Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Roubená komůrka na Peciválkách
Přidat mezi oblíbené


500 Kč

0 Kč

0 Kč
Klidné a romantické přenocování ve stylové dřevostavbě vybudované na starém sklepě se studánkou. Roubená útulna starého střihu je vybavena nábytkem původem nejpozději z první republiky, tj. 30. let 20. století. Dubové postele jsou proto pouze 180 cm dlouhé!

Osvětlení je řešeno pomocí LED technologie napájené velkokapacitní baterií.

V roubené komůrka najdete základní vybavení (hrnky, sklenice, talíře, příbory..) a vybavení pro opékání a malé grilování.

Počet lůžek: 2x (180 cm). Přistýlka možná (tj. lze spát, při potřebě uložit více lidí, i na vlastní karimatce na zemi), prostor v chatce je ale dosti omezený.

Ve staré chatce stojící hned vedle nové můžete zamknout kola či jiné objemnější věci.

Čerstvě (25. 8. 2022) jsme pro Vaše vyšší pohodlí zprovoznili krytou solární sprchu napájenou 400 litry sluncem ohřívané vody! Sprcha stojí na sousedním pozemku asi 30 metrů od roubenky a je sdílená s naším druhým Bezkempu místem. Vodu doplňujeme zhruba dvakrát týdně, ale i tak je s ní potřeba šetřit.

Obchod je daleko, tak jsme pro naše návštěvníky zprovoznili přímo v chatce samoobslužný bar s alkem i nealkem:-)

Doporučujeme návštěvníkům, aby si do mobilu nainstalovali offline mapy. Široko daleko není signál, mapy v mobilu Vám pomohou nejen při turistice.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 15 minut.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

vybavení
toaleta - Suchý záchod na navazujícím pozemku u naší tradiční sušárny ovoce, cca 100 m.
pitná voda - Pitná voda je k dispozici u blízké chalupy čp. 351 (cca 250 metrů vzdálené).
elektřina - Možnost připojit se za poplatek 100 Kč/den u blízké usedlosti (cca 300 metrů vzdálené).
sprcha / umývárna - Čerstvě (20. 7. 2022) jsme pro Vaše vyšší pohodlí zprovoznili solární sprchu napájenou 450 litry sluncem ohřívané vody!
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Příjezdová cesta je pravidelně udržovaná, parkovací místo pro auto je však při velké sněhové nadílce závislé na vlastní ručním výkonu - lopata je připravena.

aktivity
cyklistika

Z pozemku je dobře dostupná cyklotrasa 6270 (Ptáčnice-Tanečnice) na hřebeni vsetínských vrchů – vhodná pro horská kola. Po asfaltové, málo frekventované cestě ve vzdálenosti cca 5 km leží Cyklostezka Bečva.

zimní sporty

Sáňkování, bobování, běžecké lyžování.

vodní sporty

U řeky ve vzdálenosti cca 5 km (dostupné pěšky, na kole, bruslích), přírodní vodní plocha Balaton v Novém Hrozenkově ve vzdálenosti 9 km (dostupný po cyklostezce).

dětské aktivity

Po domluvě s pronajímateli možnost návštěvy nedaleké hospodářské usedlosti – chov ovcí, oslů a drůbeže.

pěší turistika

Východisko značečných turistických tras v centru obce Halenkov (5 km). Z pozemku dostupný hřeben Vsetínských vrchů, v příjemné pochozí vzdálenosti např. chata Vsacký Cáb (1,5 h pěší chůze) nebo vrch Soláň (4 h pěší chůze). K dispozici je návštěvníkům mapa s cca 45 minutovou okružní procházkou po okolí s hezkými výhledy a neporušenou přírodou.

koně

Ačkoli to není kůň, můžete posadit vaše děti, nebo pokud máte méně než 80 kg i sebe na naše oslíky a nechat se povozit. Pokud tedy osli budou chtít, Většinou jsou svéhlaví a nehneme je z místa. Pokud budete chtít, můžeme vám na pozemku osly i nechat volně. Utéct nemohou, pozemek je zaplocený.

Další aktivity

Houbaření, na pozemku stojí historická sušárna ovoce (v podzimních měsících je v provozu). Pozor, na pozemku není signál mobilních operátorů. Wi-Fi na chalupě pronajímatelů (cca 200 m). V bezprostředním okolí bohatá fauna a flora, zachovalá a pestrá živá valašská kulturní krajina (jalovcové pasínky, jedlobukové lesy, motýlí louky). Pronajímatelé na okolních pozemcích tradičně hospodaří (pastva ovcí, sušení sena, možnost odběru domácích vajíček, sezonně domácí králičí nebo jehněčí/skopové maso, sušené ovoce). Na podzim se můžete účastnit tradičního sušení ovoce v roubené sušárni ovoce staré přes 150 let.

pravidla

Návštěvníci útulny sdílejí s návštěvníky ubytování u valašské sušírny užívání suchého záchodu a sprchy (v přípravě, hotovo bude v červenci ). Postele jsou k dispozici bez přikrývek a povlečení – ty je možné doobjednat za 300,- Kč/pobyt.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Odlehlé
Na hory
Psí ráj
16.11 - 18.11.2022 richard říká:
Velmi příjemná chatička zařízená v retro stylu. Je vidět že majitelé to ní dali i srdce. Venku ohniště s posezením. Bezproblémový příjezd autem. Klidná lokalita , určitě doporučuji :)
29.10 - 30.10.2022 Aneta říká:
Chaloupka je v prijemnem udolicku. Ocenila jsem samoobslužný bar. V techto mesicich to uz bez dobreho spacaku nejde. Okoli super. Organizace a instrukce jasne. Clovek se ztraty signálu nemusi bat. Podle mapy to najde. Blizko i bus zastavka. Studanka daleko -chce to mit zásoby. Majitele bydli kousek-coz bylo fajn. (pro pripad pomoci) Pobyt se mi moc libil. Dekuji vam a at se dari!!
28.10 - 29.10.2022 Radim říká:
Fantastické! Nádherná panenská příroda, bez lidí, bez signálu, bez internetu, s lesními zvířátky, naprostá paráda. Nic nám nechybělo. Doporučujeme a moc děkujeme.
30.9 - 2.10.2022 Henrieta & Pavel říká:
Peciválky jsou prostě top ! Díky majitelům na vás zde dýchne i kousek historie. V roubence se moc dobře spí.Naprosto úžásná příroda a hlavně bez signálu,co víc si přát..
Moc doporučujeme!
22.9 - 25.9.2022 Jana říká:
Fotografie i popis místa odpovídají skutečnosti. Nejbližší veřejné osvětlení je navíc za zatáčkou (200 metrů), takže zažijete opravdovou tmu :-). Vše čisté a připravená byla i řada vychytávek pro méně připraveného návštěvníka přírodního bydlení. Doporučuji.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem