Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zapomenuté podhůří Jeseníků s čistým vzduchem u rybníku
 Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

100 Kč

100 Kč

50 Kč
Nabízíme stanování / kempování s karavanem v našem přírodě blízkém sportovním a relaxačním areálu. Pozemek je využíván pro pastvu koní, dvě cvičné jamky na golf, chov ryb v rybníku a odpočinek těla i mysli. Zbývající část pozemku kolem rybníku, hráz rybníku, dlouhá podélná část kolem vzrostlých topolů a ovocných stromů i okolí recepce jsou vhodné pro kempování. V areálu je možné si samozřejmě vyzkoušet i golf nebo se koupat v místním rybníku. Chytání ryb jde dohodnout přímo s majitelem. WC k dispozici. Prostor recepce s terasou můžete využít na grilování i noční posezení. Celý areál je ve velice klidném, tichém prostředí s přírodou všude okolo. V areálu jsme pro Bezkempaře vyčlenili celkem 1,5 hektaru, aby měli dostatek soukromí a klidu.

Koupání v místním rybníku či městském koupališti ve vzdálenosti cca 500 m (10 min chůze). Nově rekonstruované koupaliště v Krnově (12 km).
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 99% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 11 minut.
Na pozemku je prostor pro 6 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Klasické splachovací WC k dispozici.
pitná voda - Pitná voda na recepci a na dalších dvou místech pozemku. Buď klasicky z kohoutku nebo zahradní hadice.
elektřina - Pozemek elektrifikován s přípojkami na několika místech. Připojit se lze klasickým prodlužovacím kabelem (230V)
sprcha / umývárna - Umývárna v rámci sociálního zázemí WC. Aktuálně bez stabilní sprchy, zvažujeme její vybudování po zpětné vazbě sezóny 2020.
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na recepci používáme eko saponáty, takže si můžete vše umýt zde. Při použití eko saponátů je možné se dohodnout na vylévání šedé vody s majitelem.
Chemické WC - V našem areálu tato možnost není. Větší čerpací stanice MOL je cca 800m od areálu (při vjezdu do města).
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Cesta je zpevněná až k vjezdu do areálu. Místo na hrázi je přístupné přes panelovou cestu. Ostatní plochy areálu můžou být při podmáčení problematické, lze to ale případně řešit umístěním karavanu na zpevněné ploše parkoviště u recepce a ne přímo na travnatých plochách.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

4m

aktivity
cyklistika

Cyklostezky v okolí (směr Praděd, Osoblažsko, Krnovsko, ale i Polsko)

rybaření

Rybník s kapry přímo na pozemku.

zimní sporty

Oblast Jeseníků, takže vše v okolí od 10 km.

vodní sporty

Po vydatných deštích je spousta vody, proto lze na koupání využít pro odvážlivce už i místní rybník. Pro ostatní je městské koupaliště ve vzdálenosti cca 500 m (10 min chůze). Nově rekonstruované koupaliště v Krnově (12 km)

dětské aktivity

Velký pozemek pro cokoliv v rámci areálu (běhání, míčové hry, lezení po stromech, koupání v rybníku, házení kamenů do vody, cokoliv kreativního)

pěší turistika

Turistický okruh (cca 30 km) s naučnou stezkou pro děti a vyhlídkami. Zámek Linhartovy cca 5 km, zříceniny hradu Burkvíz 3 km, ostatní památky v okolí cca 10 - 15 km.

bruslení

Cyklostezky v okolí, případně obecní komunikace.

koně

Aktuálně jsou na pozemku umístěni koně k pastvě. S majitelem může být dohodnuta i případná projížďka. V obci je jezdecký klub cca 800 m od areálu.

Další aktivity

Projížďky unikátním historickým vlakem úzkokolejky trasa Třemešná-Osoblaha. Muzeum Safari, Městské koupaliště cca 500 m od pozemku. Golfová akademie. Tenisové kurty a multifunkční hřiště v okolí (500 m). Wellness v obci Holčovice (hotel Zlatá Opavice). Eko-farma Heřmanovice.
Ideální příležitost zavzpomínat i ukázat dětem, jak to vypadalo v dobách reálného socialismu. V centru města naleznete živý socialistický skanzen s originál budovami a nápisy "Kulturní dům", "Dům služeb", "Nákupní středisko". Po procházce náměstím a přilehlým centrem se tak vrátíte zpět v čase, kdy každodenní život doprovázela nevkusná architektura socialistického realismu, lokálně šířená propaganda a neschopnost vnímat impulzy okolního světa.

pravidla

Rozdělávání ohně povoleno na určených místech dle dohody, ale budeme raději, když využijete gril u recepce. Procházka s mazlíčky po sportovním areálu bez problému, pouze je nutné sbírat po sobě psí exkrementy. Je také vhodné znát pravidla provozu areálu pro udržování pořádku, bezpečnosti a klidu).

Příjezd nejdříve: 10:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
17.9 - 18.9.2020 Alžběta říká:
Vše v pořádku, bezproblémový příjezd, příjemné zázemí s posezením a grilem, což se v chladnějším počasí hodilo. Moc se nám tam líbilo!
11.9 - 12.9.2020 Jitka říká:
Kdybychom nepospíchali domů, nejraději bychom tu zůstali na více dní, moc se nám tu líbilo. Vychytali jsme krásné babí léto po sezóně, takže jsme měli celé golfové hřiště jen pro sebe :) Pan majitel byl moc milý, ochotný a doporučil nám i kam se vydat v okolí. Bylo to naše první kempování přes Bezkempu a rozhodně ne poslední, byli jsme moc spokojeni :)
PS - tip pro všechny další bezkempaře - nezapomeňte na repelent, u jezírka se večer hodí :)
1.9 - 3.9.2020 Martin říká:
100% spokojenost, pěkné a klidné místo se zázemím.
29.8 - 31.8.2020 Martin říká:
Perfektní prostředí, vstřícný a velmi ochotný majitel,bezproblémový příjezd a pohyb na pozemku. Byli jsme velmi spokojeni a splnilo to naše očekávání. Jistě se ještě několikrát vrátíme.
23.8 - 29.8.2020 Denisa říká:
Super pozemek! Velice vstřícný pan majitel. Nabídl nám vysekání prostoru pro stan kde si řekneme, vše ukázal, dal užitečné rady. Byli jsme s ubytováním moc spokojení. Udržovaný pozemek, vysekané cestičky, čistá toaleta, možnost využití lednice a rychlovarné konvice. Obrovský prostor pro řádění dětí, pozorování kachen a ryb v rybníku. V městečku je spousta obchodů s potravinami, lékárna, restaurace... Jediné mínus je už jen chybějící sprcha, ale to jsme vyřešili campingovou sprchou pověšenou na strom, kterých je na pozemku spousta a výlety do bazénů a koupališť. Bylo nám nabídnuto i zapůjčení rybářského prutu a chytání na rybníku na pozemku.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem