Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Luděk H.

Skóre Bezkempu: 101

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 629.6 - 4.7. Jana říká:

Děkuji za Vaši návštěvu, doufám, že jste byli spokojeni a že nás opět někdy navštívíte
15.8 - 18.8. Vlaďka říká:

Tyto hosty mohu s čistým svědomím a ráda doporučit. Vse proběhlo v naprostém pořádku, klidu a v přátelské atmosféře. Víc takových hostů ??
5.7 - 12.7. Bedřich říká:

Doporučuji velmi hodni lidé


Zahrada u rybníků
18.7 - 22.7. Luděk říká:
Pozemek je nadherne situovan. Dva rybniky,kapri a predevsim neskutecny klid. Krasne cista koupelna se sprchovym koutem a wc. Pan majitel velice ochotny a moc hezky se s nim povidalo. Vsem kdo ma rad ticho bez lidi krasnou prirodu a rybolov, vrele doporucujem. Opravdu nadhera a moc jeste jednou dekujem panu majiteli a vsem,kdo tyto stranky bezkempu provozuje.S pozdravem Ludek Havlin a Veronika Fabian.
Na samotě u lesa a lomu...
7.9 - 9.9. Luděk říká:
Na biofarme tety Janicky se nam moc libilo,ac jsme tam byli jen vikend. Majitele nas privitali vybornou slivovici,ochutnavkou syru,vecer nas pozvali k ohni na burty a vyborne jsme si pokecali. Jsou to slusni a pratelsti lide. Takze komu nevadi domaci zvirectvo vseho druhu,ktere vas kazde rano vita svym lamentovanim,tak vrele doporucujem. Je to odlehle a klidne misto odkud se da podnikat mnoho vyletu po jesenikach. Urcite se sem jeste nekdy vratime.
Zahrada Mikulov
5.7 - 12.7. Luděk říká:
S pobytem na pozemku v Mikulově jsme byli maximálně spokojeni. Pan majitel byl velmi příjemný a ochotný. Po příjezdu nám pomohl usadit karavan, dovezl nám víno, vše nám vysvětlil a dal tipy na výlety. Po celý týden za námi každý den jezdil a ptal se jestli je vše v pořádku, nebo jestli něco nepotřebujem. Zahradu měl plnou stromů s merunkama a nabídl nám ať si natrhame kolik chcem. Strávili jsme u něho opravdu krásný a klidný týden, že se nám ani nechtělo domu. Doporučuje všem bezkemparum. Zdraví Luděk a Verca.
Louky a sad u řeky Metuje,obec Dolsko
25.7 - 28.7. Luděk říká:
Na pozemku u řeky Metuje bylo nádherně. Krásné místo, parádní koupání u splavu, velice příjemný pan majitel a hlavně úžasný klid.Ve vesnici hospoda a výborná Plzeň. Vřele doporučujeme všem bezkemparum.
KRUŠNÉ HORY -Krušnohorsky žít, myslet, snít a přenocovat
15.8 - 18.8. Luděk říká:
Na pozemku v Krusnych horách se nám moc líbilo ač jsme tam byli jen krátce. Velice ochotná a vstřícná paní majitelka, včetně její rodiny, kterou jsme měli možnost poznat. Paní majitelka nas pozvala na boruvkovy koláč a udělali jsme si s ní a jejím manželem prochazku po okolí, kde nám o této krajině vyprávěli. Kdo má rád klid a krásnou nedotcenou krajinu včetně houbaření, tak opravdu doporucujem toto místo navstivit. Byli jsme maximálně spokojeni a určitě se sem ještě vrátíme.
Zatravněná zahrada Pálava
29.6 - 4.7. Luděk říká:
S pobytem na pozemku jsme byli velmi spokojeni. Pozemek je prostorný, rovinatý a velmi dobře pristupny. Takže maximální spokojenost. Paní majitelka je velice milá a ochotná paní, která vám vyjde vstříc kdykoli budete něco potřebovat a navíc vzhledem k jejímu věku je úžasne vitální a pracovitá. Takže paní Martinkove za vše moc děkujem a určitě se sem ještě rádi vrátíme.