Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Markéta S.

Skóre Bezkempu: 68

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 412.6 - 13.6. Miloš říká:

Všechno bez problémů, pořádek po odjezdu, Skvělé hodnocení.
7.5 - 9.5. Radim říká:

Milí mladí lidi, se suprově vychovanými chlapci. Takové hosty určitě, každý rád přivítá.


Kousek od lesa a od skal
7.5 - 9.5. Markéta říká:
I přesto, že se pozemek nachází v chatové osadě, je zde soukromí a spoustu zeleně a je hned na kraji krásného listnatého lesa. Studánka s pitnou vodou je kousek. Co se týče vybavenosti, tak je možné využít spoustu atrakcí pro děti (pískoviště, trampolína, houpačky, lana, bazén,...). Pan majitel i jeho rodina jsou moc milí lidé. Dostali jsme i tipy na zajímavé výlety do okolí.
Doubravka - Outdoor park Bílek
12.6 - 13.6. Markéta říká:
Tábořili jsme zde jednu noc v karavanu s dvěma malými dětmi. Místo pro táboření je na krásné rozlehlé louce ohraničené stromy a porostem. Na louce s námi byla další rodina, ale téměř jsme o sobě nevěděli. Louka je v rovině a pro karavany je snadný nájezd. Místo bylo ideální výchozí bod pro pěší výlet kolem řeky Doubravy, zpět jsme jeli z Chotěboře vlakem. Louka je na samotě, přesto je kousek od vesnice. Večer zde byl naprosto dokonalý, těsně nad loukou se vznášela lehká mlha, kromě zvuků přírody úplné ticho a plno hvězd. Velmi dobrá a vstřícná komunikace s majitelem.
Babákovská louka u lesa v malebné přírodě
21.8 - 23.8. Markéta říká:
Krásné klidná louka. Dobře vybavená ohništi, cisternou s voudou i suchým WC. Ideální vychází bod pro výlety do okolí. Koupání v nedalekém lomu bylo super zážitek. Vjezd na pozemek byl problémů.
Sad mezi roubenkami
28.10 - 30.10. Markéta říká:
Pozemek se nachází na okraji obce v blízkosti roubenek. Louka je sice v mírném svahu, ale není problém s karavanem zaparkovat ve spodní části pozemku, jak majitel uvádí. Pozemek byl posekaný a uklizený od spadaného ovoce. V případě vytrvalého deště, což jsme si vyzkoušeli, je pozemek dobře sjízdný. Z pozemku je hezký výhled na okolní kopce. Místo je opravdu ideálním startem pro pěších i cyklo výlety. Bohužel velkým mínusem je poměrně rušná silnice, která je od pozemku cca 200m. Během svátku 28.října to šlo, ale druhý den ráno již od brzkých ranních hodin se nedal přeslechnout hluk z projíždějících kamionů. V karavanu se tyto dunivé zvuky daly přežít, ale být tu ze stanem, tak jsem asi rozčarovaní. Každopádně my jsme si kempování v době nouzového stavu užili, nikde ani noha a myslím, že ani my jsme nikomu nebyli na obtíž. Děkujeme za možnost si vyjet i této době.