Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

aneta j.

Skóre Bezkempu: 99

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 626.10 - 29.10. Hana říká:

Skvělá rodina.
21.5 - 24.5. Jarmila říká:

velmi slušná rodina,maximálně hodné děti :-)
7.5 - 11.5. Jan říká:

Milá mladá rodina. Pozemek byl vzorně uklizen a jako bonus za spokojenost jsme ještě obdrželi krásné profi fotky pozemku z pobytu. Mohu jen doporučit.
14.11 - 17.11. Jan


Relaxační zahrada na Třebíčsku
30.4 - 3.5. aneta říká:
Krásná opravdu relaxační zahrádka, plná květin a zajímavých zákoutí.K dispozici jsme měli ohniště s grilem,posezení,vodu,elektřinu, nic nám nechybělo. Hned vedle pozemku je dětské hřiště,kde nikdo nebyl, jenom naše děti a ohrada s koňmi. V okolí spousta možností jezdit na výlety. Ať už autem, či na kolech. Krásné procházky po okolní krajině. Ráj. Velmi jsme si odpočinuli a naše děti a psí fenečka si společně užili krásný čas v přírodě.Doporučujeme!
Zapomenuté podhůří Jeseníků s čistým vzduchem u rybníku
7.5 - 11.5. aneta říká:
Krásné, příjemné místo,upravený čistý, rozlehlý pozemek, vše na místě k dispozici jakkoliv chcete, velice příjemný a ochotný majitel / provozovatel.
Relaxační pobyt na ,,farmě Hranáč,, v předhůří Drahanské vrchoviny
21.5 - 24.5. aneta říká:
Zatím nejlepší BEZKEMPU které jsme navštívili ! Oáza klidu a pohody. Úžasná farma s ještě báječnějšími majiteli a jejich 10ti letým synem-se kterým si naši chlapci (7 a 8 let ) skvěle rozuměli. Srdeční, dobří lidé , s láskou pracující na své vymazlené farmě . Všude čisto. Paní majitelka obrovská perfekcionalistka (v dobrém slova smyslu).
Nádherné koupací zahradní jezírko. Cellkově zahrada velice pěkná,rozsáhlá. Sociální zázemí pro kempaře je super !
Úžasné domácí produkty ! Odvezli jsme si desítky sklenic s paštikami, masy aj.pochutinami.Nejedli jsme lepší !
Nemám co bych vytkla. Kdybych měla hledat jakékoliv chyby tak je nenajdu !
100% se vrátíme !
Pohodové místo na louce u statku
26.10 - 29.10. aneta říká:
Kouzelné místečko s příjemnou atmosférou a milou paní majitelkou :) Budeme rádi vzpomínat na příjemně strávený čas na této "Moravské minifarmě" u Kolína. Děti se krásně vyřádili na velkém pozemku. Věnovali jsme se zvířátkům a lehké práci na zahradě :) pálili jsme ohýnek,chodili na procházky, jezdili na výlety po okolí, byli ve vinném sklípku který zde majitelka má k dispozici <3 opravdu jen doporučuji. Absolutně není co vytknout, jsme plni dojmů ještě dnes ,kdy jsme jeden den doma. Rádi se vrátíme
Podhradí zříceniny hradu Pušperk
14.11 - 17.11. aneta říká:
velice příjemný pan majitel Honza a jeho sympatická rodina :) nádherné místo na pozemku kde mají majitelé dům a farmu s úžasným výhledem do krajiny. Zatím nejkrásnější výhled ,který jsme v rámci BEZKEMPU navštívili ! V okolí je spousta aktivit ve formě procházek, hradů,zámků,parků,stezek. Nemá to chybu !