Barbora L.

Skóre Bezkempu: 268

Odznaky bezkempaře:


Jsem holka z Liberce, co ráda čte, maluje a cestuje (a ideálně všechno najednou). Na cesty se vydávám nejčastěji v doprovodu svého muže Ondřeje a dcerky Mariany (1 rok).

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 12
Počet půjčených vozů: 027.12 - 29.12.2021 Jakub říká:

Vše OK, děkujeme za návštěvu!
1.8 - 3.8.2021 Michal říká:

Fajn rodina. Doporučujeme.
24.7 - 25.7.2021 Pavel říká:

Vše bylo v pořádku ,po odjezdu nebylo prakticky poznat ,že tam někdo nocoval.Takové hosty mohu jen doporučit.
27.5 - 28.5.2021 Andrea říká:

Bára je velmi milá a komunikativní mladá maminka cestujici se svoji rodinou. Je s ni vyborna komunikace. Doufam, ze se jim u nas libilo :)
25.5 - 27.5.2021 Pavlína říká:

Vše bez problémů, lze jen doporučit :)
3.8 - 6.8.2021
3.7 - 4.7.2021 Ladislav


v Lednici u parku
10.5 - 12.5.2023 Barbora říká:
Pohodlné, čisté, udržované, zatravněné parkoviště na skvělém místě. K dispozici wc, popelnice na plast a směsný odpad a umyvadlo se studenou vodou (asi i elektřina, ale nevyužili jsme). Vše perfektně čisté a plně funkční. Měli jsme štěstí a obě noci jsme byli na pozemku v noci úplně sami, přes den parkovalo max 5 aut. Díky tomu byl pobyt velmi příjemný a klidný. Za plné sezóny bude situace jistě zcela neporovnatelná. Vzdálenost do zámeckého areálů je jen pár kroků a dělá z tohoto pozemku velmi dobrý výchozí bod.
Rybářská chata u Zahrádek mezi Holanskými rybníky
27.12 - 29.12.2021 Barbora říká:
Kouzelná chaloupka na pohádkovém místě v zajímavé lokalitě stranou od hlavních osad. Cesta na pozemek romantická a dobrodružná, k autu asi 5 minut chůze podél potoků a přes mostky. Venku bylo stále lehce pod nulou, takže žádné bahno. Chatka čistá, nápaditá a velmi pohodlná (wc a tekoucí užitková voda uvnitř, supr!). K dispozici dřevo k naštípání bylo, ale ne suché, tak jsme si museli zajet do obchoďáku pro uhlí. Potom už se to dalo vytopit celkem hezky. Romantika každým coulem, ledňáček tam fakt byl.
Javorná na Šumavě - hory, lesy, příroda, romantika
1.8 - 3.8.2021 Barbora říká:
Hezká horská vesnička s kostelem, v ní krásná chaloupka, za chaloupkou rozlehlá ohrada s koňmi - a tu ohradu máte celou k dispozici. Koní netřeba se bát, neobtěžují/neohrožují, jen si tak kolem vás jsou a to je krásné. Pohodlné ubytování plné zážitků, paní domácí nám představila klokana, sovy, kozy, ovce i dravce. Na pozemku kadibudka, voda nedaleko z pramene, louku obklopuje les. Pan domácí velmi ochotný. Příjezdová cesta bezproblémová. Okolí moc krásné na klidné výlety.
S výhledem do šumavského údolí
3.8 - 6.8.2021 Barbora říká:
Moc hezké a pohodlné místo v dochozí vzdálenosti do Špičáckého sedla, ze kterého je možnost velkého množství výletů. K dispozici je upravený veliký dvorek/zahrada penzionu s terasou a vodou. Koupelna a záchod k dispozici v penzionu. Druhá terasa je zastřešená a v deštivém období jistě přijde vhod. Paní domácí velmi milá a ochotná. Místo je to odlehlé a klidné bez turistů, což je v tomto kousku Šumavy zázrak. Zahrada sjízdná i za deště. Příjezdová cesta v létě OK, v zimě věřím že pouze pro zkušené a odvážné řidiče (asfaltka s výrazným stoupáním).
Farma Highland Horská Kvilda
6.8 - 8.8.2021 Barbora říká:
Místo je to krásné, v samém srdci Šumavy a na skvělém výchozím místě pro cyklo i pěší výlety. Jedná se o dostatečně velký zpevněný plácek mezi cyklostezkou a ohradou. Příjezd bez problémů a pohodlný i za deště. Stezka nebyla ani o víkendu nijak rušivá, za autem měl člověk soukromí. V bezprostřední blízkosti koně, krávy a hlavně kozy. Kdo má zvířata rád, tak mu nebude vadit mečení, frkání ani mouchy a užije si krásnou horskou krajinu s nezapomenutelnou atmosférou. Na pozemku není el. přípojka, ani voda a wc, s tím je potřeba počítat. V okolí je ale farma, několik restaurací a infocentrum takže si lze poradit. Určitě se sem budeme rádi vracet.
Ježíškův les
24.7 - 25.7.2021 Barbora říká:
Ráj na konci světa, přitom 15 minut od Liberce. Rozlehlá a upravená slunná louka s krásným výhledem nejen na Ještěd a pískovnu - o víkendu zcela tichou a nehybnou (jak ve všední dny nevím). Za zády les, k dispozici pohodlné zázemí pro skvělý táborák (přístřešek s vyvýšenou podlahou, dřevo, posezení včetně křesel, venkovní kuchyň). Čistá a pohodlná kadibudka, bezproblémová příjezdová cesta (ta od severu). Naprosté soukromí a klid, jen v noci z dálky lze zaslechnou stopu civilizace. V obci Uhelná hezké dětské hřiště, okolí zajímavé pro cyklisty i ty, co chtějí pouze relaxovat na pozemku. Trochu větrný kraj, ve kterém je pro městského člověka všechno tak nějak větší (sršouni, vosičky, houby, cukety). Moc milý a ochotný pan a paní domácí.
Louka u lesa. Polosamota. Máchův kraj. 3km od Zákup a Sloupu v Čechách.
3.7 - 4.7.2021 Barbora říká:
Místo má skvěle strategickou polohu na výlety, v nejbližším okolí je mnoho turistických lokalit a hlavně krásné louky a lesy. Pro děti je určitě supr zpestřením nedaleká ohrada se zvířaty (ovce, kozy, slepice, atd.). Místo je to nádherné! Kdo čeká úplnou samotu a soukromí, bude asi trochu zklamán, v okolí je hned několik sousedů a hlavně louka není vysekávaná celá (čemuž samozřejmě rozumím) - což sebou nese ovšem to, že na plácek se musí poskládat několik rezervací vedle sebe. My jsme se potkali 3 a tím mi přišla kapacita zcela naplněna. Popis odpovídá skutečnosti, vodu, elektřinu ani kadibudku na pozemku nenajdete, noční výhled na hvězdy je ale krásný, příjezdová cesta naprosto bezproblémová a kdo hledá rozumný poměr cena/výkon bude spokojen. Pokud natrefíte na termín, kdy budete mít místo jen sami pro sebe (nebo si zaplatíte exkluzivitu), bude to jeden z nejhezčích bezkemplácků.
Louka u salaše
27.5 - 28.5.2021 Barbora říká:
Tohle je velká romantika. Místo je odlehlé tak akorát, aby se člověk cítil v přírodě (všudypřítomní koně, krásná příroda na všechny strany, žádní sousedé), ale přitom si došel do areálu Dvoru Pacínov do luxusních umyvárek nebo k bazénu (na požádání dostanete vstupní kartu a máte k dispozici zázemí fitka). Příjezd k salaši bez problémů, při odjezdu jen jeden krátký prudší kopeček. Na pozemku zatím nebyla k dispozici voda ani wc, ale do budoucna to prý možné bude. Je možné využívat terasu u salaše. Paní hostitelka velmi milá. Pozemek nebyl příliš posekaný, ale ničemu to moc nevadilo, naopak to byla příjemná změna a dodávalo to atmosféru.
Zahrada u chalupy na samotě v lesích
25.5 - 27.5.2021 Barbora říká:
Nikdy nepodceňujte název "na samotě v lesích", chalupa je na skutečně velmi odlehlém místě, což je kouzelné, pokud nejste strašpytel :D Krásný velký pozemek byl z velké části perfektně posekaný, k dispozici studna a zajímavá kadibudka a hlavně velký přístřešek, který jsme při této upršené dovolené ocenili. Zpěv ptáků dechberoucí, v okolí rybníky a lesy. Příjezdová cesta se musí předem naplánovat skutečně podle map a instrukcí od hostitelů a nespoléhat se pouze na navigaci, ta člověka žene velmi drsnou polňačkou, která po dešti není přátelská.
Ovocný sad na Vysočině
24.5 - 25.5.2021 Barbora říká:
Krásný romantický kout. Příjezdová cesta zpevněná a hezky značená, příjezd/odjez i během deště byl schůdný. Vše bezvadně čisté a připravené (sekyrka, dřevo, ohniště, kadibudka, houpačky). Paní hostitelka moc milá. Pozemek z velké části perfektně posekaný. Všem vřele doporučuji.
Letecká farma u Svobodů
23.5 - 24.5.2021 Barbora říká:
Svérázný areál nadšenců do zvířat, přírody, létání a životu jinak. Velmi milá paní hostitelka nás provedla po hangáru a ukázala nám historické letouny, představila zvířátka na minifarmě i možnost koupání v jezírku. Pro děti i dospělé moc hezký zážitek. K dispozici byly toalety i sprchy, nešlo ale o žádný luxus, areál se teprve velmi pozvolna probouzí ze spánku, což na některých místech je patrné. Pro nenáročné cestovatele skvělé a velmi zajímavé místo. Voda i elektřina byla k dispozici. Příjezdová cesta dobře sjízdná, louka udržovaná. Díky, že jsme mohli přijet.