Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Lukáš H.

Skóre Bezkempu: 89

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 5
Počet půjčených vozů: 015.10 - 16.10.2022 Luboslav říká:

Velmi příjemní návštěvníci! Udělali nám radost už tím, že si nás našli i v tuto roční dobu! A to jim počasí nebylo moc nakloněno!
15.7 - 17.7.2022 Šárka říká:

Pohodová rodinka. Vše v naprostém pořádku :)
11.7 - 13.7.2022 Ondřej říká:

Vzorní a milí hosté! Vždy znovu vítáni u Čecha v Čechách! :)
10.7 - 11.7.2021 Václav říká:

Velmi milí hosté. Všechno v pořádku.


Odpočinek U Bučku - Drahanská vrchovina.
15.10 - 16.10.2022 Lukáš říká:
Moc se nám místo líbilo, ohniště i dokonce trocha dřeva k dispozici, příjezd v pohodě, klid. Přijeli jsme za tmy, ale ráno jsme mohli obdivovat krásné výhledy na barevné lesíky v okolí, východ slunce. Louka krásně posečená. Pohodový pan majitel se dokonce zastavil cestou kolem a moc nás potěšilo ho poznat. Určitě ještě zajedeme, protože pozorování noční oblohy se nám tentokrát nepodařilo, takže zkusíme příště, místo je k tomu jako stvořené.
Krásná oplocená zahrada v přírodě nedaleko Karlových Varů
15.7 - 17.7.2022 Lukáš říká:
Moc krásná zahrada u skvělých lidí. Měli jsme soukromí a přitom možnost využít luxusního zázemí (koupelna a kuchyňka) v blízkém domě. Výhled na rybníček je parádní, majitelé moc vstřícní a sympatičtí. Hned za zahradou člověk vyklouzne na velikou louku, v blízkém lese možnost nasbírat dřevo na oheň, koupání v zatopeném lomu také super. Je to kousek do Karlových Varů, na hrad Loket, Svatošské skály a přitom na kraji malé obce, kousek od přírody.
Kruh stromů - Milkov
14.7 - 15.7.2022 Lukáš říká:
Opravdu kouzelné místo, které je úplný balzám na duši. Zažili jsme bouřku, duhu, slunné počasí, vše ještě víc podtrhlo jedinečnou atmosféru a nádherné výhledy z pozemku. Mír a klid. Příjezd na pozemek určitě konzultovat s panem majitelem a respektovat jeho instrukce, abyste se tam dostali bez problémů. I s karavanem jsme se tam opatrnou jízdou dostali v pohodě. Stojí to ale opravdu za to.
Čechův Mlýn - kraj Oty Pavla
11.7 - 13.7.2022 Lukáš říká:
Je to moc pěkné, klidné místo, kde je o vás skvěle postaráno. Skvělý pan provozní, který se snaží o maximální pohodu návštěvníků. Elektřina, pitná voda, WC nadosah. V mlýně udržovaná koupelna a WC se vším vybavením, kuchyň a jídelna se vším, na co si vzpomenete, a pak bazén, vyhřívaný, večer nasvícený. A hlavně kouzelná Berounka a na ní jez. Sjezd je kempu je v pohodě, dali jsme i s karavanem, i když jsme jelu hodně opatrně. Je vidět, že se pan provozní snaží odstranit všechny neduhy a zpříjemnit pobyt návštěvníkům co nejvíce. Je to příjemné místo. A veliké. A louka je suprově písečná, chodí se tam jak na mechu 😉
Ovocný sad na Vysočině
10.7 - 11.7.2021 Lukáš říká:
Krásné místo pro pobyt na pár dní. Krásně jsme našli, část sadu parádně nakrátko posekána, skvělé ohniště a prvotřídní kadibudka. Majitelé moc příjemní a vstřícní, dokonce nám při prosbě, zda si někde můžeme do obytňáku natočit vodu, donesli dva kanystry. Třešně a obilí v okolí zrály, byla to úplná idylka. Dá se pěkně projít po okolí a vykoupat v nedalekém rybníce, který měl písčité dno! Moc jsme si to užili.