Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Ladislav J.

Skóre Bezkempu: 51

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 3
Počet půjčených vozů: 03.7 - 11.7.2021 Jiří říká:

Naprosto skvělí hosté.Doporučuji k dalším pobytům.
7.7 - 11.7.2019 Ctibor říká:

Bezproblémová rodina .Vše OK. Mohu jen doporučit bezkempařům.


Relaxační pobyt na ,,farmě Hranáč,, v předhůří Drahanské vrchoviny
15.8 - 19.8.2022 Ladislav říká:
Krásné místo k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Vybavení a možnosti pro "Bezkempaře" více než dostačující. Velmi příjemní a ochotní majitelé, kterým záleží na tom, aby místo mělo stále stejnou kvalitu pro všechny návštěvníky, bohužel se najdou mezi námi tací, kteří to nerespektují i podmínky ubytování a pak nekorektně dávají špatné hodnocení.
Skvělé místo pro děti, kor když se jich tam sejde více, jako v našem případě. Děkuji i našim příjemným sousedům, za přijetí holek do party i jinak.
Všem doporučuji a někdy na viděnou.
Zelené údolí
3.7 - 11.7.2021 Ladislav říká:
Moc děkujeme za krásnou dovolenou. Majitelé jsou velmi milí, ochotní a vstřícní. Cítili jsme se tu jako velmi dobře, vládla tu rodinná atmosféra.
Pozemek je velký, udržovaná a krásném místě. Je tu klid, sousty zeleně a perfektní zázemí pro kempování i s malými dětmi. Rozhodně se sem rádi opět vrátíme. Zatím naše nejlepší Bezkempování.
Roverské skály
7.7 - 11.7.2019 Ladislav říká:
Vše bylo parádní, jediné co je podle nás nevyhovující, je možnost mytí a umístění solární sprchy. S příjemným majitelem jsem to probrali a výhledově to chtějí řešit a zvažují i vybudování zahradní kuchyňky pro návštěvníky. Rozhodně jsme tam nebyli naposledy. Je to krásné místo v krásné lokalitě.