Brunov - vyhlad na Myjavu / View of Myjava city
Přidat mezi oblíbené


338 Kč

208 Kč

260 Kč

0 Kč

0 Kč
Skromne miesto na prenocovanie na okraji pola s krasnym vyhladom do doliny.
Roky sme ako rodina cestovali s nasim mini-karavanom a vzdy sme boli radi ked sa nam podarilo najst na prenocovanie nieco viac ako len neosobny, preplneny kemp.
Uz par rokov necestujeme, ale ked som objavil tuto stranku rozhodol som sa na nasom starom pozemku ponuknut aj ostatnym to co sme my tak casto hladali.
Aktualne nemame cas miesto vylepsovat, preto je to aktualne len skromne ale zlate miesto na zaparkovanie a prenocovanie s vykladom a s dedinskou studnou na doplnenie vody, ale dufam ze jedneho dna sa k tomu dostaneme a budeme schopni ponuknut viac.

ENGLISH:
A modest place to spend the night on the edge of the field with a beautiful view of the valley.
We have been traveling with our mini-caravan for years as a family and we have always been happy when we managed to find something more than an impersonal, crowded camp for an overnight stay.
We haven't traveled for a few years, but when I discovered this site, I decided to offer what we were so often looking for on our old land.
Currently, we do not have time to improve the place, so it is pretty basic but cute place for an overnight with a view and a village well to refill your water, but I hope we will get to it one day and be able to offer more.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Zachod mame pri garaži zatial len suchy = kadibudka. ENGLISH: So far, we only have a dry toilet near the garage.
pitná voda - Pitna voda je dostupna tak ako pre vsetkych ostatnych v okoli - z dedinskej studne/tocky. ENGLISH: Drinking water is available as for everyone else in the area - from the village well / stream.
ohniště
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

S autom/karavanom je najlepsie parkovat tam ako my na obrazku v profile / v lavom spodnom rohu mapy/, ale ulozit sa mozete na pozemku kam chcete. Najlepsie je prist, zastavit hore na kopci, zist si dole po asfaltke a pozriet ci prejdete po ceste/cervena trasa 1/ alebo hore z kopca odbocit na pole a prist zo zadu /trasa 2 na obrazku v profile/. Ked by ste potom odchadzali zo zadu po poly, treba si nadiist a spravit vacsi obluk /tak ako som nakreslil/ ak by sa smykalo alebo najlahsie len dole kopcom pokracovat po polnej ceste a ta sa pripaja na asfaltku neskor dole. ENGLISH With a car/caravan, it is best to park like us in the picture in the profile / in the lower left corner of the map /, but you can stay anywhere you want. It is best to come, stop at the top of the hill, walk down the asphalt road and see if you can pass the road /route 1/ or turn right on the hill to the field and come from behind / route 2 in the picture in the profile /. If you would then leave from the back on the field, you need to make a bigger turn / as I drew / if it would be slippery or easier is just to continue down the hill on a dirt road and it connects to the asphalt later down.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Trasa 1- po asfaltovej ceste je lepsia pre mensie auta a karavany. Trasa 2- po polnej ceste je lepsia pre vacsie karavany, ktore by mohli mat problem so stromami na hlavnej ceste. Pristup v dazdi po luke/polnej ceste moze byt narocny. ENGLISH Route 1- by the asphalt road is better for smaller cars and caravans. Route 2 - by the dirt road is better for larger caravans, which could have a problem with trees on the main road. Access in the rain on a meadow / dirt road can be difficult.

aktivity
rybaření

8.0 km od pozemku (17 min. autom/ 1 hodinu peso) sa nadzacha Vodná nádrž Stará Myjava

vodní sporty

8.0 km od pozemku (17 min. autom/ 1 hodinu peso) sa nadzacha Vodná nádrž Stará Myjava

pěší turistika

20 minut peso od pozemku sa nadzacha Rozhľadňa Poľana

pravidla

Len zakladne pravidla slusneho spravania :) Nekricat do noci a cakat kto sa ozve, nerozkradat honosne majetky a zlate klucky, nenechavat za sebou odpad a podobne. Behat na adama je povolene :P

ENGLISH:
Just the basic rules of decency :) Do not scream into the night and wait for who will respond, do not steal luxerious property parts such as our golden door knobs, do not leave rubbish behind and so on. Running in your birthday suit is allowed: P

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
S výhledem
Kouzelné stanování
12.5 - 13.5.2023 Miroslav říká:
Louka není absolutně vhodná pro obytné vozy a karavany. Nikde není místečko roviny a příjezd na pozemek s autokaravanem je nemyslitelný oběma cestami, které jsou k dispozici . Nakonec jsme museli najít jiné místo na přenocování .
26.8 - 28.8.2022 Gabriela říká:
Krásny pozemok s ešte krajším výhľadom. Všade ticho a pokoj. Prístup na pozemok bol bezproblémový aj s osobným autom. Pozemok sme zdieľali s ďalšími kempármi, ale nijako sme si neprekážali. Naopak, bolo to veľmi príjemné stretnutie. Určite odporúčam.
23.8 - 26.8.2022 Jaroslav říká:
Příjezd vrchní cestou přes louku v pohodě, dvě spodní vyžadují předchozí prohlídku kudy přesně projet, poté bezproblémové. Na spodní zahradě se najde více míst s rozumným náklonem (klín 5 - 10 cm). Studna na okraji pozemku momentálně bez vody, na což ale majitel upozornil předem. Pobyt - klid, ticho, vzduch, výhledy, pohoda, bezpečí (spali jsme s otevřenými dveřmi, nad ránem nás hlídal v naprosté tichosti bez obtěžování velkej bílej pes. Zřejmě to byl jeho rajón.) Doporučujeme bezva výlet na hradní zříceninu Branč. Neskutečné výhledy na všechny strany, naprosto výjmečné v ČR tak velká zřícenina snad ani neexistuje. To stojí opravdu za to. Pro nenáročného trempíka bez chyby a cena rovněž. Za nás - Dobrý.
20.8 - 21.8.2022 Josef říká:
Krásné místo na kopci s výhledy do okolí a s ohništěm. Pro nenáročné super.
12.8 - 14.8.2022 Leona říká:
Hezké místo, kousek od města, v případě že vám něco pochybí. My byli v období sucha, vodu jsme si byli dokoupit, studna byla vyschlá. Špatně se to hledá, fotografie trochu zkreslují. Celkově můžeme doporučit, byli jsme na motorkách a dalo se tam dobře zajet až k místu, kde jsme měli postavený stan.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem