Ondřej V.

Skóre Bezkempu: 93

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6
Počet půjčených vozů: 129.8 - 30.8.2022 Marta říká:

Vše v naprostém pořádku, děkuji a doporučuji.
21.8 - 22.8.2021 Lukáš říká:

Vše v pořádku, moc díky.
21.8 - 26.8.2021 Tomas říká:

Pán vrátil karavan poškozen, ale nic netajil, nic se nesnažil schovat, teď řešíme opravu. Stane se, i tak tedy děkuji a doporučuji.


Letecká farma u Svobodů
10.8 - 12.8.2022 Ondřej říká:
Toto bylo naše třetí bezkempování... A opět hezčí a lepší než to minulé. Bylo by hezké, zachovat tenhle koncept a vždy si vybrat místo o něco lepší než minulé, jenže... Po tomhle už asi není co zlepšovat! Naprosto úžasné místo, skvělí lidé, klidné prostředí, možnost koupání, spousta možností k sezení, ohniště... A do toho možnost prohlídky hangáru a když se poštěstí, tak i malého vyhlídkového letu po okolí!? D O K O N A L É! Díky! Určitě se vrátíme...
Louka a parkoviště u Vodního domu
6.8 - 8.8.2022 Ondřej říká:
Naprosto famózní paráda! 👍 Asi naprosto jediný droboulinký (a řešitelný) nedostatek je vzdálenost odpadkového koše (+ by k takovému místu slušela i koše na tříděný odpad). Rodinám s dětmi vřele doporučuji úžasné dětské hřiště ve Zruči (vemte si s sebou kuličky, případně na místě zakoupíte…), včetně super kavárny. Návštěva vodního domu i včelího světa je v tomto místě samozřejmě nutností. Večeře i snídaně na molu naprosto skvělé.

Moc děkujeme za umožnění "kempování". 👍
Do Velkých Bílovic nejen za vínem
22.8 - 25.8.2021 Ondřej říká:
Krásné místo kousek od spousty vinařství a sklípků, prakticky na dosah od vinohradu. Pokryti wi-fi je velmi příjemným bonusem, perfektní nálevka/výlevka na vodu/odpad. Prakticky k dokonalosti chybí jen záchod, ale to je s karavanem samozřejmě řešitelné. :) Na pozemku jsme byli jen ve dvou a tak byl pro nás krásně prostorný. Velmi oceňuji i osobní navedení na pozemek tak, abychom se nemuseli procpávat úzkou uličkou, ale projeli jsme krásně přímo mezi vinohrady. :)
Ubytování v Levandulových polích
21.8 - 22.8.2021 Ondřej říká:
Nádherný, ohromně prostorný, pozemek v naprostém klidu (teda, mimo levandulovou sezónu, chápu že v sezóně to asi bude jinak) a navíc doplněný úžasným stánečkem se super občerstvením a příjemnou obsluhou. Paráda a moc rád se vrátím i v době květu levandulí, ať si užijeme i čerstvou vůni. :)
Klidná louka v ovocném sadu
20.8 - 21.8.2021 Ondřej říká:
Krásné místo pro přespání s úžasnými, přátelskými a vstřícnými majiteli. Určitě doporučuji!