Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Vojtěch M.

Skóre Bezkempu: 160

Odznaky bezkempaře:


Kempovat se dá i s autobusem... ;-)

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6
Počet půjčených vozů: 023.7 - 24.7.2021 Dana říká:

Vše v naprostém pořádku, děkujeme za návštěvu :-)
17.7 - 18.7.2021 Matej
19.7 - 21.7.2021 Michal
19.7 - 21.7.2021 Michal


Dolní Morava- louka se stromy a krytým přístřeškem nad ohništěm
24.7 - 25.7.2021 Vojtěch říká:
Nádherné místo pro kempování s luxusním zastřešeným posezením s ohništěm uprostřed a úžasným výhledem na pohoří Kralického Sněžníku. Místa pro stanování téměř ideálně rovná, příjezd bezproblémový. Majitel byl velmi milý a mimo jiné nám ukázal svůj další projekt - dům na stromě.
Odpočinková louka v ráji
23.7 - 24.7.2021 Vojtěch říká:
Velmi krásné a klidné místo s milými majiteli. Příjezd není vhodný pro větší vozidla a plocha pro stanování není ideálně rovná. Nicméně tyto drobné nedostatky jsou v maximální míře vyváženy úžasným výhledem, vkusným a čistým zázemím (včetně dřezu s tekoucí vodou a spoustou náčiní na opékání či grilování) a nočním klidem.
Javorná na Šumavě - hory, lesy, příroda, romantika
19.7 - 21.7.2021 Vojtěch říká:
Naprosto úžasné místo s ještě úžasnějšími majiteli. Určitě doporučuji na více než jednu noc. Spaní na pastvině s koňmi nemá chybu. K tomu ještě přidejme klokana, krmení sov nebo výpravu terénním autem spolu se zasvěceným výkladem znalce Šumavy a přírody.
Tee-pee na Šumavě
19.7 - 21.7.2021 Vojtěch říká:
Nakonec jsme v tee-pee nespali, ale měli jsme zde u ohně večerní porady a večeře. Své stany jsme postavili vedle tee-pee a není nad to, když vás v noci vzbudí dusot a chrupání trávy hned vedle hlavy. :-) Nezapomenutelný zážitek a maximálně vstřícní a milí majitelé! Vřele doporučujeme.
Louka a parkoviště u Vodního domu
18.7 - 19.7.2021 Vojtěch říká:
Nádherné místo s úžasným nápadem a potenciálem. Pokud máte rádi vodu a nevadí vám v noci kvákání žab, neváhejte a kempujte zde. My jsme měli pozemek celý pro sebe a ranní snídaně na molu nad jezírkem neměla chybu. ;-)
Obsluha areálu byla velice vstřícná a byť jsme odjížděli mimo otevírací dobu (pondělí a navíc před osmou), mohli jsme využít sociální zařízení. K dispozici byla přípojka 230 V a přívod pitné vody. Citlivé jedince by snad mohl rušit jen občasný průjezd nákladních aut kolem pozemku nebo v noci zdáli hučící úpravna vody z Želivky.
Ovocný sad za sklepem.
17.7 - 18.7.2021 Vojtěch říká:
Klidné místo s nadstandardním vybavením (sprcha, splachovací WC, umyvadlo s vodou, elektrická přípojka, přístřešek s lednicí a dalším vybavením) a velice vstřícným majitelem. Trochu horší to je s příjezdem (resp. dle GPS k němu vedou dvě cesty, ale jen jedna je sjízdná autobusem), kdy se s delším vozidlem (v našem případě 11,5 m) nebylo možné na pozemek dostat. Naštěstí je toto místo natolik odlehlé, že nevadilo parkování na příjezdové cestě. Ke cti majitele budiž fakt, že místo stále zvelebuje a vylepšuje nabízené služby. Majitel má hezký sklípek a výborné víno. ;-)