Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Tomáš R.

Skóre Bezkempu: 38

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 2
Počet půjčených vozů: 019.4 - 22.4.2022 Michal říká:

Pohodová čtveřice :-) Doporučujeme.
22.7 - 23.7.2022 Jaroslav


Louka u lesa cca 300 m od zástavby.
22.7 - 23.7.2022 Tomáš říká:
Krásná prostorná louka asi 500 metrů od zástavby. Louka byla naprosto perfektně připravena na návštěvníky (posečená, ohniště čisté, nachystané dřevo na ohýnek a i voda na zalití).
Vjezd na pozemek je dobře značený, takže když si do navigace zadáte příslušné souřadnice, nemůžete minout. Zároveň je vjezd po polní cestě (posledních cca 300 metrů) sjízdný prakticky čímkoliv (máme fabii a neměli jsme žádný problém).
Cestujeme se dvěma většími psy a pro ně to byl vyložený ráj - mohli sledovat muflony a pobíhat po louce téměř bez omezení.
Díky tomu, že jsme byli na pozemku sami, tak moc nedokážeme posoudit, jak by to tam fungovalo ve více rezervacích, ale louka je tak veliká, že o sobě vzájemně bezkepaři ani nemusí moc vědět.
Javorná na Šumavě - hory, lesy, příroda, romantika
19.4 - 22.4.2022 Tomáš říká:
Pozemek je na krásném místě, dostatečně vybavený, klidný, majitel je velmi ochotný a milý člověk.
Pitná voda je opravdu na dosah ruky, suchý záchod taky.
Koníci jsou zvědaví a zvyklí na kontakt s lidmi i psy (s našimi psy se pustili do společné hry). Pro lidi, které by mohlo vyděsit, že se koně přijdou podívat až do stanu bychom tento pozemek spíše nedoporučili, ale i v takovém případě jde všechno vyřešit s panem majitelem (nabízí k pobytu ještě druhý pozemek).