Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Pavla Z.

Skóre Bezkempu: 58

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 31.10 - 4.10. Václav říká:

Velice příjemní lidé, vše v pořádku.
21.8 - 27.8. Leoš říká:

Báječní hosté, děkuji za návštěvu
Leoš
18.8 - 21.8. Michal říká:

Na pozemku zanechali vše v naprostém pořádku...


Výhled do kraje z oplocené louky
18.8 - 21.8. Pavla říká:
Úžasné místo v naprostém klidu (i když jsou kousek vedle za stromy sousedé), s krásným výhledem a skvělou kadibudkou se srdíčkem. Pozemek byl vysečený, připravené nové ohniště s posezením. Spokojenost na 100%, určitě doporučujeme !!!
Na samotě u lesa 2
21.8 - 27.8. Pavla říká:
Rozlehlá louka u roubené chalupy se skvělým bonusem - říčka, kde je možné vyřešit hygienu nebo si jen tak (za krásného počasí) užít teplé vody. Majitel - pan Leoš je velmi příjemný pán, zapůjčil nám chemické WC a navíc jsme dostali skvělý salát k obědu. Vjezd, resp. hlavně výjezd z polní cesty na asfaltovou silnici je poněkud prudší, vhodnější spíše pro 4x4. Za nás naprostá spokojenost, moc jsme si to užili!
Ovocný sad na Vysočině
1.10 - 4.10. Pavla říká:
Počasí nám sice úplně nepřálo (silný vítr a déšť), přesto jsme si moc užili tento krásný "bezkemp". Je velmi prostorný, klidný (přestože je kousek pod vlakovým nádražím), se super ohništěm a připraveným dřevem a naprosto luxusní kadibudkou - ta zaslouží jedničku s hvězdičkou !!! ... a navíc velmi chutná jablíčka a milá paní domácí, která nám vše vysvětlila. Takže za nás doporučujeme!