Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Aneta .

Skóre Bezkempu: 106

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 4
Počet půjčených vozů: 029.10 - 30.10.2022 Ivana říká:

Vše v pořádku, děkujeme za návštěvu!
17.6 - 19.6.2022 Viera říká:

Uplne skvela skusenost, moc doporucuji ❤️
16.5 - 18.5.2022 Pavel říká:

Všechno v pořádku, doporučujeme :))


Roubená komůrka na Peciválkách
29.10 - 30.10.2022 Aneta říká:
Chaloupka je v prijemnem udolicku. Ocenila jsem samoobslužný bar. V techto mesicich to uz bez dobreho spacaku nejde. Okoli super. Organizace a instrukce jasne. Clovek se ztraty signálu nemusi bat. Podle mapy to najde. Blizko i bus zastavka. Studanka daleko -chce to mit zásoby. Majitele bydli kousek-coz bylo fajn. (pro pripad pomoci) Pobyt se mi moc libil. Dekuji vam a at se dari!!
Samota v lese
17.6 - 19.6.2022 Aneta říká:
Velice příjemný pobyt uprostřed přírody. Moc hodní a laskaví hostitelé, rozkošné zvířátka a pohoda všude kolem. Po pobytu jsem odcházela s širokým úsměvem na tváři. Za to vděčím těmto moc hodným lidem a ráda je ještě někdy navštívím.
Koupání v jezírku, hlazení králíčků, ježdění bez sedla na koni, ochutnání těch nejlepších jahod, sledování krásného západu slunce, obdarování domácím chlebem- to vše a mnohem více jsem zažila na této minifarmě.

Pozn. : k objektu se dá dojít i po modré tur.zn. je to ale delší.
Chaloupka pod Javornickým hřebenem
3.9 - 5.9.2021 Aneta říká:
Chaloupka odpovídala popisu, velice příjemné prostředí- krásná příroda,koně,kočky a pejsek. Vybavení chalupy super a nová kadibudka jako třešnička na závěr. Velice se nám tam líbilo.Moc hodní sousedé. A těch hřibů kolem!! Rádi zase přijedeme.