Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Martin V.

Skóre Bezkempu: 44

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 3
Počet půjčených vozů: 030.7 - 4.8.2022 Tomáš říká:

Naprosto úžasná rodinka s roztomilým prckem, která byla ochotna i pomoci v provozu minifarmy. Milá komunikace, skvělý úklid před odjezdem. Velmi tímto děkuji a bylo mi potěšením takové lidi poznat! :)


Minifarma Falbgery - Maringotka - pokoj č. 1
30.7 - 4.8.2022 Martin říká:
Maringotka byla útulná, byla tam palanda s 2lůžkem dole a jednolůžkem nahoře. Bylo v ní čisto. Socialní zázemí bylo na farmě, která byla cca 15m od maringotky - záchod a sprcha, vedle záchodu byly dveře do kuchyňky, kde byl dřez s vodou, rychlovarná konvice, dvojplotýnkový elektrický vařič, hrnce a panvičky na uvaření rychlého jídla, a byla tam i malá lednička. Na verandě, která je hnedka kousek od kuchyňky, je sezení, kde jsme snídali či večeřeli. Na farmě jsme byli 5 dnů bylo to tam velice příjemné. Paní majitelka byla moc milá. Na farmě je opravdu kontakt se všema zvířátky, co tam žijí, a mají se tam opravdu moc dobře.
Zámek Pátek nad Ohří
16.6 - 17.6.2022 Martin říká:
Místo bylo super spali jsem ve stanu na zahradě za zámkem, hnedka kousek teče ohře a je na ni krasně vidět, je tam jez a vodní elektrárna. Pan Kastelan zámku je moc milý a vsřícný ,druhy den jsem šili na prohlídku zámku a opravdu stoji zato na ní jít. kousek od zámku je hospoda ale pozor vaří jen do určité doby do 19h.
Stanování tam, kde lišky dávají dobrou noc
15.6 - 16.6.2022 Martin říká:
Misto bylo pekné sice cesta ze začatku byla horší pak byla klasicka lesní cesta od cesty byl pozemek viděn trochu huř schovaný místní vegetací, ale našel se bez problemu dle přiloženého popisu