Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zapomenuté podhůří Jeseníků s čistým vzduchem u rybníku
 100 % (34 hodnocení)
 Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

100 Kč

100 Kč

50 Kč
Nabízíme stanování / kempování s karavanem v našem přírodě blízkém sportovním a relaxačním areálu. Pozemek je využíván pro pastvu koní, dvě cvičné jamky na golf, chov ryb v rybníku a odpočinek těla i mysli. Zbývající část pozemku kolem rybníku, hráz rybníku, dlouhá podélná část kolem vzrostlých topolů a ovocných stromů i okolí recepce jsou vhodné pro kempování. V areálu je možné si samozřejmě vyzkoušet i golf nebo se koupat v místním rybníku. Chytání ryb jde dohodnout přímo s majitelem. WC k dispozici. Prostor recepce s terasou můžete využít na grilování i noční posezení. Celý areál je ve velice klidném, tichém prostředí s přírodou všude okolo. V areálu jsme pro Bezkempaře vyčlenili celkem 1,5 hektaru, aby měli dostatek soukromí a klidu.

Koupání v místním rybníku či městském koupališti ve vzdálenosti cca 500 m (10 min chůze). Nově rekonstruované koupaliště v Krnově (12 km).
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 7 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Klasické splachovací WC k dispozici.
pitná voda - Pitná voda na recepci a na dalších dvou místech pozemku. Buď klasicky z kohoutku nebo zahradní hadice.
elektřina - Pozemek elektrifikován s přípojkami na několika místech. Připojit se lze klasickým prodlužovacím kabelem (230V)
sprcha / umývárna - Umývárna v rámci sociálního zázemí WC. Aktuálně bez stabilní sprchy, zvažujeme její vybudování po zpětné vazbě sezóny 2020.
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na recepci používáme eko saponáty, takže si můžete vše umýt zde. Při použití eko saponátů je možné se dohodnout na vylévání šedé vody s majitelem.
Chemické WC - V našem areálu tato možnost není. Větší čerpací stanice MOL je cca 800m od areálu (při vjezdu do města).
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Cesta je zpevněná až k vjezdu do areálu. Místo na hrázi je přístupné přes panelovou cestu. Ostatní plochy areálu můžou být při podmáčení problematické, lze to ale případně řešit umístěním karavanu na zpevněné ploše parkoviště u recepce a ne přímo na travnatých plochách.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

4m

aktivity
cyklistika

Cyklostezky v okolí (směr Praděd, Osoblažsko, Krnovsko, ale i Polsko)

rybaření

Rybník s kapry přímo na pozemku.

zimní sporty

Oblast Jeseníků, takže vše v okolí od 10 km.

vodní sporty

Po vydatných deštích je spousta vody, proto lze na koupání využít pro odvážlivce už i místní rybník. Pro ostatní je městské koupaliště ve vzdálenosti cca 500 m (10 min chůze). Nově rekonstruované koupaliště v Krnově (12 km)

dětské aktivity

Velký pozemek pro cokoliv v rámci areálu (běhání, míčové hry, lezení po stromech, koupání v rybníku, házení kamenů do vody, cokoliv kreativního)

pěší turistika

Turistický okruh (cca 30 km) s naučnou stezkou pro děti a vyhlídkami. Zámek Linhartovy cca 5 km, zříceniny hradu Burkvíz 3 km, ostatní památky v okolí cca 10 - 15 km.

bruslení

Cyklostezky v okolí, případně obecní komunikace.

koně

Aktuálně jsou na pozemku umístěni koně k pastvě. S majitelem může být dohodnuta i případná projížďka. V obci je jezdecký klub cca 800 m od areálu.

Další aktivity

Projížďky unikátním historickým vlakem úzkokolejky trasa Třemešná-Osoblaha. Muzeum Safari, Městské koupaliště cca 500 m od pozemku. Golfová akademie. Tenisové kurty a multifunkční hřiště v okolí (500 m). Wellness v obci Holčovice (hotel Zlatá Opavice). Eko-farma Heřmanovice.
Ideální příležitost zavzpomínat i ukázat dětem, jak to vypadalo v dobách reálného socialismu. V centru města naleznete živý socialistický skanzen s originál budovami a nápisy "Kulturní dům", "Dům služeb", "Nákupní středisko". Po procházce náměstím a přilehlým centrem se tak vrátíte zpět v čase, kdy každodenní život doprovázela nevkusná architektura socialistického realismu, lokálně šířená propaganda a neschopnost vnímat impulzy okolního světa.

pravidla

Rozdělávání ohně povoleno na určených místech dle dohody, ale budeme raději, když využijete gril u recepce. Procházka s mazlíčky po sportovním areálu bez problému, pouze je nutné sbírat po sobě psí exkrementy. Je také vhodné znát pravidla provozu areálu pro udržování pořádku, bezpečnosti a klidu).

Příjezd nejdříve: 10:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
29.7 - 1.8.2020 Milan říká:
Krásné prostředí bývalého golfového hřiště. V blízkosti je relativně rušná silnice. Majitel vše na začátku vysvětlil a nechal nás vybrat místo pro stání. Odstup od ostatních je dostatečný. Pokud by s námi na pozemku nebyly děti dalších nájemců, byl by pobyt naprosto úžasný. Možnost připojení na el. a vodu bez problému. Toalety a zázemí s lednicí a teplou vodou čisté a udržované. Škoda, že není sprcha, ale to majitel určitě dožene. Příjemným bonusem je možnost vyzkoušet odpalování golfových míčků :-)
31.7 - 2.8.2020 Dana říká:
Přímo luxus - pitná voda a splachovací WC s umyvadlem, dřez na mytí nádobí, možnost osprchovat se venku hadicí. Pan majitel je velmi ochotný a vstřícný.
10.8 - 11.8.2020 Jan říká:
Bezvadny pozemek se stinem, dobrou pristupnosti, zazemim (WC a bar-kuchynka) a sympatickym provozovatelem. Mensim minusem pro nekoho muze byt blizkost silnice. To se da resit zakempovanim dal od ni.
7.8 - 9.8.2020 Aleš říká:
Na bývalém golfovém hřišti je vytvořeno asi 5 - 7 stání pro kempery. Místa jsou daleko od sebe, takže má každý svůj klid. Nedaleko je koupaliště (5 min na kole) a mnoho možností pro vycházky nebo vyjížďky na kole. Majitel velmi přátelský a ochotný, radí a doporučuje výlety atd. Bylo to tady super.
7.8 - 9.8.2020 Tomasz říká:
Místo je moc hezké, ocenili jsme zázemí i klid, provozovatel velmi vstřícný, záchody čisté. Není to sice naprostá divočina - místo je na okraji obce, takže sem tam vedle pozemku projede auto, ale nic nám nechybělo a strategicky je to parádní výpadovka do Jeseníků. Doporučujeme.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem