Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Starý sad na Kokořínsku


250 Kč

250 Kč

150 Kč

75 Kč

50 Kč
Mšeno - vstupní brána do Kokořínska! Starý rodový sad 'za humny' - tedy mezi obcí a krajinou, 30 arů, neoplocený aby zvěř mohla volně projít. Naprosto klidné místo, ticho a tma. Již území CHKO Kokořínsko-Máchův kraj. Nádherný výhled.
Mšeno je nově součást PID! a nově sem jezdí v sezóně víkendový přímý vlak z Prahy. Ve městě veškeré hlavní služby, vč. infocentra, lékárny, bankomatu, pošty, benzinky, 4 hospody a 2 cukrárny apod. Vyhlášený mšenský kulatý kváskový chléb, voda z volně přístupných pramenů v roklích- nejbližší je Stříbrník u vodárny v Ráji. Město je památková zóna. Koupání v jedinečné památce městských lázních Art deco, nebo koupání v kokořínském dole v rybníkách Harasov. Ze sadu rovnou pěšky či na kole nebo běžkách do kraje plného roklí, pískovcových útvarů, lesů, pramenů, hradů, roubenek.... A proč poskytuji sad zpřízněným duším? Již dlouho o něčem podobném přemýšlím, jak umožnit hodným lidem pobýt u nás v klidném, čistém a krásném místě. O sad se starám už od malička, nyní jsem jej zdědila a snažím se, ale dřív sloužil celé rodině na ovoce, dnes je nás na to málo... chci se podělit s těmi kdo to umí ocenit....Nabidku službiček budu určitě pomalu rozšiřovat, i podle potřeb návštěvníků. Samosběr ovoce a dřeva po dohodě!
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - separační eko-toaleta v dřevěné latrýně
pitná voda - není na pozemku. na přání zapůjčíme kanystr pro odběr ze studánek v dole či dovezeme do sadu plný. na opláchnutí je barel s deštovkou u wc.
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Vylévání šedé vody na pozemku POUZE v případě používání eko prostředků! (Jsme v CHKO). Vedle Ekotoalety a kompostu do jámy se štěrkem na to připravené.
Chemické WC - Není k dispozici možnost vylít chemické WC, JSME V CHKO. NA POZEMKU JE K DISPOZICI EKOTOALETA.
aktivity
cyklistika

Spousta cyklotras, Cyklobus v létě

rybaření

Rybník Jezero a Černík ve Mšeně, Rybníky na Kokořínsku

lezení

Skalní město s mnoha lezeckými trasami, Lezecká stěna v Sokolovně

zimní sporty

běžkařské cesty- dle počasí a aktivit místních udržované...nebo prostě přes pole a les. Bruslení na rybnících

vodní sporty

Městské lázně Art Deco - jedinečná kulturní památka. Rybník Harasov v Kokořínském dole, Rybník Nedamov u Dubé, Máchovo jezero

dětské aktivity

v sadu volný pohyb, lezení na stromy, skovávejte se v keřích, povězte si houpačky. Ve městě několik dětských hřišt, koupaliště

pěší turistika

Vychozí bod do CHKO Kokořínsko a Máchova kraje, Hrad Kokořín, Hrad Houska, Hrad Bezděz, Lobeč obnovený pivovar a muzeum E.Štorcha, větrný mlýn Vrátno, vesnická památková zóna Olešno (k.ú.Mšeno( a Nosálov, rozhledna Vrátenská hora, skalní útvary jako bludiště na Romanově či Pokličky a mnohé rokle a útvary i jeskyně, Hradsko historické sídliště, Kadlín rozhledna a muzeum, kulturní krajina ovocné sady a aleje...kalendář akcí viz web města

koně

Gálovi vedlejší obec Stránka, Farm Laka v Ráji (část Mšena) a další

Další aktivity

Houbaření, pozorování hvězd, pozorování i vzácné zvěře a rostlin

pravidla

ticho a klid (jsme v chko a vedle hřbitova). než zajedete hlavně caravanem či přívěsem (max. 2 přívěsy a s moverem)
projít pěšky sad a zhodnotit možnosti rozměrové! samosběr dřeva či plodů po dohodě. prosím nelámat větve ani pohybem aut. Oheň rozdělávat jen na ohništi. vlastní gril rozdělávat mimo větve stromů. Bioodpad a psí odpad na kompost vedle WC, ostatní odvézt s sebou. Kontejnery na tříděný odpad jsou na několika místech v obci. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.

Příjezd nejdříve: 16:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Velmi klidný a krásný pozemek pro relax, kde prostě dokonale "vypnete" a dobijete baterky. Sad je velmi rozsáhlý. Pokud máte větší obytný vůz či karavan, je nutné parkovat na začátku sadu a nezajízdět mezi stromy, kde si můžete poškodit vůz ale i krásné stromy. Tento pozemek velmi doporučujeme.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
19.10 - 20.10. Jitka říká:
Pozemek je skvěle zanesený do mapky, přijeli jsme když už padla tma a vše jsme naprosto bez problémů našli. Moc fajn zážitek, děkujeme! :)
18.10 - 19.10. Vaclav říká:
Jedná se o klidnou lokalitu na okraji obce Mšena, která poskytuje dobrý výchozí bod pro procházky do Kokořínska. Majitelka byla velmi vstřícná.
12.10 - 13.10. Petr říká:
Krásný sad pár set metrů od náměstí v Mšeně, přesto klidný a s pěkným výhledem. Výlety do skal jsou 5 minut jízdy autem.
4.10 - 5.10. Pavla říká:
Příjemné, tiché místo, přivítali nás tři bažanti. Dobře značeno, dobré zázemí - toaleta, možnost ohniště, pruty k opekaní buřtů. I po celonočním dešti bezproblémový odjezd z místa.
21.9 - 22.9. Jiří říká:
Příjemné překvapení! Krásné místo, prima majitelka, nekonečné procházky po okolí.
Určitě se vrátíme.
14.9 - 15.9. Kateřina říká:
Krásné klidné místo, odpovídá popisu. Slíbený kanistr s vodou byl připravený. Večer buřty na ohníčku (pruty na opékání byly také k dispozici na místě), rozsvícené svíčky na hřbitově, měsíc v úplňku.... Prostě ideální místo pro přespání na podzimním vandru, když se nechcete schovávat v lese a dohadovat s ochranáři ... :o). Určitě zase někdy přijedeme.
28.8 - 31.8. Jana říká:
Pěkné místo pro kempování, v noci byl klid. Vzhledem k tomu, ze na místě byly po dobu pobytu jen dvě rezervace z pěti, tak bylo i patřičné soukromí. Separační toaleta i pitná voda v barelech je plus, stejné tak, jako možnost koupit si domácí sirupy a marmelády od paní majitelky.
31.8 - 1.9. Karel říká:
nemá to chybu, Mšeno a okolí je nádherné, koupání, procházky, tůry vše po ruce, kousek od Prahy, klidné místo s ohništěm. Príma pozemek, utržený od civilizace, rovného místa dost, byl jsem tam s dcerkou a ženou - povedlo se. Doporučuji
23.8 - 24.8. Lucie říká:
Velmi příjemné a klidné místo. Velmi jsme si užili spaní u ohně pod širákem a pozorování hvězd skrz koruny starých stromů. Vřele doporučujeme.
17.8 - 18.8. Radek říká:
Super místo, přátelská majitelka, rozhodně doporučujeme!
13.8 - 15.8. Karel říká:
Opravdu klidné místo. Ideálně tak pro 3 stany, pak už se cítil jako v kempu. Dřevo na táborák už se hledá těžko, lépe posbírat něco v okolí.
18.8 - 20.8. Alena říká:
Opět úžasný servis. Dostali jsme od paní domácí i půjčený barel s pitnou vodou. Natrhali jsme si svestky a ryngle a užili si klidnou atmosféru sadu. Bylo to skvělé! Děkujeme!
16.8 - 18.8. Zuzana říká:
Byli jsme velmi spokojení. Z pozemku je krásný výhled. Počítejte jen se zvuky přírody a zvonice.
7.8 - 10.8. Tomáš říká:
Super, místo se nám moc líbilo, vřele všem doporučuji.
6.8 - 7.8. Kateřina říká:
Krásné a příjemné místo. Přestože jsme neplánovaně dorazili až za tmy, vše jsme bez problémů našli. Moc děkujeme za možnost strávit tam noc!
9.8 - 11.8. Ondřej říká:
Toto místo je velice klidné, v blízkosti je veškerá vybavenost a krásné turistické trasy (jen nedoporučujeme všechny trasy pro kočárek :-))
3.8 - 4.8. Eva říká:
Super místo, hezky označené. Majitelka moc milá.
23.7 - 24.7. Kamila říká:
Nádherné místo, milí ochotní majitelé a nejlepší tráva pro koně :-)
31.7 - 3.8. Jiří říká:
S pobytem u p.Jitky jsme byli velice spokojeni a doufame ze nekdy v budoucnu jse tam dostaneme znova ,p. Jitka je velice ochotna a mila pani a rozhodne toto misto muzeme doporucit vsem budoucim klientum kteri vyhledavaji tiche a prijemne misto k pobytu v prirode ,dekujeme George & Karen ??
28.7 - 1.8. Iveta říká:
Pozemek odpovidal popisu. Sad je opravdu v klidném místě. Místo mohu doporučit.
30.7 - 1.8. Adéla říká:
Na místě se nám moc líbilo, ale ze začátku jsme byli trochu překvapeni. Představovali jsme si sad větší a že budeme mít větší soukromí. Druhý den ale lidé se třemi stany odjeli a bylo to bezva. Prostředí krásné, čistá ekotoaleta, dešťová voda na umytí rukou. Uprostřed ohniště s posezením. Blízko do města. Na jednom místě lítaly přes den dost vosy kvůli spadanému ovoci, což se dá ale v sadu očekávat. Tak snad jen opatrně s dětmi. Večer byli slyšet cvrčci, občas z dálky ovečka.... Sem tam bylo možné pozorovat níže letící letadla, nejspíš blížící se k Praze. Celkově se nám na místě líbilo a od paní majitelky jsme si koupily nějaké domácí produkty, sirup, marmelády, zavařeniny. Rádi se ještě někdy vrátíme.
28.7 - 31.7. Alena říká:
Místo je tak krásné, že se vám bude chtít jen sedět a koukat. Paní domácí je moc milá, odvezli jsme si spoustu jejích domácích dobrot přímo ze sadu. Určitě se vrátíme!
19.7 - 21.7. Alastair říká:
Lovely spot. Earth toilet clean and well prepared. Extra drinking water provided. Jitka was welcoming and very helpful. Will definitely visit again.
18.7 - 20.7. Eva říká:
Skvělé, tiché místo na okraji Mšena. Na náměstí jste chůzí za pět minut.
Pokud máte možnost si nasbírat po toulkách okolo dříví, tak toho určitě využijte. V sadu ho už je pomálu.
Vřele doporučuji, vše bylo dle popisu. Paní majitelka je velmi milá, ochotná a v kufru auta vozí samé dobroty:-)
21.7 - 23.7. Tomáš říká:
Sad i městečko Mšeno mají svou velice příjemnou atmosféru. Někomu však může vadit sousedství velkého hřbitova.
Reakce majitele: sousedství hřbitova je na profilu několikrát popsáno i nafoceno. návštěvník se musí předem informovat a neztrhávat pak body za to že si něco nepřečetl.
19.7 - 20.7. Vojtěch říká:
Místo je výborně označeno, vše je tak jak je popsáno. Krásné velké a klidné místo uprostřed sadu. Výhoda ohniště - doporučuji si přivést a nebo sehnat dříví. WC čisté a nezapáchá- pokud všichni dodržují pravidla. Doporučuji a dávám 100%
19.7 - 21.7. Martin říká:
I přes bouřku byl pobyt super.
19.7 - 21.7. Jitka říká:
Nádherné a klidné místo na táboření, výborná komunikace s majitelem, byli jsme maximálně spokojeni. Děkujeme ;-)
20.7 - 21.7. Lenka říká:
Fajn tiche misto, slyset byly jen ovecky a kostelni zvony :)
15.7 - 16.7. Pavel říká:
Sad je velmi dobře dostupný, zároveň ale poskytuje vzhledem k okolí soukromí. Ani děti se v romantickém sousedství hřbitova nebály :) Počítali jsme i s nutností vzít si pitnou vodu, čili nepostrádali jsme nic, co by chybělo v popisu. Hamaku se nám krásně podařilo pověsit i užít :) Blízko je městečko Mšeno, (chléb a pečivo z místní pekárny), výborná zmrzlina na menším náměstí. Bohužel zavřené místní městské lázně, které napohled lákají ke koupání. Také děkujeme paní Jitce za prima domácí sirupy, děti již okoštovaly :)
13.7 - 14.7. Antoan říká:
Krásný klidný sad a velmi milá paní majitelka.
29.6 - 30.6. Jaroslav říká:
Krásné, příjemné a klidné místo v dosahu turistických tras. Velice vstřícná majitelka Jitka.
Určitě doporučuji, pokud chcete pryč od lidí. Přesto je městečko Mšeno hned vedle s plnou občanskou vybaveností.
30.6 - 1.7. Aneta říká:
Nase prvni zkusenost s bezkempovanim a jsme nadseni. Majitelka moc mila, prostredi kouzelne, tak jsme neodolali a zvladli i s detmi rovnou spani pod sirakem :) a tresne k snidani byl taky luxusni! Doporucujeme :)
5.7 - 7.7. Miroslav říká:
Skvělé, klidné místo! Perfektní služby majitelky! Vřele doporučuji!
6.7 - 7.7. Tereza říká:
Velmi příjemné a klidné prostředí, bezva atmosféra a přehledně označený příjezd. Mšeno se skvělou cukrárnou a skalním bludištěm stojí za návštěvu.
1.7 - 2.7. Kateřina říká:
Krásné klidné místo s příjemnou atmosférou.
Suché wc, dešťová voda, ohniště, rozkvetlá louka, ovocný sad.
Děkujeme za možnost přespání. Příjemně strávená noc.
DOPORUČUJI ❤️
28.6 - 30.6. Lenka říká:
naše první bezkempování a bylo to dokonalé. Příjemná paní majitelka, skvělé klidné prostředí uprostřed sadu.
21.6 - 23.6. Hana říká:
Doporucujeme tento krasny letity sad hned u Msena.Sad je divoky, rostou tu ruzne ovocne stromy, ale prostor pro postaveni stanu je upraven, stejne tak je zde hezke ohniste a separacni ekotoaleta aneb kadibudka :) Majitelka Jitka je moc mila,pozorna,privezla nam pitnou vodu i nejake jeji domaci marmelady a sirupy (ty k zakoupeni). Mestecko Mseno je nadherne,zije to tu, rozhodne navstivte mistni koupaliste a fantastickou cukrarnu na namesti!!!
15.6 - 16.6. Martina říká:
Pěkné, jen málo prostoru s posekanou travou.
8.6 - 9.6. Jaroslav říká:
Pěkné klidné místo. Majitelka velice ochotná, bohužel jsme se osobně nepotkali.
7.6 - 9.6. Jan říká:
Parádní místo na okraji Mšena, všecko OK. Moc se nám tam líbilo.
19.4 - 20.4. Robert říká:
Pozemek na hezkém místě, ale bohužel ne úplně ideální pro obytné auta(přístup a nerovnosti)
20.4 - 22.4. Dominik říká:
Naše první zkušenost s BezKempu a naprosto geniální. Krásné tiché místo na dosah ruky z Kokořínského dolu, ekotoaleta, ohniště a nabídka domácích produktů od milé paní majitelky – co víc si přát.
21.4 - 22.4. Michal říká:
Jedním slovem nádhera a božský klid. Takto si představuji odpočinek v přírodě. Okolí krásné výlety - pěšky i na kole. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, takže pokud máte větší obytný vůz nebo karavan, nezajíždět až dozadu do sadu a nechat raději na kraji. I tak si to užijete.
19.4 - 20.4. Michal říká:
Pekny stary sad
6.4 - 7.4. Karolína říká:
Starý sad na okraji Mšena téměř na turistické značce je ideální pro zakempování po celodenním pochodu přes kokořínské CHKO, které má následující den pokračovat. Vše odpovídalo popisu a bylo perfektně připravené dle domluvy (voda, toaleta etc.). V sadu bylo ticho a klid, slyšet nebylo nic jiného než cvrlikající ptáčci a v pravidelných intervalech kostelní zvon. Děkujeme a jsme rádi, že jsme si BezKempu vyzkoušeli poprvé právě u vás.
28.9 - 29.9. Kateřina říká:
Krásné místo na okraji malebného města Mšeno, přesto v klidu a tichu. Stanování uprostřed sadu, vítr šumíci ve větvích, děti obdivovaly staré rozeklané stromy, které jim připomínaly lochnesku a draka. Ideální startovní místo na výlety po Kokořínsku. Jednání s paní majitelkou bezproblémové, osobně jsme se nepotkali, ale vše zoodpověděla, předala doporučení ke sjízdnosti cesty, připravila pro nás pitnou vodu. Toaleta na pozemku čistá a upravená. Velká spokojenost!
15.9 - 17.9. Kateřina říká:
velká pohoda pod jabloní s možností krásných výletů do okolí kokořínska...více nám vyhovoval 2.den, kdy jsme byli v sadu úplně sami :-)....
7.9 - 9.9. Hana říká:
info - bohužel negativní, zajeli jsme 50 m dolu do sadů a zapadli. Tak nejak po hodině bruslení blatem jsme vyjeli, ale mame znicenou.markyzu a ještě jsme probudili sršne, otřesný zážitek. Pozemek není vhodný pro obytné auto. Prosím info pro ostatní.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem