Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Louka poblíž přehrady Rozkoš
Přidat mezi oblíbené


160 Kč

160 Kč

160 Kč

70 Kč

40 Kč
Jedná se o rovinatou, pěknou louku(cca 2800m2) poblíž vodní nádrže Rozkoš, kde je dostatek místa pro spousty hostů, ale udržuji tam jen dvě v trávě vysečená místa. Pokud by jste potřebovali umístit více stanů či obytňáků, tak instrukce najdete na konci tohoto textu. Jen prosím objednávku vytvořit min. 48h předem, aby se stihla posekat tráva.
Na louce je pěkná kadibudka(neplést prosím se splachovacím WC) a ohniště. Les je poblíž(procházka do lesa v pohodě), ale na sbírání dřeva na oheň a nošení dřeva k ohni jsou lesy dle mého příliš daleko.
Z louky se dostanete přes pěší lávku do vesnice, kde je možno koupání - cca 500m(vstup do vody najdete na fotkách). Vstup do vody se nachází úplně na konci vesnice. Je veřejný a není špatný - zpevněný. Pokud pojedete třeba z výletu, tak auto nechte na návsi - dal je zákaz vjezdu a stejně dole u vody není kde parkovat. Ve zhruba stejné vzdálenosti se nachází i možnost rybaření a koupaní. Tam se dostanete, když obejdete vesnici po západní straně. Nevím, jak ten břeh vypadá, ale o kousíček dál pod lesem je louka a tam se hodně lidé koupou... Já rád
chodím do vesnice. Cca 400m od louky je vyhlášená cukrárna Pod Rousínem - po silnici směr Česká Skalice. Vzdálenějších výletu do okolí je neskutečně mnoho. Babiččino údolí, Nové Město nad Metují, Peklo, Dobrošov, Kuks, atd.
URČITĚ SE SLUŠÍ UPOZORNIT, že louka se nachází vedle železniční tratě, kde občas projede vlak - přesněji každou hodinu dva vlaky v rozmezí cca 10 minut. Děti vždy rádi vlak vyhlížejí a pak mají cca 8s na mávání... Vedle pozemku vede silniční obchvat, který je zapuštěný cca 6m pod úrovní terénu, díky tomu jsou auta minimálně slyšet... Nebojte se, hluk ze silnice nemá rušivé decibely - spíš se na něj musíte zaměřit, aby jste ho vůbec slyšeli. Tahle samá silnice vede kolem největšího kempu na Rozkoši...

Pobyt s více stany či karavany - varianty:
A, Pokud máte obavu o volný termín, aby vám ho nikdo neobsadil, tak si rezervujte přes CHCI JET počet osob, mazlíčků a třeba jeden stan a do zprávy napište, kolik skutečně potřebujete stanu či karavanů. Následně vám pošlu podklady přes aplikaci Bezkemp k další platbě(navýšenou o cenu objednaných stanů či karavanů).
U varianty A máte jistotu, že vám nikdo neobsadí termín, ale pobyt musíte zaplatíte na dvakrát.

B, Pokud nemáte obavu o volný termín, tak vyplňte počet osob, mazlíčků a třeba jeden stan a do zprávy napište, kolik skutečně potřebujete stanu či karavanů a klikněte na CHCI SE ZEPTAT. Do zprávy napište, kolik skutečně potřebujete stanu či karavanů. Já vám cenu upravím a pošlu podklady k platbě přes aplikaci Bezkemp. Celý pobyt tak zaplatíte na jednu platbu.
U varianty B nemáte jistotu, že vám někdo neobsadí termín, ale zase pobyt platíte jen jednou platbou. Snažím se na vše odpovídat co nejdříve, ale někdy to prostě nejde a může to trvat. Když budu někde odjetý, tak i třeba den.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 10%

5 - 9 nocí: 20%

10 a více nocí: 25%

vybavení
toaleta - Čistá kadibudka - více v galerii fotek.
na pozemku není pitná voda Co s tím?
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Nemám s tím zkušenosti... až mě první hosti zaškolí, tak napíšu více. Ale je to veliký pozemek a jestli je to vše přírodní, místo určitě najdeme...
Chemické WC - Nemám s tím zkušenosti... až mě první hosti zaškolí, tak napíšu více. Ale je to veliký pozemek a jestli je to vše přírodní, místo určitě najdeme...
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Příjezd je po asfaltové silničce. Sjezd na zatravněný pozemek a samotný pozemek je rovinatý.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Příjezd je po cca 3,5m široké asfaltové komunikaci.

aktivity
cyklistika
rybaření
vodní sporty
pěší turistika
koně
pravidla

Prosím, jen si po sobě ukliďte... Děkuji

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Pro rodiny
Odlehlé
31.8 - 1.9.2022 Vladimír říká:
Ruch ze silnice větší než popsáno. Oproti jiným pozemků místo nezajímavé.
3.9 - 4.9.2022 Dominika říká:
Fajn místo na přespání ve stanu, či autě, občas je slyšet vlak, kdo není zvyklý, může ho to rušit
23.7 - 24.7.2022 Radek říká:
👍
3.6 - 6.6.2022 Ondřej říká:
Místo odpovídá popisu i fotkám. My ho využili především jako základnu pro výjezdy do okolí, takže nám blízkost silnice nebo vlaku nevadila. Jelikož jsme byli s karavanem poprvé, trochu jsme se při výjezdu z pozemku zapotili, vjezd je docela úzký, ale zvládli jsme to :)
25.9 - 26.9.2021 Stanislav říká:
Vše proběhlo jak mělo. Komunikace s majitelem byla v pořádku, pozemek je přesně jak na fotce. Louka je přímo vedle kolejí a hlavné silnice, takže může pro někoho působit hlušně. (avšak nikdo z naší skupiny s tím neměl problém)
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 20 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem