Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Anna K.

Skóre Bezkempu: 117

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 715.8 - 16.8.2021 Jan říká:

OK, čisto, klid, pořádek.
12.8 - 13.8.2021 Stanislav říká:

Vše proběhlo bez problému, žádný nepořádek po hostech nebyl. Domluva perfektní. Takové hosty na svém pozenku chcete. 😊
19.8 - 20.8.2021 Jan


Na konci světa v Lipové aleji
22.8 - 23.8.2021 Anna říká:
Louka s krásným výhledem do údolí, na kterou se dá přijet bez problémů po zpevněné cestě. Tráva byla posekaná, dřevo připravené a ohniště k dispozici. Je zde prostor jen pro jednu rezervaci, takže soukromí zajištěno, což bylo super 🙂. Komunikace s panem majitelem byla skvělá. Takové ideální bezkempové místo pro klidnou dovolenou.
Relax s fantastickým výhledem na Králický Sněžník
20.8 - 21.8.2021 Anna říká:
Rozlehlá louka s krásným výhledem. Skvělý výchozí bod k výletům. Jediné mínus, že v době našeho pobytu nebyla louka celá posečená a tak jsme s ostatními kempaři sdíleli jedem menší plac u ohniště. Jinak ale mohu místo doporučit.
Zapomenuté podhůří Jeseníků s čistým vzduchem u rybníku
19.8 - 20.8.2021 Anna říká:
Krásné kempování v areálu bývalého golfového hřiště. Pozemek má spoustu zákoutí obklopeného zelení, takže soukromí zaručeno. Výhodou je zázemí s vnitřním posezením, dřezem s teplou vodou, rychl. konvicí, lednicí a toaletou. Pan majitel je moc milí a je vidět, že se o celý areál s péčí stará. Vše je krásně udržované a čisté. 🙂
Louka na samotě s výhledem na Bílé Karpaty
16.8 - 17.8.2021 Anna říká:
Krásná a rozlehlá louka. I když jsme místo sdíleli s jinými bezkempaři, bylo to jako bychom tam byli úplně sami. Škoda, že nám večer propršelo a nemohli jsme si užívat výhledy do krajiny. Děkujeme za možnost přenocování.
Pozemek s vinným sklepem
15.8 - 16.8.2021 Anna říká:
Krásný vinný sklep se zázemím, moc se nám místo líbilo. Večer příjemné posezení nad skleničkou vína. Možnost zakoupit si víno přímo od pana majitele jsme uvítali, víno bylo výborné. Rádi se zase zastavíme.
Zahrada na konci malé vesnice
12.8 - 13.8.2021 Anna říká:
Na pozemku jsme strávili jednu noc při našem roadtripu. Zahrada je opravdu velká a upravená, k dispozici nám bylo dřevo, ohniště a pitná voda, vše jsme využili 🙂. Komunikace s panem majitelem byla bezproblémová. Večer jsme poseděli u ohně a ráno nás budil kokrhající kohout, takový ten příjemný klid venkova. Možná by někomu mohlo vadit, že za vysokou zdí jezdil vlak a cinkaly závory, nám ale vůbec. Pokud budeme mít cestu kolem, rádi se zase zastavíme. 🙂