Petr S.

Skóre Bezkempu: 63

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 4
Počet půjčených vozů: 015.4 - 17.4.2022 Jan
23.1 - 24.1.2021 Lenka


Ekofarma Bezpravovice - Bezkempování v okolí :-)
15.4 - 17.4.2022 Petr říká:
Pěkné, klidné, rozlehlé místo. Dostatek přírody i zvířat. Majitel první den nabízel návštěvu farmy a informoval nás o tom, že prodává i vlastní maso. Měl jsem zájem něco koupit při odjezdu. Bohužel nechtělo se mu zvedat telefon a zpátky nezavolal. Beru to jako mínus, protože jsem volal dvakrát asi v odstupu hodiny. Naštěstí jsem nepotřeboval něco takového jako třeba vodu, kterou taky nabízel. Spíše toto milý bezkempaři berte jako divokou přírodu jako by tam majitel nebyl.
Louka v srdci Harrachova-!!!NOVĚ žádejte harrachovcard.cz !!!
23.2 - 28.2.2021 Petr říká:
Hezký, dostatečně velký plac s dobrou dostupností do města i ke sjezdovce. I vjezd na parcelu je bezproblémový. Pro ty co chtějí používat satelit jako já, tak tam překážejí stromy a na malou dvbt anténu Harrachov taky není. Za to však majitel nemůže, to je jen info do budoucna pro ostatní. Elektřina i voda jsou velmi blízko a snadno dostupné. Malá nevýhoda, je že se na vodovod nedá připojit hadice. Za nás ale pobyt super.
Zahrada u obory s jeleny a daňky
23.1 - 24.1.2021 Petr říká:
Místo na pozemku za bránou v sousedství s obrou, kde můžete vidět a krmit Jeleny. Když budete mít štěstí tak i jiná zvířata. Hezké okolí. Plní účel úniku od civilizace.