Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Bezkempování u BIO Levandulových polí
Přidat mezi oblíbené


500 Kč

500 Kč

300 Kč

150 Kč

100 Kč
Levandulové údolí se nachází na 38km sjezdu dálnice D5 mezi Prahou a Plzní. Jsme 30 minut od Prahy a 30 minut od Plzně. Do 10 minut navštívíte na kole či autem hrady Točník, Žebrák, Koněpruské jeskyně a Svatého Jana pod Skalou nenbo Čertovy schody a Lom Amerika. Do 15 minut navštívíte hrad Karlštejn a Křivoklát, Muzeum M. D. Rettigové ve Všeradicích, Keltské Opidum v Stradonicích, Z8mek Nižbor a Centrum Keltů, Hořovické muzeum nenbo sjezd Berounky na lodích. Levandulové údolí se nachází v samém srdci Barrandien geoparku na vápencocých mořích najdete našich 6,5ha Ekologického areálu u BIO Levandulových polí, která patří mezi největší na světě. Skvělé speciality z českého kalendáře v teple Levandulové mojito a v zimě Levandulový svařák, snídaně, obědy a večeře z farem Berounska a Příbramska. Během 5 minut dojedete na koupaliště ve Zdicích. U nás najdete restauraci, prodejnu se zdravou výživou, dílny s tvorbou vlastních BIO parfémů, krémů nebo Levandulové soli, cukru v BIO kvalitě. Když potřebujete načerpat síly objednáte si hodinovou aromaterapii až pro 6 lidí v BIO Levandulovém aromadomku. Zvýšíte tvorbu serotoninu hormonu štěstí, Dopaminu důležitého pro kognitivní funkce Vašeho těla, uklidníte mysl a duši a harmonizujete dýchací, trávící a nervové pochody v těle.
Zatím máme toalety a duhovou halu, kde složíte halu v dešti i větru, zahrajete si karty, dámu nebo šachy u příjemné relaxační hudby a nebo přečtete knihu u skvělých BIO Levandulových čajů a nápojů. Brzy otevřeme luxusní maringotku ve stylu Glamping přímo s probouzením do Levandulového pole. Držte nám palce, chystáme sprchy a zázemí pro EKO glamping. Naše nezapomenutelné stezky od Tří králů v lednu až po Adventní v prosinci baví dospělé i děti. Probudíte šedé buňky mozkové, osvěžíte všechny smysly a budete se procházet v nádherné přírodě bez chemie, hluku a se ctí k Planetě a láskou k člověku. Karavany, stany a domácí mazlíčci vítáni. Chemii nechte, prosím, pro jednou doma :-) .

Od 1. června spouštíme celostní péči také v relaxačních a zdravotních masážích přímo v Levandulovém údolí.
Již nyní můžete spojit víkend s hyroléčbou v podobě BIO Levandulové koupele nohou podle Hildegardy z Bingenu.
V Aromadomečku načerpáte síly a psychickou vitalitu a kondici v zatažených dnech, při dešti nebo, když se budete cítit na dně.
A konečně u nás v nové hale praská dřevo v kamnech, když venku fučí nepříjemný vítr.
Tradiční pokrmy z českého kalendáře tak můžete ochutnávat o víkemdech a pak od 1. 6. do 30. 8. kromě pondělí každý den.
V BIO zahradě bude otevřena v květnu léčebná čajovna.

AKCE
30.4. Čarodějnice v Levandulovém údolí (odkaz)
KVĚTEN
1.5. Májová neděle v Levandulovém údolí
7.8.5. DEN MATEK v Levandulovém údolí
14.5. Májové tradice, zvyky, svátky a řemeslné dílny
15.5. Mezinárodní den rodiny v Levandulovém údolí
21.-22.5. Letnice v Levandulovém údolí
28.-29.5. Otevírání studánek
ČERVEN
4.-5.6. Jahodové hody v Levandulovém údolí


základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - EKOlogické záchody kryté. Dámy zvlášť a pánové zvlášť. Umýváme ruce a zaléváme toalety naší vodou připravenou v sudech.
pitná voda
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

aktivity
cyklistika
lezení
vodní sporty
dětské aktivity
pěší turistika
koně
Další aktivity
pravidla

Je nutné respektovat Ekologický areál. Tzn., nepoužívat žádnou chemii na pozemku. Prosíme návštěvníky, aby užívali aromaterapie BIO Levandulových polí, mimo sezónu Brdských lesů a našeho BIO třešňového sadu ale právě pro se u nás chovali s úctou k Planetě a láskou k člověku pokud možno co nejvíce ekologicky.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

11.9 - 12.9.2022 Martin říká:
super atmosféra a krásné prostředí
14.8 - 15.8.2022 Viktor říká:
Zajímavé místo tam, kde by to člověk nečekal. Já za sebe vidím výhodu v tom, že na místě je vše potřebné - možnost stravování, zázemí atd. Sice je pravda, že člověk “utratí na místě více”, ale zase si myslím, že cena odpovídá kvalitě. Po cestě směr Brdy jsem už třeba měl problém najít vůbec někde otevřený obchod atd. tady jsem se mohl najíst a mají i dobrá bezmasá jídla, což také všude není.
16.7 - 17.7.2022 Roman říká:
Po prijezdu na pozemek jsme byli trochu prekvapeni,kolik je zde lidi ciste za obhlidkou levandulovych poli. Az nam to trochu zkazilo ideu “bez kempu” a klidu. S postupujicim vecerem se vsak misto vylidnilo. Majitele mili se zajimavym levandulovym pribehem. Mozne si dat levandulove pivo ci si zajit na snidani. A pokud,je nutne pocitat s tim,ze clovek tu necha trochu vice penez.
23.7 - 24.7.2022 Nikola říká:
Naše první zkušenost s Bezkempováním mířila právě sem a jsme rádi, že jsme tak učinili. Z našich osobních důvodů a nečekaným zdravotním komplikacím, jsme museli ještě večer odjet, ale zázemí pro přespaní bylo naprosto perfektní. Velmi příjemná atmosféra, krásné prostory a prostředí, velký výběr z bio levandulových výrobků, jídla a dalších. Lze si zde zda snídani, oběd, večeři či jiné pohoštění. Neskutečně milí, vstřícní lidé. Parkuje se přímo u levandulových polí (nejlepší sem jet konec června). Cesta je kamenitá, trochu hrbolatá, v opravdu deštivém počasí bude příjezd asi ztížená, ale my neměli problém. K dispozici splachovací WC (taky příjemný bonus 😉), různé levandulové procedury. A dejte si jejich prosecco! To je láska. Pejsci vítáni.
16.7 - 17.7.2022 Táňa říká:
Pro nás to bylo příliš turistické místo.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem