Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Monika V.

Skóre Bezkempu: 46

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 3
Počet půjčených vozů: 118.8 - 20.8.2022 Petr
14.8 - 21.8.2022 Milan říká:

Vlasákovi byli strašně moc fajn lidé, kteří vrátili karavan v naprosto perfektním stavu a mohu je jen a jen doporučit...???


Do Velkých Bílovic nejen za vínem
16.8 - 18.8.2022 Monika říká:
Do Velkých Bílovic nejen za vínem: Velmi příjemné prostředí nad sklípky, na zahradě a mezi vinicemi. Klidné místo s dobrou přístupovou cestou. Na této části naší cesty jsme ocenili možnost pitné vody, elektřiny a výlevky. Sympatický majitel, příště toto místo určitě nemineme!
Louka Zlín
18.8 - 20.8.2022 Monika říká:
Louka Zlín: Příjemná a praktická lokalita na okraji Zlína, dobrý přístup na pozemek. V blízkosti do 2 km je koupaliště a nedaleko (cca 400 m) obchodní centrum, dosažitelné i pěšky přes lávku. Ačkoliv provoz střediska TS byl již od časného rána, nás nijak zvlášť neomezoval. Kdo budete odjíždět ve všední den v pracovní dobu TS, raději si večer před odjezdem zaparkujte na výjezdu z louky, nebo si potřebný prostor pro výjezd označte. My odjížděli o víkendu, tak nenastal žádný problém. O víkendu je zde opravdu klid.
Louka v blízkosti Vranovské přehrady a NP Podyjí
14.8 - 16.8.2022 Monika říká:
Louka v blízkosti Vranovské přehrady: Krásné a klidné místo, dobrá přístupová cesta. Louka se nachází níže, necelých sto metrů za posledními oplocenými zahradami. Vjezd na ni je volný, neohrazený a označený logem "bezKempu".
Pobyt zde se nám moc líbil a pokud naše příští cesty povedou kolem, určitě toto místo nemineme.

Obytný přívěs
14.8 - 21.8.2022 Monika říká:
Vstřícný a ochotný majitel, termíny vyzvednutí a odevzdání přívěsu se shodovaly s našimi představami a časovým plánem. Přívěs ve velmi dobrém stavu a velmi dobře vybaven! V místech mimo civilizaci jsme ocenili možnost chodu většiny spotřebičů na plyn. V přívěsu od majitele i řada užitečných kempovacích pomůcek. Maximální spokojenost.