Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Václav V.

Skóre Bezkempu: 132

Putuji s rodinou.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 7
Počet půjčených vozů: 014.4 - 17.4.2022 Václav říká:

Všechna čest. Super hosté. Nemohu jinak, než všem doporučit. :-)
1.8 - 3.8.2021 Kačka říká:

Pohodová rodinka vše bez problémů
30.7 - 1.8.2021 Tomáš


Rybník "Dubíček" pod obcí Drslavice kousek od Klatov
14.4 - 17.4.2022 Václav říká:
Tohle místo je vážně super. Upravený pozemek na odlehlém místě, který je vybavený vším, co je třeba. Pan majitel je velmi ochotný a vstřícný. Zprovoznil houpačku, která nemá chybu. Dále nám poskytl švédskou svíci. Na pozemku jsme využili možnosti rybaření a zapůjčení loďky. V okolí jsme navštívili Tupadelské skály, vodní hrad Švihov, Klatovy, Americkou zahradu a minipivovar v Chudenicích. Vše je dobře dostupné na kole. Rozhodně doporučuji tento pozemek navštívit.
Louka v srdci Harrachova-!!!NOVĚ dostanete SLEVY harrachovcard.cz !!!
29.12 - 2.1.2022 Václav říká:
Poloha pozemku je skvělá jako výchozí bod jak na túry, tak na sjezdovky či běžky. Pozemek je upravený a vede k němu dobrá příjezdová cesta. Komunikace s majitelem výborná. Možnost využití Harrachov card byla fajn. Vše co majitel pozemku nabízí, lze využít. Moc se nám místo líbilo a určitě se někdy vrátíme.
Spaní mezi Kelty
3.8 - 5.8.2021 Václav říká:
Pozemek upravený, toalety a pitná voda-nonstop. K dispozici ohniště se dřevem. Prostor pro kempování by mohl být oddělen od parkoviště např. nějakým porostem. Jinak dobrá výchozí pozice pro výlety jak na kole, tak pěšmo. Za návštěvu stojí i přilehlé oppidum. Možnost koupání v blízkém lomu.
Louka U Nás
1.8 - 3.8.2021 Václav říká:
Moc se nám místo líbilo, pěkný výhled do krajiny, upravený pozemek s možností připojení elektřiny a přípojky na vodu. Po domluvě jsme mohli vylít chemické WC. Na pozemku se nachází i suchá toaleta. Příjezd k pozemku je i pro větší vozidla. Na pozemku se za oplocením nacházejí ovečky a poník, které se nechají pohladit a je možnost jít přímo za nimi a nakrmit-výborná zábava pro děti. Může za vámi přijít i pes, který je však velmi hodný.
Pozemek je v perfektní poloze k výletu do Moravského krasu a my jsme k jeho návštěvě využili jízdních kol. Ve vzdálenosti cca 5 minut je možnost dojít si na točené na hřiště. S majitelkou je bezproblémová domluva a je velmi velmi ochotná. Rádi se zase někdy vrátíme.
Hrubý vrch u Vizovic
30.7 - 1.8.2021 Václav říká:
Krásné a klidné místo s pěkně upraveným pozemkem a nádherným výhledem. K dispozici elektřina, voda, suché WC, solární sprcha, dvě přenosná ohniště a ve všední den možnost využití bazénu za minimální poplatek. Po pozemku pobíhají slípky, které však vůbec nevadí a naopak naše dítě se bavilo jejich krmením. Cena odpovídá kvalitě a moc rádi se někdy vrátíme.
Louka u Strážnických vinic
28.7 - 30.7.2021 Václav říká:
Pozemek je v dobré poloze, prakticky na cyklostezce. Dobrá dostupnost na kole např. do Strážnice či Petrova, kde je pěkné vyžití. Kousek od Hotařské búdy, kde lze doplnit vodu (nepitnou) z veřejně přístupné studny. Pozemek je odlehlý a je zde opravdu klid, avšak cena neodpovídá kvalitě pozemku, který byl víceméně neupravený a kromě suchého záchodu a ohniště nenabízí nic navíc, a proto bych jej čekal v jiné cenové relaci.
Pozemek s rybníčkem v Hrachovištích u Třeboně
27.5 - 29.5.2021 Václav říká:
Příjemné prostředí, pozemek posekaný, komunikace s majitelem bezproblémová.