Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Richard V.

Skóre Bezkempu: 65

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 420.9 - 23.9. Petr říká:

Naprostá spokojenost vše v naprostém pořádku děkujeme za návštěvu
27.8 - 30.8. Zdeněk říká:

Vše v naprostém pořádku.
19.7 - 20.7. Ladislav
20.7 - 21.7. Ladislav


Moravské Toskánsko
20.7 - 21.7. Richard říká:
Moc pěkné místo za vesnicí. Terén v horní části trochu svažitý, ale pro stan se místo vždy najde. Rovina je úplně dole na pozemku. Super je švestkový sad, kde se vždy najde stín a je dost místa i na stan mezi stromy. Navíc právě byly zralé meruňky přímo na stromě a mohli jsme si na jídlo natrhat. Super místo, vřele doporučuji. I s pejsky úplně super. Pan majitel v pohodě, má dobré víno a je příjemný. Dokonce se tam objevili i jeho asi další rodina na zralé meruňky a byli fajn. Prohodili jsme pár slov a pohoda. Moc velká spokojenost.
Zahrada v těsné blízkosti CHKO Litovelské Pomoraví
27.8 - 30.8. Richard říká:
Moc hezké místo, rovinka, terasa proti dešti. Pohodoví majitelé, moc krásné prostředí hned naproti jezeru. Byli jsme absolutně spokojení.
Chatka v ovocném sadu
20.9 - 23.9. Richard říká:
V chatě jsme strávili 3 noci a jsme nadmíru spokojeni. Majitel i jeho žena moc příjemní lidé, také cestovatelé. Perfektní domluva, popis sedí přesně jak je uvedeno na stránkách. Na chajdě jednoduché osvětlení LED z baterie. Navíc v září plný sad a pro osobní konzumaci jsme mohli ujídat jabka a hrušky. Majitel zná dobře okolí a poradí s výlety. Ohniště u chaty. Super místo na výlety na jihu Bílých Karpat.