18.7 - 20.7.2025 Jana říká:
Vše v pořádku, milí a klidní hosté.
10.2 - 13.2.2022 Zuzana říká:
Moc prijemni lide, kteri nevahali vyuzit Bajdu v unoru, a dojit si k ni pekne po svych :) Maringotka krasne uklizena. Doporucuji :)
Biofarma na vlně - kempování vedle lamí ohrady s přístřeškem
1.8 - 2.8.2025 Petr říká:
Moc fajn místo. Výhled na vlaky parádní užili jsme si se synem (1 rok) každý. Lamy taky bezva, ale kamarádit se mic nechtějí, zpočátku jsme mysleli že tam ani nejsou. Majitelka nás k nim vzala a jsou to roztomilý chlupáči. Paní nám přivezla pitnou vodu. Kadibudka krásná, čistá, voda ze studny se hodila. Prostě za nás super místo!!!
Skalky na Hané
18.7 - 20.7.2025 Petr říká:
Krásné klidně místo. Sprcha, wc, přístřešek...co víc si přát :).
Skalky na Hané
18.7 - 20.7.2025 Petr říká:
Krásné místo s mnoha zákoutími na stan. Bezva sprcha, netradiční útulná kadibudka, parádní přístřešek s velkým stolem. Moc se líbilo :).
Na samotě u Kobylí
11.4 - 13.4.2025 Petr říká:
Místo za vesnicí v části sadů a bývalých vinohradů které opuštěné pomalu zarůstají. Je tu klid, za vikend jsem neviděl jediného člověka projít kolem. Cesta která k pozemku vede za nedlouho přechází jen v pěšinu v houští která končí ve vinohradech. Pozemek poněkud svažitý. Misto pro stan hledáte těžko. Pro malý stan pro dva ještě OK ale pro velký stan bude problém. Majitele jsem nezastihl ale dovezl mi vodu i když jsem ji nežádal :). Jinak všechno jak je v popisu.
Bajda pod oborou
10.2 - 13.2.2022 Petr říká:
Maringotka je kouzelná, voda ve vaně v potoku příjemně osvěžující a kamínka umí udělat až saunové teplo i když venku mrzne a zuří vichřice :). Celou dobu neprošel kolem pozemku jediný člověk, společnost nám dělali jen tři ovečky. Ale nejlepší byla absence signálu 👍. Byli jsme tady v únoru a ještě to někdy zopakujeme na jaře nebo na podzim. Všechno bylo perfekt!
Pohoda v Mikulově
23.4 - 25.4.2021 Petr říká:
Všechno bez problémů, užitková voda až u stanu, pěkná kadibudka, kousek na sv. kopeček - zašli jsme tam na západ i východ slunce. Doporučujeme.