Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Slavoj Z.

Skóre Bezkempu: 190

Odznaky bezkempaře:


Preferuji cestování bez hranic a pokud možno spíše o samotě nebo v menší skupině.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 8
Počet půjčených vozů: 010.8 - 11.8.2022 Markéta říká:

Komunikativní návštěvníci,čisté ohniště i tábořiště,správně zavřené ohradniky,děkujeme
26.11 - 28.11.2021 Filip říká:

Příjemní hosté, rádi doporučíme.
30.12 - 2.1.2021 Jaroslav říká:

Vše naprosto v pořádku , bez problému a na pohodu
23.10 - 25.10.2020 Ludvik říká:

Prima rodinka 💓


Robinsonáda u lesa
10.8 - 11.8.2022 Slavoj říká:
Romanticka louka u lesa s moznosti rozdelani ohne. Velmi klidne misto. Luxusni kadibudka s pavoukem. Nedaleko piskovna Cep s paradni koupackou.
Dolní Morava- louka se stromy a krytým přístřeškem nad ohništěm
22.7 - 24.7.2022 Slavoj říká:
Misto je to krasne, nikoliv vyjimecne. Pan domaci se snazil, mel obchodniho ducha. Neda se pocitat s tim, ze budete sami. Pristresek je fajn, ale zabere ho prvni kdo prijede na parcelu. Dobry vychozi bod pro vylety. Poplatek za elektro se dost vysoky. Moznost sprch v nedalekem kempu.
Louka u rodinné restaurace
14.4 - 16.4.2022 Slavoj říká:
Příjemná parcela v krásném prostředí vedle penzionu , kam je možné zajít na něco dobrého a také využít záchod. Obsluha penzionu byla velmi milá a ochotná. Děkujeme.
Krušnohorský stellplatz
26.11 - 28.11.2021 Slavoj říká:
Jak už název napovídá, jedná se o pozemek, který je spíše lepším parkovištěm. Pro naše účely s nároky pouze přespat (zimní období) odpovídá očekáváním. Pro letní kempování bych ale volil jinou lokalitu. V rámci pozemku je i restaurace, kde mají dobré pivo a dobře vaří. Zázemí je vybaveno výlevkou pro karavany, elektropřípojkami a vodou (v zimě odpojená, na požádání jsme vodu vodu dostali od majitelů). Díky, rádi se vrátíme.
Místa pro bezKempování - U řeky Opavy
28.10 - 31.10.2021 Slavoj říká:
Pěkné rovné kempovací místo (autokemp) se vzrostlými břízami nedalo řeky. Místo je na kraji Vrbna pod Pradědem, kam se případně dá zajet (dojít pěšky) něco dokoupit. Při naší návštěvě již byly záchody a pitná voda odpojená (zazimovaná), což majitelka řešila náhradní dodávkou vody v barelu a kýblech. Pozemek je dobrým výchozím místem pro podnikání výletů po Jesenících.
Stellplatz u Sýrárny Horní Dvorce
29.4 - 1.5.2021 Slavoj říká:
Místo s pěkným výhledem do údolí na kraji malé vesnice. Majitelka je velmi příjemná a rádi jsem ochutnali jejich výbornou produkci z ovčí farmy. Dojem z místa lehce kazí poměrně hlučná chladící technologie umístěná na zadní straně stodoly. Řešili jsme to tak, že jsme na druhou noc přeparkovali na místo za rohem a už to bylo OK. Zpevněná plocha je vytvořena navážkou a její okolí není úplně vzhledné.
Kdo hledá místo na přespání a chce strávit čas v okolí, kde je spousta příležitostí na kolo a pěší výlety, pak je místo OK. Kdo hledá klid na rozjímání u karavanu, pak bych to ještě zvážil.
Zelené Zátiší I.
30.12 - 2.1.2021 Slavoj říká:
Zelené zátiší je v podstatě výborně vybavený karavanový ráj s plným komfortem. Pokud tedy někdo hledá spíše zázemí pro svůj pobyt jako jsou čisté záchody, sprchy a elektřina, pak je to ideální místo. Pozemek je ideálním výchozím bodem pro výlety všeho druhu po Lužických nebo Jizerských horách. Pan domácí má skvělý přístup, vše nám vysvětlil a dokonce se nám snažil pomoct, když nám došel plyn. Díky, přijedeme rádi znovu.
S výhledem do šumavského údolí
23.10 - 25.10.2020 Slavoj říká:
Pozemek je na vyhodnem miste blizko arealu Spicak osamoceny v lese.
Jde spise o zahradu u patroveho penzionu vedle stodoly. Prijezd na pozemek i s karavanem solidni. Vymezene misto je mensi, ale zase je k dispozici pitna voda a elektrina. Dohoda s panem domacim bezproblemova.