Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Petr T.

Skóre Bezkempu: 110

Dřív jsme hodně cestovali s batohem na zádech a víme, jak je občas obtížné najít klidné, dostatečně ´zapadlé´ a zároveň bezpečné místo pro přespání. Vy jste ho právě našli. Budeme se těšit!

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 3
Kontakt na majitele


19.7 - 21.7.2022 Markéta říká:

Bezva hosté
4.9 - 5.9.2021 Petr


Robinsonáda u lesa
19.7 - 21.7.2022 Petr říká:
Pozemek byl perfektně připraven (posečená tráva), příjemně nás překvapila jeho velikost. Vešlo by se celé parkoviště karavanů nebo i celý stanový tábor. Kloubouk dolů před člověkem, který to pravidelně seče.
Místo je to odlehlé, v noci klidné, dokonce ani nevidíte žádné světlo z vesnice ani světla aut...Ve vedrech jaké panují v tyto dny doporučujeme vybrat si pro přespání východní roh pozemku, kdy budete ráno a brzké dopoledne skryti za stromy, což oceníte i při nástupu do auta.
Dokážeme si představit obtíže s přístupem během delších dešťů. Pro karavany může být trochu otravné se každý den dostávat na asfaltku a zpět, osobní auto to zvládne bez problémů, ale pozor, míst, kde je potřeba brát ohled na podvozek je dost.
Boudy na pozemku jsou zamčené, možná je k někde k dispozici klíč, ale my jsme je nepotřebovali.
Kadibouda je fungl nová, skoro si troufám říct, že i voňavá. Jen tedy pozor - je na kód. Ten je 512, ale pššt. Nebo 125? Kdoví?! Každopádně v případě, že se vám cestou od stanu nebo karavanu vykouří z hlavy, nevadí, stačí mít mobil s sebou a zapátrat v instrukcích od paní majitelky. Datové pokrytí je dobré :D.
Louka, lesík Nakléřov
4.9 - 5.9.2021 Petr říká:
Místo nám perfektně posloužilo pro přespání na cestě do Dánska. Vše OK. Děkujeme.