Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Luboslav R.

Skóre Bezkempu: 96

Vášnivý vestavbář (jezdíme obytnou vestavbou v plechové dodávce), nomád, který se už 17 roků vyhýbá kempům. Proto se snažím tímto vyjít vstříc těm, kteří to cítí stejně jako já!

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 2
Kontakt na majitele


12.9 - 14.9.2021 Radim říká:

Hosty mohu vřele doporučit. Tábořiště bylo čisté, upravené a uklizené tak, že jsem ani nepoznal, jestli tam byli a musel jsem se jich na to zpětně po telefonu zeptat.
11.9 - 12.9.2021 Luboš říká:

Vše v pořádku, pozemek zůstal bez známek používání.


Pod hrází
11.9 - 12.9.2021 Luboslav říká:
Úžasné místo naprosto vyhovující našim představám! A to i navzdory deštivému počasí, které nás tam zastihlo, takže jsme nemohli naplno využít všech fines pro nás připravených (např. suché třísky na rozdělání ohně vzorně připravené v kadibudce, aby nezmokly!!!) Spaní pod hrází jihočeského rybníka je totální zhmotnění romantiky v přímém přenosu! :-) Odlehlé místo mimo civilizaci a přesto jsme se necítili opuštěně. Byli jsme MOC spokojení a vřele doporučujeme - včetně velmi přijatelné ceny!
Lesní tábořiště
12.9 - 14.9.2021 Luboslav říká:
Opravdu nečekaně vybavený pozemek s velkou mírou soukromí a intimity, jehož jedinou stinnou stránkou je poněkud náročný příjezd, nešetrný k podvozku auta. Ideální pro bezkempaře bez karavanu či obytného auta - dokonalé místo pro ubytování "v lůně přírody", vše potřebné najdou na místě samém.
Majitelé obytných aut či karavanů nedocení komplexnost vybavení (protože ho nepotřebují), spíše jim může vadit obtížná sjízdnost příjezdové komunikace. S prostornějším karavanem taženým "silničním" autem to může být dost problematické.
Jinak je to místo jako stvořené pro horké letní dny. Obdivuji majitele za vzorně udržované rozsáhlé vybavení!