Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Martina B.

Skóre Bezkempu: 74

Zasílám č. mého účtu k vrácení financí, děkuji, MB

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 5
Počet půjčených vozů: 017.11 - 20.11.2022 Laďka říká:

Velmi příjemná návštěva, 👍vychování mazlíčci, počasí nepřálo 🌧🌨 tak snad to příště bude lepší 😀, všem vřele doporučuji 👫🐕🐕
16.11 - 17.11.2022 Jitka říká:

Bezproblémoví kempaři. Můžeme všem vřele doporučit.
16.4 - 18.4.2021 Tomáš


Borek - STPL
16.11 - 17.11.2022 Martina říká:
Na 1 noc pro nás OK. Upozorňujeme pejskaře, že pod bránou je mezera cca 20m (možná více), kterou se nám fenka - barzojka lehce protáhla ven, no a tomu nevysokému plotu z lesnického pletiva jsme moc nevěřili . V okolí bylo po celý den hodně zvěře - stáda srnek, takže jsme si naše psy netroufli za denního světla ani na pozemku navolno pustit a raději jsme jeli dále.
Brdy na dosah, zahrada v podhůří
17.11 - 20.11.2022 Martina říká:
Na úvod sdělím, že tento pozemek jsme našli s filtry 1/ počasí vás nezastaví, 2/ oploceni, 3/ mazlíčci povoleni. A nyní k hodnocení: Paní majitelka je velice sympatická, milá a vstřícná, a když jsme z pozemku po 2 dnech stání (nejprve v dešti a následně i po první sněhové nadílce) nemohli vyjet, vytáhla nás na příjezdovou cestu za pomoci traktůrku a syna (traktůrek sám naši alkovnu 3,5t s předním náhonem neutáhl, syn majitelky vydatně pomohl s tlačením – jinak bychom prostě nevyjeli). A to jsme byli na rovině, jenže na trávě + 2 dny pršelo a sněžilo... Prý jsme byli první, kdo odtamtud nevyjel, OK, ale s alkovnou a předním náhonem by v těchto podmínkách nevyjel zřejmě nikdo... Ad 2: Oplocení je pro nás jako pro majitele psů barzojů (kteří mají silné lovecké pudy a v případě spatření zvěře se na jejich odvolání nemůžeme 100% spolehnout) důležité. Na tomto (krásném, rovinatém a pečlivě udržovaném) pozemku je oplocení dle nás 100% - i když se v okolí v dálce párkrát objevily srny/pes na procházce, naši psi neměli šanci za nimi vyrazit, takže jen vyšilovali u plotu, ale jejich štěkání nikoho nerušilo, protože pozemek je prakticky na polosamotě. Ad 3/ Pozemek je pro psy dle nás ideální, dostatečně velký pro vylítání a skvěle zabezpečený. Prostě, nepříznivé bylo jen počasí a určitě se sem – asi na jaře – velice rádi vrátíme.
Zpevněná parkovací plocha
15.7 - 17.7.2022 Martina říká:
Byli jsme naprosto spokojeni. Když se nedalo jít kvůli dešti na výlet, šli jsme do krásného wellnesu se saunou a bazénem ve Špindlerovce (horská chata, k níž pozemek patří).