Rezervace na období celostátní karantény a omezeného pohybu lidí jsou pozastaveny

Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Starý sad na Kokořínsku Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

150 Kč

75 Kč

50 Kč
Mšeno - vstupní brána do Kokořínska! Starý rodový sad 'za humny' - tedy mezi obcí a krajinou, 30 arů, neoplocený aby zvěř mohla volně projít. Naprosto klidné místo, ticho a tma. Již území CHKO Kokořínsko-Máchův kraj. Nádherný výhled.
Mšeno je nově součást PID! a nově sem jezdí v sezóně víkendový přímý vlak z Prahy. Ve městě veškeré hlavní služby, vč. infocentra, lékárny, bankomatu, pošty, benzinky, 4 hospody a 2 cukrárny apod. Vyhlášený mšenský kulatý kváskový chléb, voda z volně přístupných pramenů v roklích- nejbližší je Stříbrník u vodárny v Ráji. Město je památková zóna. Koupání v jedinečné památce městských lázních Art deco, nebo koupání v kokořínském dole v rybníkách Harasov. Ze sadu rovnou pěšky či na kole nebo běžkách do kraje plného roklí, pískovcových útvarů, lesů, pramenů, hradů, roubenek.... A proč poskytuji sad zpřízněným duším? Již dlouho o něčem podobném přemýšlím, jak umožnit hodným lidem pobýt u nás v klidném, čistém a krásném místě. O sad se starám už od malička, nyní jsem jej zdědila a snažím se, ale dřív sloužil celé rodině na ovoce, dnes je nás na to málo... chci se podělit s těmi kdo to umí ocenit....Nabidku službiček budu určitě pomalu rozšiřovat, i podle potřeb návštěvníků. Samosběr ovoce a dřeva po dohodě!
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - separační eko-toaleta v dřevěné latrýně
pitná voda - není na pozemku. na přání zapůjčíme kanystr pro odběr ze studánek v dole či dovezeme do sadu plný. na opláchnutí je barel s deštovkou u wc.
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Vylévání šedé vody na pozemku POUZE v případě používání eko prostředků! (Jsme v CHKO). Vedle Ekotoalety a kompostu do jámy se štěrkem na to připravené.
Chemické WC - Není k dispozici možnost vylít chemické WC, JSME V CHKO. NA POZEMKU JE K DISPOZICI EKOTOALETA.
aktivity
cyklistika

Spousta cyklotras, Cyklobus v létě

rybaření

Rybník Jezero a Černík ve Mšeně, Rybníky na Kokořínsku

lezení

Skalní město s mnoha lezeckými trasami, Lezecká stěna v Sokolovně

zimní sporty

běžkařské cesty- dle počasí a aktivit místních udržované...nebo prostě přes pole a les. Bruslení na rybnících

vodní sporty

Městské lázně Art Deco - jedinečná kulturní památka. Rybník Harasov v Kokořínském dole, Rybník Nedamov u Dubé, Máchovo jezero

dětské aktivity

v sadu volný pohyb, lezení na stromy, skovávejte se v keřích, povězte si houpačky. Ve městě několik dětských hřišt, koupaliště

pěší turistika

Vychozí bod do CHKO Kokořínsko a Máchova kraje, Hrad Kokořín, Hrad Houska, Hrad Bezděz, Lobeč obnovený pivovar a muzeum E.Štorcha, větrný mlýn Vrátno, vesnická památková zóna Olešno (k.ú.Mšeno( a Nosálov, rozhledna Vrátenská hora, skalní útvary jako bludiště na Romanově či Pokličky a mnohé rokle a útvary i jeskyně, Hradsko historické sídliště, Kadlín rozhledna a muzeum, kulturní krajina ovocné sady a aleje...kalendář akcí viz web města

koně

Gálovi vedlejší obec Stránka, Farm Laka v Ráji (část Mšena) a další

Další aktivity

Houbaření, pozorování hvězd, pozorování i vzácné zvěře a rostlin

pravidla

ticho a klid (jsme v chko a vedle hřbitova). než zajedete hlavně caravanem či přívěsem (max. 2 přívěsy a s moverem)
projít pěšky sad a zhodnotit možnosti rozměrové! samosběr dřeva či plodů po dohodě. prosím nelámat větve ani pohybem aut. Oheň rozdělávat jen na ohništi. vlastní gril rozdělávat mimo větve stromů. Bioodpad a psí odpad na kompost vedle WC, ostatní odvézt s sebou. Kontejnery na tříděný odpad jsou na několika místech v obci. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.

Příjezd nejdříve: 16:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Velmi klidný a krásný pozemek pro relax, kde prostě dokonale "vypnete" a dobijete baterky. Sad je velmi rozsáhlý. Pokud máte větší obytný vůz či karavan, je nutné parkovat na začátku sadu a nezajízdět mezi stromy, kde si můžete poškodit vůz ale i krásné stromy. Tento pozemek velmi doporučujeme.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
14.3 - 15.3. Radovan říká:
Tento sad je místem, které má atmosféru. Je tady klid, jste obklopeni starými stromy, zdmi hřbitova. Spí se zde výborně, slyšíte zvuky přírody i navzdory tomu, že jste vlastně v malém městečku na okraji. Majitelé velmi milí, skutečně doporučuji.
19.10 - 20.10. Jitka říká:
Pozemek je skvěle zanesený do mapky, přijeli jsme když už padla tma a vše jsme naprosto bez problémů našli. Moc fajn zážitek, děkujeme! :)
18.10 - 19.10. Vaclav říká:
Jedná se o klidnou lokalitu na okraji obce Mšena, která poskytuje dobrý výchozí bod pro procházky do Kokořínska. Majitelka byla velmi vstřícná.
12.10 - 13.10. Petr říká:
Krásný sad pár set metrů od náměstí v Mšeně, přesto klidný a s pěkným výhledem. Výlety do skal jsou 5 minut jízdy autem.
4.10 - 5.10. Pavla říká:
Příjemné, tiché místo, přivítali nás tři bažanti. Dobře značeno, dobré zázemí - toaleta, možnost ohniště, pruty k opekaní buřtů. I po celonočním dešti bezproblémový odjezd z místa.
21.9 - 22.9. Jiří říká:
Příjemné překvapení! Krásné místo, prima majitelka, nekonečné procházky po okolí.
Určitě se vrátíme.
14.9 - 15.9. Kateřina říká:
Krásné klidné místo, odpovídá popisu. Slíbený kanistr s vodou byl připravený. Večer buřty na ohníčku (pruty na opékání byly také k dispozici na místě), rozsvícené svíčky na hřbitově, měsíc v úplňku.... Prostě ideální místo pro přespání na podzimním vandru, když se nechcete schovávat v lese a dohadovat s ochranáři ... :o). Určitě zase někdy přijedeme.
28.8 - 31.8. Jana říká:
Pěkné místo pro kempování, v noci byl klid. Vzhledem k tomu, ze na místě byly po dobu pobytu jen dvě rezervace z pěti, tak bylo i patřičné soukromí. Separační toaleta i pitná voda v barelech je plus, stejné tak, jako možnost koupit si domácí sirupy a marmelády od paní majitelky.
31.8 - 1.9. Karel říká:
nemá to chybu, Mšeno a okolí je nádherné, koupání, procházky, tůry vše po ruce, kousek od Prahy, klidné místo s ohništěm. Príma pozemek, utržený od civilizace, rovného místa dost, byl jsem tam s dcerkou a ženou - povedlo se. Doporučuji
23.8 - 24.8. Lucie říká:
Velmi příjemné a klidné místo. Velmi jsme si užili spaní u ohně pod širákem a pozorování hvězd skrz koruny starých stromů. Vřele doporučujeme.
17.8 - 18.8. Radek říká:
Super místo, přátelská majitelka, rozhodně doporučujeme!
13.8 - 15.8. Karel říká:
Opravdu klidné místo. Ideálně tak pro 3 stany, pak už se cítil jako v kempu. Dřevo na táborák už se hledá těžko, lépe posbírat něco v okolí.
18.8 - 20.8. Alena říká:
Opět úžasný servis. Dostali jsme od paní domácí i půjčený barel s pitnou vodou. Natrhali jsme si svestky a ryngle a užili si klidnou atmosféru sadu. Bylo to skvělé! Děkujeme!
16.8 - 18.8. Zuzana říká:
Byli jsme velmi spokojení. Z pozemku je krásný výhled. Počítejte jen se zvuky přírody a zvonice.
7.8 - 10.8. Tomáš říká:
Super, místo se nám moc líbilo, vřele všem doporučuji.
6.8 - 7.8. Kateřina říká:
Krásné a příjemné místo. Přestože jsme neplánovaně dorazili až za tmy, vše jsme bez problémů našli. Moc děkujeme za možnost strávit tam noc!
9.8 - 11.8. Ondřej říká:
Toto místo je velice klidné, v blízkosti je veškerá vybavenost a krásné turistické trasy (jen nedoporučujeme všechny trasy pro kočárek :-))
3.8 - 4.8. Eva říká:
Super místo, hezky označené. Majitelka moc milá.
23.7 - 24.7. Kamila říká:
Nádherné místo, milí ochotní majitelé a nejlepší tráva pro koně :-)
31.7 - 3.8. Jiří říká:
S pobytem u p.Jitky jsme byli velice spokojeni a doufame ze nekdy v budoucnu jse tam dostaneme znova ,p. Jitka je velice ochotna a mila pani a rozhodne toto misto muzeme doporucit vsem budoucim klientum kteri vyhledavaji tiche a prijemne misto k pobytu v prirode ,dekujeme George & Karen ??
28.7 - 1.8. Iveta říká:
Pozemek odpovidal popisu. Sad je opravdu v klidném místě. Místo mohu doporučit.
30.7 - 1.8. Adéla říká:
Na místě se nám moc líbilo, ale ze začátku jsme byli trochu překvapeni. Představovali jsme si sad větší a že budeme mít větší soukromí. Druhý den ale lidé se třemi stany odjeli a bylo to bezva. Prostředí krásné, čistá ekotoaleta, dešťová voda na umytí rukou. Uprostřed ohniště s posezením. Blízko do města. Na jednom místě lítaly přes den dost vosy kvůli spadanému ovoci, což se dá ale v sadu očekávat. Tak snad jen opatrně s dětmi. Večer byli slyšet cvrčci, občas z dálky ovečka.... Sem tam bylo možné pozorovat níže letící letadla, nejspíš blížící se k Praze. Celkově se nám na místě líbilo a od paní majitelky jsme si koupily nějaké domácí produkty, sirup, marmelády, zavařeniny. Rádi se ještě někdy vrátíme.
28.7 - 31.7. Alena říká:
Místo je tak krásné, že se vám bude chtít jen sedět a koukat. Paní domácí je moc milá, odvezli jsme si spoustu jejích domácích dobrot přímo ze sadu. Určitě se vrátíme!
19.7 - 21.7. Alastair říká:
Lovely spot. Earth toilet clean and well prepared. Extra drinking water provided. Jitka was welcoming and very helpful. Will definitely visit again.
18.7 - 20.7. Eva říká:
Skvělé, tiché místo na okraji Mšena. Na náměstí jste chůzí za pět minut.
Pokud máte možnost si nasbírat po toulkách okolo dříví, tak toho určitě využijte. V sadu ho už je pomálu.
Vřele doporučuji, vše bylo dle popisu. Paní majitelka je velmi milá, ochotná a v kufru auta vozí samé dobroty:-)
21.7 - 23.7. Tomáš říká:
Sad i městečko Mšeno mají svou velice příjemnou atmosféru. Někomu však může vadit sousedství velkého hřbitova.
Reakce majitele: sousedství hřbitova je na profilu několikrát popsáno i nafoceno. návštěvník se musí předem informovat a neztrhávat pak body za to že si něco nepřečetl.
19.7 - 20.7. Vojtěch říká:
Místo je výborně označeno, vše je tak jak je popsáno. Krásné velké a klidné místo uprostřed sadu. Výhoda ohniště - doporučuji si přivést a nebo sehnat dříví. WC čisté a nezapáchá- pokud všichni dodržují pravidla. Doporučuji a dávám 100%
19.7 - 21.7. Martin říká:
I přes bouřku byl pobyt super.
19.7 - 21.7. Jitka říká:
Nádherné a klidné místo na táboření, výborná komunikace s majitelem, byli jsme maximálně spokojeni. Děkujeme ;-)
20.7 - 21.7. Lenka říká:
Fajn tiche misto, slyset byly jen ovecky a kostelni zvony :)
15.7 - 16.7. Pavel říká:
Sad je velmi dobře dostupný, zároveň ale poskytuje vzhledem k okolí soukromí. Ani děti se v romantickém sousedství hřbitova nebály :) Počítali jsme i s nutností vzít si pitnou vodu, čili nepostrádali jsme nic, co by chybělo v popisu. Hamaku se nám krásně podařilo pověsit i užít :) Blízko je městečko Mšeno, (chléb a pečivo z místní pekárny), výborná zmrzlina na menším náměstí. Bohužel zavřené místní městské lázně, které napohled lákají ke koupání. Také děkujeme paní Jitce za prima domácí sirupy, děti již okoštovaly :)
13.7 - 14.7. Antoan říká:
Krásný klidný sad a velmi milá paní majitelka.
29.6 - 30.6. Jaroslav říká:
Krásné, příjemné a klidné místo v dosahu turistických tras. Velice vstřícná majitelka Jitka.
Určitě doporučuji, pokud chcete pryč od lidí. Přesto je městečko Mšeno hned vedle s plnou občanskou vybaveností.
30.6 - 1.7. Aneta říká:
Nase prvni zkusenost s bezkempovanim a jsme nadseni. Majitelka moc mila, prostredi kouzelne, tak jsme neodolali a zvladli i s detmi rovnou spani pod sirakem :) a tresne k snidani byl taky luxusni! Doporucujeme :)
5.7 - 7.7. Miroslav říká:
Skvělé, klidné místo! Perfektní služby majitelky! Vřele doporučuji!
6.7 - 7.7. Tereza říká:
Velmi příjemné a klidné prostředí, bezva atmosféra a přehledně označený příjezd. Mšeno se skvělou cukrárnou a skalním bludištěm stojí za návštěvu.
1.7 - 2.7. Kateřina říká:
Krásné klidné místo s příjemnou atmosférou.
Suché wc, dešťová voda, ohniště, rozkvetlá louka, ovocný sad.
Děkujeme za možnost přespání. Příjemně strávená noc.
DOPORUČUJI ❤️
28.6 - 30.6. Lenka říká:
naše první bezkempování a bylo to dokonalé. Příjemná paní majitelka, skvělé klidné prostředí uprostřed sadu.
21.6 - 23.6. Hana říká:
Doporucujeme tento krasny letity sad hned u Msena.Sad je divoky, rostou tu ruzne ovocne stromy, ale prostor pro postaveni stanu je upraven, stejne tak je zde hezke ohniste a separacni ekotoaleta aneb kadibudka :) Majitelka Jitka je moc mila,pozorna,privezla nam pitnou vodu i nejake jeji domaci marmelady a sirupy (ty k zakoupeni). Mestecko Mseno je nadherne,zije to tu, rozhodne navstivte mistni koupaliste a fantastickou cukrarnu na namesti!!!
15.6 - 16.6. Martina říká:
Pěkné, jen málo prostoru s posekanou travou.
8.6 - 9.6. Jaroslav říká:
Pěkné klidné místo. Majitelka velice ochotná, bohužel jsme se osobně nepotkali.
7.6 - 9.6. Jan říká:
Parádní místo na okraji Mšena, všecko OK. Moc se nám tam líbilo.
19.4 - 20.4. Robert říká:
Pozemek na hezkém místě, ale bohužel ne úplně ideální pro obytné auta(přístup a nerovnosti)
20.4 - 22.4. Dominik říká:
Naše první zkušenost s BezKempu a naprosto geniální. Krásné tiché místo na dosah ruky z Kokořínského dolu, ekotoaleta, ohniště a nabídka domácích produktů od milé paní majitelky – co víc si přát.
21.4 - 22.4. Michal říká:
Jedním slovem nádhera a božský klid. Takto si představuji odpočinek v přírodě. Okolí krásné výlety - pěšky i na kole. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, takže pokud máte větší obytný vůz nebo karavan, nezajíždět až dozadu do sadu a nechat raději na kraji. I tak si to užijete.
19.4 - 20.4. Michal říká:
Pekny stary sad
6.4 - 7.4. Karolína říká:
Starý sad na okraji Mšena téměř na turistické značce je ideální pro zakempování po celodenním pochodu přes kokořínské CHKO, které má následující den pokračovat. Vše odpovídalo popisu a bylo perfektně připravené dle domluvy (voda, toaleta etc.). V sadu bylo ticho a klid, slyšet nebylo nic jiného než cvrlikající ptáčci a v pravidelných intervalech kostelní zvon. Děkujeme a jsme rádi, že jsme si BezKempu vyzkoušeli poprvé právě u vás.
28.9 - 29.9. Kateřina říká:
Krásné místo na okraji malebného města Mšeno, přesto v klidu a tichu. Stanování uprostřed sadu, vítr šumíci ve větvích, děti obdivovaly staré rozeklané stromy, které jim připomínaly lochnesku a draka. Ideální startovní místo na výlety po Kokořínsku. Jednání s paní majitelkou bezproblémové, osobně jsme se nepotkali, ale vše zoodpověděla, předala doporučení ke sjízdnosti cesty, připravila pro nás pitnou vodu. Toaleta na pozemku čistá a upravená. Velká spokojenost!
15.9 - 17.9. Kateřina říká:
velká pohoda pod jabloní s možností krásných výletů do okolí kokořínska...více nám vyhovoval 2.den, kdy jsme byli v sadu úplně sami :-)....
7.9 - 9.9. Hana říká:
info - bohužel negativní, zajeli jsme 50 m dolu do sadů a zapadli. Tak nejak po hodině bruslení blatem jsme vyjeli, ale mame znicenou.markyzu a ještě jsme probudili sršne, otřesný zážitek. Pozemek není vhodný pro obytné auto. Prosím info pro ostatní.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem