Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Bezkempování u BIO Levandulových polí
Přidat mezi oblíbené


500 Kč

500 Kč

300 Kč

150 Kč

100 Kč
Levandulové údolí se nachází na 38km sjezdu dálnice D5 mezi Prahou a Plzní. Jsme 30 minut od Prahy a 30 minut od Plzně. Do 10 minut navštívíte na kole či autem hrady Točník, Žebrák, Koněpruské jeskyně a Svatého Jana pod Skalou nenbo Čertovy schody a Lom Amerika. Do 15 minut navštívíte hrad Karlštejn a Křivoklát, Muzeum M. D. Rettigové ve Všeradicích, Keltské Opidum v Stradonicích, Z8mek Nižbor a Centrum Keltů, Hořovické muzeum nenbo sjezd Berounky na lodích. Levandulové údolí se nachází v samém srdci Barrandien geoparku na vápencocých mořích najdete našich 6,5ha Ekologického areálu u BIO Levandulových polí, která patří mezi největší na světě. Skvělé speciality z českého kalendáře v teple Levandulové mojito a v zimě Levandulový svařák, snídaně, obědy a večeře z farem Berounska a Příbramska. Během 5 minut dojedete na koupaliště ve Zdicích. U nás najdete restauraci, prodejnu se zdravou výživou, dílny s tvorbou vlastních BIO parfémů, krémů nebo Levandulové soli, cukru v BIO kvalitě. Když potřebujete načerpat síly objednáte si hodinovou aromaterapii až pro 6 lidí v BIO Levandulovém aromadomku. Zvýšíte tvorbu serotoninu hormonu štěstí, Dopaminu důležitého pro kognitivní funkce Vašeho těla, uklidníte mysl a duši a harmonizujete dýchací, trávící a nervové pochody v těle.
Zatím máme toalety a duhovou halu, kde složíte halu v dešti i větru, zahrajete si karty, dámu nebo šachy u příjemné relaxační hudby a nebo přečtete knihu u skvělých BIO Levandulových čajů a nápojů. Brzy otevřeme luxusní maringotku ve stylu Glamping přímo s probouzením do Levandulového pole. Držte nám palce, chystáme sprchy a zázemí pro EKO glamping. Naše nezapomenutelné stezky od Tří králů v lednu až po Adventní v prosinci baví dospělé i děti. Probudíte šedé buňky mozkové, osvěžíte všechny smysly a budete se procházet v nádherné přírodě bez chemie, hluku a se ctí k Planetě a láskou k člověku. Karavany, stany a domácí mazlíčci vítáni. Chemii nechte, prosím, pro jednou doma :-) .

Od 1. června spouštíme celostní péči také v relaxačních a zdravotních masážích přímo v Levandulovém údolí.
Již nyní můžete spojit víkend s hyroléčbou v podobě BIO Levandulové koupele nohou podle Hildegardy z Bingenu.
V Aromadomečku načerpáte síly a psychickou vitalitu a kondici v zatažených dnech, při dešti nebo, když se budete cítit na dně.
A konečně u nás v nové hale praská dřevo v kamnech, když venku fučí nepříjemný vítr.
Tradiční pokrmy z českého kalendáře tak můžete ochutnávat o víkemdech a pak od 1. 6. do 30. 8. kromě pondělí každý den.
V BIO zahradě bude otevřena v květnu léčebná čajovna.

AKCE
30.4. Čarodějnice v Levandulovém údolí (odkaz)
KVĚTEN
1.5. Májová neděle v Levandulovém údolí
7.8.5. DEN MATEK v Levandulovém údolí
14.5. Májové tradice, zvyky, svátky a řemeslné dílny
15.5. Mezinárodní den rodiny v Levandulovém údolí
21.-22.5. Letnice v Levandulovém údolí
28.-29.5. Otevírání studánek
ČERVEN
4.-5.6. Jahodové hody v Levandulovém údolí


základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 30 minut.
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - EKOlogické záchody kryté. Dámy zvlášť a pánové zvlášť. Umýváme ruce a zaléváme toalety naší vodou připravenou v sudech.
pitná voda
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
aktivity
cyklistika
lezení
vodní sporty
dětské aktivity
pěší turistika
koně
Další aktivity
pravidla

Je nutné respektovat Ekologický areál. Tzn., nepoužívat žádnou chemii na pozemku. Prosíme návštěvníky, aby užívali aromaterapie BIO Levandulových polí, mimo sezónu Brdských lesů a našeho BIO třešňového sadu ale právě pro se u nás chovali s úctou k Planetě a láskou k člověku pokud možno co nejvíce ekologicky.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
8.4 - 9.4.2022 Robert říká:
I když jsme chytili snad to nejhorší možné počasí(déšť, sníh,silný vítr), tak se nám tento bezkemp velmi líbil. Ochutnali jsme místní speciality z levandule a i jiné výtečné dobroty. Určitě se sem někdy ještě vrátíme. Též personál byl vstřícný a věnoval se nám. Děkujeme
5.8 - 7.8.2021 Radek říká:
Moooc dobre jidlo, ochotni majitele, dostatek vyziti pro deti (dojeni kravicky bylo uzasne pro nase deti), prijemne bylo byt 2 dny bez elektricke energie a hledat jinou zabavu. Horsi prijezd, protoze jsme prijeli po destivych dnech a nebylo jednoduche vytahnout prives na pozadovane misto. Za sucha bez potizi. Radi se vratime, az budeme mit cestu kolem.
12.8 - 14.8.2021 Stanislav říká:
Příjemný zážitek u levandulového pole. Pěkné vyžití i pro děti.
V okolí je spousta turisticky zajímavých míst.
PS: levandule je skvělý odpuzovač hmyzí havěti :)
11.8 - 13.8.2021 Miroslav říká:
Pozemek a pobyt na něm splnil moje očekávání. Tedy jsem spokojen. Jedinou nepříjemností byl celonoční hluk ze sousedního obilného sila. Ale chápu, jsou žně. Všem doporučuji návštěvu koupaliště v blízkých Zdicích.
13.8 - 15.8.2021 Anna říká:
Nejprve začnu tak, že jsem kepm našla náhodou. Nehledala jsem bio, eko zážitek ale jen místo kde přespat. Nicméně majitelka a personál jsou velcí sympaťáci a vše splnilo, co mělo. Super lokalita, čisté wc a perfektní snídaně. Osobně asi nejsem cílovka tohoto eko turismu ale stojí za to. Jestli je něco, co mohu lehce vytknout, tak maximálně, že místo má označenou pitnou vodu, která není. Btw ta fáma, že levandule odpuzuje komáry ke fáma 😀 . Každopádně děkujeme, příště jedeme zase k vám.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem