírodní památky Nedošínský háj.
17.6 - 18.6.2021 Ondřej říká:
Pokud hledáte klidné místo bez lidí, tenhle pozemek se vám bude líbit, je to opravdu odlehlá louka. Dojedete na ni po polní cestě, která odbočuje z turistické značky a kousek za pozemkem končí. Okolo projde maximálně párkrát za den někdo se psem, ale i tak si toho přes živý plot téměř nevšimnete. S malými dětmi se tu dají krásně přežit letní horka.
Zmiňovaný mostek přes řeku jde přejet snadno, pokud ale nemáte příliš zkušeností s větším autem, doporučujeme přejíždět opatrně.
Louka na klidném místě v obci Oucmanice.
13.6 - 15.6.2021 Ondřej říká:
Příjemně nás překvapila obec Oucmanice, pokud se pozorně díváte, zjistíte, že se o obec a okolí zjevně někdo dobře stará. Kousek od pozemku se staví nový rybník, na druhé straně vesnice je asi vysazený nový les, po vesnici jsou zasazené stromy a na střechách soláry, pumpa / pítko na zastávce také nebývá standardem. Pozemek odpovídal popisu, je to dobré výchoziště na výlety a děti ocenily blízkost dětského hřiště a zvířata v ohradě u ekocentra Paleta.