Eva & Tom .

Skóre Bezkempu: 412

Odznaky bezkempaře:


Cestovatelé srdcem i duší :-)

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 24
Počet půjčených vozů: 05.7 - 7.7.2023 Aleš říká:

Vřele tyto fajn hosty doporučuji, super komunikace, vše naprosto bezproblémové a perfektní, moc děkujeme za návštěvu lesního tábořiště BOUDaBUDKA.cz a budeme se třeba zase někdy těšit :) https://www.bezkempu.cz/2702
19.8 - 21.8.2022 Frantisek říká:

Všechno bylo v nejlepším pořádku ,děkujeme našim hostům za návštěvu .
12.8 - 14.8.2022 Petr říká:

S hosty nebyl nejmenší problém. Pozemek zanechali v naprostém pořádku. Určitě můžeme doporučit ostatním.
29.7 - 31.7.2022 Josef a Ilona říká:

Milí a pohodoví hosté.
15.7 - 17.7.2022 Jan říká:

Příjemní a skvělí kempaři. 👍
26.8 - 31.8.2021 Václav říká:

Velice milí, přátelští a slušní lidé, resp. kempaři 😀 Jejich návštěvu mohu všem jen vřele doporučit!
5.8 - 8.8.2021 Šárka říká:

VŠE V POŘÁDKU. DOPORUČUJI.
15.7 - 18.7.2021 Martina říká:

Vše v nejlepším pořádku, srdečně děkujeme za návštěvu!
18.8 - 20.8.2023 Jan
2.7 - 3.7.2022 Zuzana
13.5 - 15.5.2022 Jan


Parkovací místa u penzionu v srdci Šumavy
16.9 - 17.9.2023 Eva & Tom říká:
Na stání jsme byli už několikrát a vždy všechno v pořádku.K dispozici všechno co je třeba.V noci ticho a krásné spaní.
Odpočinek na Cepu
1.9 - 3.9.2023 Eva & Tom říká:
Na pozemku všechno v pořádku.Doporučuji.
Parkovací místa u penzionu v srdci Šumavy
25.8 - 27.8.2023 Eva & Tom říká:
Všechno v pořádku jako vždy. Pozemek dostatečně velký aby si každý našel svůj prostor. Elektrika a výlevka. V noci klid. Super místo na Šumavě a na výlety.
Pozemek s vinným sklepem
18.8 - 20.8.2023 Eva & Tom říká:
Na pozemku s vinným sklípkem máte všechno, co si „bezkempař“ může přát. A pokud jste milovník vína, tak tento pozemek stojí rozhodně za návštěvu. Sklípek má k dispozici i toaletu s umyvadlem a teplou vodou. Když pominu sklípek a výborná vína v něm tak po okolí vedou cyklostezky i pěší stezky. Nádherná vyhlídka Sealsfieldův kámen, v Šatově pěchotní srub a všude ochutnávka vín. U sklípku jsme si to užili, pokud za vínem, tak rozhodně sem.
Sedlo
11.8 - 13.8.2023 Eva & Tom říká:
Pěkný, prostorný, rovný pozemek kde je klid. Ideální poloha na cyklovýlety. Nedaleko krávy v ohradě. Pronajímatelka vlastní pekárnu, kde mají moc dobré koláče, rohlíčky i chléb. Káva je také dobrá. V obci je i hospůdka, kde je možnost si dát limču, kávu i pivko a něco k němu. Za pár kaček si můžete zahrát kulečník. Na pozemku kadibudka. El. přípojka u paní v penzionu. V noci tma, žádná lampa, jen hvězdy na nebi. Pozemek doporučujeme. My jsme byli velmi spokojení.
Parkovací místa u penzionu v srdci Šumavy
20.7 - 22.7.2023 Eva & Tom říká:
Pozemek na trávě. Dostatečně velký, aby měl každý svoje soukromí. Výhodná pozice na cyklovýlety. V noci klid. Pro nás báječné místo, kam se budeme rádi vracet.
Pronájem louky u rybníka Hejtman
14.7 - 16.7.2023 Eva & Tom říká:
Krásné místo, kde je vždy všechno připraveno. Výlevka, elektřina i voda. V okolí spousta cyklotras. Takže pro milovníky kol úplný ráj. Restaurace na trasách se vždycky najdou. V pařáku doporučujeme zakončit výlet na kole v rybníku Hejtman. V noci žádná lampa a nádherná tma a ticho. Příjemný pan majitel, který vás přijde uvítat a řekne, kde je co. Tento pozemek máme moc rádi a budeme se rádi vracet.
BOUDaBUDKA - lesní tábořiště s přístřeškem na samotě u Štítar na Moravě - kousek od Vranovské přehrady a NP Podyjí
5.7 - 7.7.2023 Eva & Tom říká:
Odpočinek a čerpání energie v lese a Boudě Budce = krása. Zažili jsme déšť i slunce. Poseděli u ohně a v kotlíku si uvařili oběd. Vyřezávali jsme si z kůry. Houpali se na houpačce. Cestou ke kadibudce natrhali lístečky na čaj. Viděly jsme srnky a potkali zajíce. Noc jsme prospali v Boudě Budce. Slyšeli jsme myš a pak jí i viděly. Poslouchali jsme zpěv ptáčků a poznali Kukačku i Datla. Takže jsme si to tady parádně užili. Všechno bylo připravené a potřebné k pobytu v přírodě.
Pronájem louky u rybníka Hejtman
19.8 - 21.8.2022 Eva & Tom říká:
Pozemek na kterém máte všechno co potřebujete. Elektriku, vodu i možnost vylití wc. Posezení na špalkách a gril. Stání na zpevněné ploše, což asi hlavně ocení s velkými karavany. Kolem mnoho cyklostezek. Komu nevadí trochu zelené, tak je zde i možnost koupání v rybníku Hejtman. V okolí restaurace u Sumečka, kde dělají rybí speciality, maso na grilu a nebo si můžete dát ovocné knedlíky. Další restaurace u Sandokana, kde je možnost se najíst a občerstvit. Pobyt proběhl v pohodě. V noci tma a klid.
Údolí Zlatého potoka
12.8 - 14.8.2022 Eva & Tom říká:
Pěkný pozemek v krajině s krásným výhledem. Odpoledne přicházejí na pastvu ovečky, což je pěkné pokoukání při skleničce vína či dobrého čaje. V noci tma, kterou neruší krom měsíce žádné světlo a je klid. Ráno vám svěží rosa na trávě nabízí příjemné umytí nohou. Majitel ochotný, který rád poradí, kam a kudy na výlet na kole. Příjezdová cesta dobře sjízdná i s vlekem. Za nás úžasný pozemek, kde naleznete klid.
Zahrada za domem
5.8 - 7.8.2022 Eva & Tom říká:
Všechno proběhlo v pořádku. I když je pozemek pro pět rezervací, je dostatek místa pro každého. Možnost vylít wc a načerpat vodu. V parnu je příjemná venkovní sprcha. Pan majitel příjemný. Výborné místo na cyklovýlety. Za návštěvu určitě stojí opravený cihlový most u Sedlece. Nad Valticemi u Rakouských hranic Brána druidů a v zámeckém parku jeskyně Peklo.
Chaloupka v kopretinách
29.7 - 31.7.2022 Eva & Tom říká:
Pěkný prostor na louce, kde když počasí dovolí, můžete spát pod širým nebem a koukat na hvězdy. Nám sobota propršela tak jsme našli útočiště v přístřeší bývalé truhlárny. Super knihovna a hlavně karty duše. Nádherný obraz anděla. K dispozici elektrika, voda i lednice. Majitelé příjemní. Na pozemku je i stylová kadibudka. V okolí pěkný výlet po cyklostezce do Zderazu, kde je pískovcové skalní obydlí a pak do přírodní památky rokle Pivnice.
Pozemek u přehrady Rozkoš.
15.7 - 17.7.2022 Eva & Tom říká:
Dostatečně velký pozemek pro to, aby si každý našel své místo a měl soukromí. Možnost vylití toalety a šedé vody. V okolí cyklostesky třeba do Babiččina údolí nebo kolem vodní nádrže Rozkoš. Pokud pojedete z pozemku na kole do Babiččina údolí tak ve Zlíči doporučujeme zajít na zmrzlinu – je výborná a na oběd do penzionu a restaurace Barunka.
Zahrada za domem
3.7 - 5.7.2022 Eva & Tom říká:
Velká spokojenost s tímto pozemkem. Je možnost vylít toaletu, natočit si vodu a osvěžit se venkovní sprchou. Na zahradě klid. Dostupnost cyklostezek a nedaleké restaurace v obci s obchodem. Majitel vstřícný a ochotný. Upekl moc dobrou buchtu, kterou nám přinesl ke kávě. Byla výtečná. Děkujeme. Na tomto pozemku sice není výhled na panoramata, ale i tak má místo velké plus. Pozor na mravence, jsou děsně drzí a vlezou kam chtějí.
Ranch Paradise
2.7 - 3.7.2022 Eva & Tom říká:
Pozemek s krásným výhledem. Všechno proběhlo v pořádku.
Pozemek u přehrady Rozkoš.
13.5 - 15.5.2022 Eva & Tom říká:
Prostorný pozemek na louce. I když je pozemek pro 5 rezervací, má každý své soukromí. K dispozici el. přípojka a výlevka. Po okolí cyklovýlety třeba do Babiččina údolí a na rozhlednu Žernov nebo kolem vodní nádrže Rozkoš. Ráno vás budou probouzet ptáci svými písněmi a večer žáby svým kvákáním. Pozemek doporučujeme, nám tam bylo moc krásně a protože jsme nestihli za víkend co jsme stihnout chtěli, ještě se vrátíme.
Sady Mníšek
29.10 - 31.10.2021 Eva & Tom říká:
Druhá návštěva pozemku a tentokrát na podzim. I tak je zde krásně. Klid, příroda, tma, srnky, ovečky, ptáci . . . . . :-) Prostě krásné ničím nerušené čerpání energie z přírody.
Nová Pec ,,Na samotě skoro u lesa“
26.8 - 31.8.2021 Eva & Tom říká:
Nádherné místo. Ta volnost a svoboda z prostoru je impozantní. Předpověď počasí na víkend nebyla moc pozitivní – déšť. Majitel psal, že u nich je krásně i když prší. A měl pravdu. Počasí se ale přeci jenom na nás usmálo a my si výlety na kole na Šumavě užili jak se patří. Majitel ochotný. Měli jsme vše připravené. Rádi se budeme vracet.
Sady Mníšek
20.8 - 22.8.2021 Eva & Tom říká:
Krásné místo s pozitivní energií. Na místě přístup k vodě, pro otužilé i sprcha z hadice. Záchod pokud nemáte vlastní tak latrína, která byla čistá a dokonce nabízela i knihu k četbě. Měli jsme štěstí jak na počasí tak na otevřenou palačinkárnu. Vřele doporučuji. Mají jak na sladko tak na slano. My vyzkoušeli všechny. V okolí cyklostezky kolem Třeboňských rybníků. Pobyt zde byl krátký, takže si ho rádi zopakujeme. Ještě bych zapomněla, k dispozici i ohniště a u něj milé večerní posezení.
Jurta a týpí v bukovém háji
13.8 - 15.8.2021 Eva & Tom říká:
Pěkné místo v lese. Příroda krásná. Nejvíce jsme využili houpačku, která je fakt super. Ani nám moc nevadilo, že je pokapaná od smoly. Děti měli radost z hamaků, ani z nich nechtěli vylézt. Velké ohniště k posezení pod nebem bylo zpestřením každého večera. Těšili jsme se na sprchu, ale bohužel ve vaku byla díra, takže sprcha k nepoužití. Týpí vybaveno celkem dobře. Nic nám nechybělo a co chybí a máte v autě, můžete si přinést nebo dovést na kárce. My si bohužel týpí moc neužili, protože ho ve špičce obydleli sršně a všechno jim vadilo. Pohyb i světlo, když byla tma. Spali jsme tedy venku pod širým nebem a koukali na hvězdy.
Relax na ranči u lesa
5.8 - 8.8.2021 Eva & Tom říká:
Na ranči bylo krásně. Parkování sice na škvárové cestě, ale výstup z auta na část trávy s výhledem do ohrady, kde se pásli dva koně. V přilehlé budově ranče k dispozici toaleta a sprcha. Možnost zakoupení občerstvení. Velmi chválím pana správce s kterým se dalo popovídat snad o všem. Obě děti se projeli na koních a ještě se od správce dozvěděli spoustu informací o koních, kozách a ovcích. Večery klidné a pohodové. Nic nás nerušilo. V okolí cyklotrasy. V obci Dolní Žandov je obchůdek. Pokud jste milovník koní, tak zde se budete cítit skvěle.
Lesní tábořiště
22.7 - 25.7.2021 Eva & Tom říká:
Lesní tábořiště je moc pěkné. Vše na místě k zapůjčení pro táboření v přírodě. Sekerka, pilka, svíčky, zápalky a jiné. Dřeva do ohniště pro dlouhé večery je dost. Stylová kadibudka čistá. Na přespání je i možnost v dřevěné chatce. My vyzkoušeli všechno. Chatku i spaní u ohně pod dřevěnou stříškou. Vycházky do okolí. Měli jsme štěstí na borůvky i maliny. Jak jsem tak ráno seděla pod stříškou u vyhaslého ohně a koukala na stromy, přišlo mi na mysl tohle psaní. Myslím, že o místě vystihuje vše.

Tábořiště pod korunami stromů,
kde listy třepotají se v šumu větru
a kmínky mladých stromů
se houpají do rytmu písní ptáčků.

Mezi stmíváním a nocí
utichnou písně
jako by noc zmáčkla knoflík ticha.
A nyní dost! Jde se spát!

Kolem rozprostře se ticho
jen praskání posledního polínka v ohni
jež oblizují slábnoucí hřejivé plameny,
protne kdesi v dáli
bučení krávy, štěkot lišky a křik nočního ptáka.

Ráno snášející se první paprsky slunce,
které skrz listy stromů hledají si cestu,
koho jako prvního polechtají na nose.

Už slyšet je zpěv ptáčků, oznamující,
že je tu další krásný den.
Malebné údolí Zlatého potoka - Orlické hory
15.7 - 18.7.2021 Eva & Tom říká:
Krásné místo, kde panuje klid a večer žádná světla. Hučení potoka, třepotání listů na stromech, když pofukuje vítr. Máchání se ve Zlatém potoce. Přes den cyklovýlety po okolí a nádherná panorama Orlických hor. Velmi zajímavá je dělostřelecká tvrz Skutina. Večerní sezení u ohníčku při sklence vína a hraní her s dětmi. Žádný komáři nepřiletěli a tak bylo posezení ničím nerušené. Děkujeme majitelům za umožnění krásně stráveného víkendu v hezkém údolí.
Romantika na severu
11.6 - 13.6.2021 Eva & Tom říká:
Pokud jste milovník krásných západů slunce, pozorování vlnění trávy ve větru, poslouchání šumění lesů a vzdáleného kvákání žab z nedalekého rybníčku, tak tady se vám bude líbit.
Majitel příjemný a ochotný. Pokud nemáte ve svém bivaku toaletu a fakt nechcete s lopatkou do přilehlého lesíku, majitel na to myslel. Je zde možnost dojít si na toaletu do restaurace vzdálené několik metrů od louky. K dispozici i sprcha a dočerpání vody. V restauraci i dobře vaří tak si tu romantiku můžete zpestřit dobrou večeří u sklenky vína či pivka. Můžete si zahrát fotbal golf. My tedy fotbalisti nejsme, ale na hřiště jsme se mrkli ze zvědavosti. Velmi zajímavé.
Přes den občasné výkřiky z fotbal golfu, (ale máme pochopení pro zápal hry) Večer klid a pohoda. V noci krásná tma. Spí se zde báječně. Také se určitě zajděte podívat na rozhlednu Dymník. Je od místa ani ne kilometr.
Děkujeme za příjemně strávený víkend v krásné přírodě s energií a to nejen čerpanou od kamenného útvaru Stromu života.
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.