Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Petr K.

Skóre Bezkempu: 170

Jsme čtyřčlenná rodina s jedním školákem a jedním předškolákem a rádi poznáváme naši krásnou zemi

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 10
Počet půjčených vozů: 018.11 - 20.11.2022 Vratislav říká:

Všechno OK
27.8 - 28.8.2022 František říká:

Vzorní hosté. Vše v naprostém pořádku
3.6 - 5.6.2022 Ctibor říká:

Příjemní hosté. Bez problémů. Doporučuji všem majitelům pozemků. Roverské skály
7.5 - 10.5.2021 Jozef říká:

Úplně super. Vše v naprostém pořádku.
7.5 - 9.5.2021 Jozef říká:

Vše v naprostém pořádku. Děkujeme za návštěvu.


Zelené údolí
5.5 - 8.5.2023 Petr říká:
Krásný pozemek uprostřed nádherné přírody. Moc milí majitelé se kterými jsem si dva večery hezky popovídal. Nádavkem jejich úžasní sousedé se kterými jsme si zazpívali folkové písničky, jako bonus pak výborné Svijany 11° , které pan majitel pro hosty točí. Děti na rozloučenou dostali od majitele lízátko :) Co bych dál povídal...Přijížděl jsem sem unavený po těžkém pracovním týdnu a vracím se nabitý energií do dalších dnů a bohatší o spousty zážitků z krásné okolní přírody a lidí se kterými jsem měl možnost se potkat. Kvůli tomuhle Bezkempu miluji! :) Tento pozemek rozhodně doporučuji a určitě se sem ještě někdy vrátíme.
Starý lom
18.11 - 20.11.2022 Petr říká:
Tohle měl být náš poslední podzimní výjezd...no...nakonec z něj byl první zimní :) Ale k vlastnímu pozemku...Ten je krásně ukrytý v malém lesíku, pěkně rovný, takže nebylo potřeba ani klínovat. V okruhu 20ti metrů je všechno co potřebujete: přípojka elektro, kohoutek s vodou, sprcha, kadibudka, vedle karavanu ohniště s hromadou dřeva zdarma a lavice se stolem. Příjezd a hlavně odjezd byl trochu hardcore, protože při našem příjezdu trochu nasněžilo a namrzlo (teploty přes den byly -3C v noci pak klesaly k -10C), což už na můj Peugeot 5008 s předokolkou bylo moc a tak jsem byl rád, že mě na silnici vytáhl kamarád s Land Roverem...Nicméně v záloze byl ještě i ochotný pan majitel s traktůrkem. Okolí nabízí spoustu výletů, počínaje hradem Houska a Bezděz, kousek je to i na Máchovo jezero a do Doks, kde je muzeum čtyřlístku a muzeum pohádek. Stejně tak stojí za to zajít do okolních skal a jeskyní. My jsme byli s malými dětmi, tak jsme toho moc nestihli a spíš si užili krásnou zimní přírodu. Pozemek má každopádně velký potenciál a je vidět, že se o něj pan majitel stará...takže doporučuji.
Romantika na severu
26.10 - 30.10.2022 Petr říká:
Krásné až magické místo hned vedle velice pěkného a upraveného areálu na fotbalgolf (který mimochodem doporučuji si zahrát...je to překvapivě zajímavý sport). Pan majitel byl ochotný a dokonce nám poskytl nadstandardní služby, které ani nejsou u pozemku nabízeny. Za to moc díky :) Využili jsme sprchy a nově umístěné ohniště, kde jsme na uvítanou měli i hromádku dříví (milá pozornost). Jediným mínusem bylo zvláštní podloží na pozemku, které způsobovalo, že ač bylo krásné počasí, bylo tady stále mokro a bláto, které jsme měli všude :( Ale majitel mluvil o tom, že se tam chystá udělat drenáž, tak věřím, že napřesrok už to bude OK. Trávili jsme zde celkem čtyři dny, takže jsme stihli navštívit spoustu míst v okolí, které je tam opravdu nádherné, zvlášť teď na podzim to má neopakovatelné kouzlo...Suma sumárum za mně určitě jedno z nejhezčích míst, které jsem přes Bezkempu navštívil. Takže rozhodně doporučuji.
Zahrada pod Prachovskými skalami
14.10 - 16.10.2022 Petr říká:
Tento pozemek jsme zvolili jako ideální základnu do Prachovských skal. Po přečtení hodnocení ostatních návštěvníků jsem se trochu bál hluku od hlavní silnice, ale nic hrozného jsem neslyšel. Po místní komunikaci sice sem tam nějaké auto projede, ale jen přes den. Bohužel jsme neměli moc hezké počasí, tak jsme sobotu strávili couráním po Jičíně (byli jsme s malými dětmi, takže jsme se podívali na Rumcajsovu ševcovnu, Rumcajsovu interaktivní výstavu na zámku a zajeli jsme si do Rumcajsovy jeskyně). V neděli, když se počasí umoudřilo, jsme si prošli Prachovské skály. V sobotu nás navštívil i pan majitel, tak jsme pokecali o historické vojenské technice a probrali společné známé :) Jediné mínus byla poměrně vysoká tráva, což v kombinaci s deštěm nebylo ideální :( Využili jsme i ohniště na pozemku a elektřinu. S sebou domů jsme si odvezli asi tisíc sluníček sedmitečných, které na nás udělaly v neděli nálet ...Tak doufám, že nebudou majitelům chybět :) :) Pozemek každopádně doporučujeme jako ideální základnu pro výlet do skal..
Loučeň
27.8 - 28.8.2022 Petr říká:
Mohu jen zopakovat co zde již psali ostatní...krásné místo, které jsme měli jen pro sebe. Provoz na sousedící komunikaci je překvapivě silný, ale kolem 22h už utichne. Využili jsme i připravené dřevo na táborák. Pozemek je zřejmě bývalá pískovna, takže se nepodmáčí ani za deště. Zároveň špatně drží kolíky pokud něco kotvíte. V okolí zámek labyrintárium Loučeň, Mirákulum, zoo Chleby, muzeum B.Smetany, atd. Pro nás tenhle výlet byl rozloučením s prázdninami a mocjsme si ho užili. Každopádně pozemek pro nenáročné a soběstačné kempaře doporučujeme.
Bezkempování u BIO Levandulových polí
24.6 - 26.6.2022 Petr říká:
Jak už zde bylo několikrát napsáno, stání karavanu je v podstatě na neobdělávaném poli vedle levandulí, takže po dešti je terén trochu blátivý. Lze parkovat i kousek dál od pole na trávě, ale tento pozemek byl při našem příjezdu už obsazený...Ale pohled do levandulového pole je úžasný, zvlášť když přijedete v době, kdy levandule kvete, tedy cca od konce června do začátku září. Majitelé jsou moc příjemní a ochotní. Přes web majitelů lze objednat vouchery na různé aromaterapie apod, (manželka si pochvalovala :) ) V hale je možné zakoupit nepřeberné množství biovýrobků s levandulí. Lze se zde i stravovat (samozřejmě vše v biokvalitě). My jsme zde slavili 10té výročí svatby a byl to úžasný relax. Ještě jednou děkujeme za veškerou péči a přejeme majitelům ať se jim daří!
Roverské skály
3.6 - 5.6.2022 Petr říká:
Krásné místo s úžasným okolím. Pan majitel ochotný (každý den se přišel zeptat jestli něco nepotřebujeme) Děti od něj dokonce dostali domácí zmrzlinu. Na pozemku jsme byli ještě s dalšími dvěma karavanovými rodinami za což jsme byli rádi, protože děti se hned skamarádili. V okolí kromě krásné přírody i historické zajímavosti (kalvárie Ostrá, hrad Helfenburk, historické centrum Úštěku (tady doporučujeme úžasné muzeum čertů). V okolí jsme toho ještě spoustu nestihli prozkoumat, takže se určitě ještě vrátíme. PS: A ty západy slunce jsou tady opravdu nádherné! :)
Ranč Mítov
20.5 - 22.5.2022 Petr říká:
Tento pozemek se zdál být pro naši rodinu zakletý...Poprvé jsme sem chtěli jet již vloni, ale plány nám zhatily covidové uzávěry. Podruhé jsme zde chtěli strávit letošní Velikonoce...to nás pro změnu zastavilo onemocnění téměř celé rodiny. Vyšlo to až na potřetí...i když s mými obavami, jestli to zvládnu se svými nedoléčenými bolavými zády. Ale stálo to za to. Napřed jsme si užili trochu adrenalinu, když jsme se nechali navigovat navigací Waze, která nás při správně zadané adrese zavedla na úplně jiné místo ve vesnici a to ještě po úzké úvozové cestě a s překonáním brodu přes potok jako třešničku na dortu :) Kamarád s off-roadem si to užíval...já s Peugeotem 5008 zažíval perné chvíle...No vše dobře dopadlo, do cíle jsme dojeli a tam nás už čekal skvělý a přátelský majitel se kterým jsme si hned padli do oka (a i si hned potykali). Jako další bonus tam byli jeho dva synové, což jsou skvělí kluci ve věku našeho rošťáka a ti se také hned skamarádili. Pak nás majitel provedl po pozemku a nás čekaly další bonusy v podobě točeného piva a považte - i sauny! Na poměry Bezkempu věc nevídaná :) Následoval ještě poslední adrenalin v podobě silné bouřky (která se samozřejmě přihnala přesně ve chvíli, kdy jsme vytáhli markýzu). A pak už to byla jen samá pozitiva - k snídani čerstvá vajíčka, palačinky k odpolední svačině, kluci si pro naše děti dokonce připravili bojovku! Děti si ještě užily trampolínu, houpačku, klouzačku, stromový úkryt, malá koťátka a králíčky...a kdoví co ještě :) Prostě byli jsme z místa i majitele nadšení a určitě se sem ještě rádi vrátíme. Nejlepší reference - děti v neděli odmítali jet zpátky domů :) Roberte, ještě jednou díky za krásný víkend :)
Louka u MLÝNSKÉHO KOLA,penzion.
7.5 - 9.5.2021 Petr říká:
Byla to naše první zkušenost s "bezkempem" , tak jsme úplně nevěděli co můžeme očekávat. Po příjezdu jsem trochu znejistěl, protože pan majitel mi nezvedal telefon a tak jsem si nebyl jistý , jestli můžu na pozemek najet bez jeho vědomí. Naštěstí už byl na pozemku s karavanem můj kamarád, který už všechny instrukce dostal. Místo i okolí je moc krásné a obsluha velmi ochotná. Pozemek byl nakonec diky krásnému počasí plný, ale vůbec to nevadilo. Sešla se nas tam prima parta a tak jsme udělali společný oheň a i všechny děti se během chvilky skamarádili. Za ten prodloužený víkend jsme zdaleka nestihli všechny zajimavosti, které lokalita nabízí a tak se sem určitě rádi vrátíme Místo doporučuji hlavně cyklistům. Okolí je na cyklovýlety jak dělané :)