Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Nocování ve srubu
 100 % (60 hodnocení)
 Přidat mezi oblíbené


750 Kč

150 Kč

50 Kč
Zažijte neskutečnou romantiku v dřevěném srubu, v absolutní divočině Českého Švýcarska.
Do srubu se vejde 3 - 10 lidí, popř. dle dohody předem možno i více, podle toho, jak se chcete k sobě tulit :-).
Ve srubu se dá topit a vařit na kamnech. Rozhodně nečekejte bílou postel s peřinou, tekoucí vodu, elektřinu, volnou wifinu, nebo splachovací záchod.
Vemte si sebou spacák, vlastní deku pod sebe, dostatek svíček, případně nějaký ten hrnec na vaření, dvě tuškové baterie a čelovku. Když pak ještě necháte svůj mobil v autě, zažijete to, co už jste dávno nezažili, nebo možná ještě nikdy... :-)
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Kadibudka, asi 300 m dole. Je to příjemná procházka. Hlavně v noci :).
pitná voda - U majitele doma je možnost doplnit pitnou vodu. Přímý zdroj v místě samotném není.
elektřina - U majitele doma je možnost například dobití telefonů. Přímý zdroj v místě samotném není.
ohniště
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Bohužel, z důvodů ochrany okolní vegetace není možné zajet autem přímo na místo. Zaparkovat je možné cca 180m od srubu za hrází rybníka.

aktivity
cyklistika
rybaření
lezení
vodní sporty
pěší turistika
koně
pravidla

Veškerý odpad prosíme odvézt, nedělat zbytečný hluk atd..., vždyť to znáte.
O předání klíčů se domluvte na uvedeném tel. čísle.
Pozor - jste v CHKO, kde je rozdělávání ohňů zakázáno zákonem. Majiteli to sice nevadí, ale to na věci bohužel nic nemění. Tedy, venkovní oheň je na vlastní (teoretické) riziko případné pokuty. Zatím se tak nestalo :-).
Dřevo na venkovní oheň použijte prosím z okolní přírody, je ho tam opravdu dost. Nepoužívejte prosím dřevo pod stříškou, které je určeno do kamen ve srubu.
Kdo po sobě neumí uklidit ohniště (jak to udělat, najde na internetu), ať oheň raději opravdu nerozdělává. Nápověda: čistý popel (vychladlý!!!), bez odpadků, je možné lopatou volně rozptýlit třeba po louce. Prosím, nenasypat ho někde na hromadu, ale opravdu ho rozházet po louce. Pekně se tím louka pohnojí.

Téma záchod: Pokud někdo preferuje chodit raději do přírody než na kadibudku, ok, ale ten osobní poklad a hlavně použité papíry vždy zahrabat. Děkuji za to. Po kom najdu v okolí papíry od utřených zadků, či předků, posbírám je a pošlu to v balíku na adresu pachatele. Výmluva, že "už to tam bylo" neobstojí, jelikož kontroluji okolí po každé posádce :-).

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
24.10 - 25.10.2020 Lukáš říká:
Naprostá paráda a pokud si chcete odpočinout bez elektřiny a mít klid od lidí, jedině doporučuji :) Určitě se vrátím :)
15.10 - 18.10.2020 Jitka říká:
Skvělé místo, pro všechny, kdo si rádi na chvilku odpočnou od vymožeností cilizace. Kdo potřebují na chvíli zpomalit a vrátit se k přírodě. Nečekejte luxus, ale pokud v sobě máte alespoň kapičku dobrodruha, pobyt si užijete. My jsme byli moc spokojení!
5.10 - 7.10.2020 Lukáš říká:
Krásné místo, široko daleko ani živáčka, jen klid a příroda. Srub poskytuje skvěle zázemí, čistota/pořádek uvnitř by mohla být trochu větší, kdyby se všichni řídili tím, co si privezu, to si odvezu (nachází se tam zapomenuté boty, pantofle, krabice, obaly apod., nepočítám svíčky a další věci, které mohou další návštěvníci použit). Kadibudka je opravdu z ruky, jak ostatní již zmínili. Celkový dojem nicméně zůstává skvělý, ideální pobyt na vyčištění hlavy a vyzkoušení si trochu jiného života.
30.9 - 2.10.2020 Jiřina říká:
Romantika jako ,,prase“…. To jako fakt !

Myška dorazila obě noci i když napoprvé byla odchycena a exportována v ,,nepoškozeném“ stavu přes palubu ven. Má patrně vstupní skoro-tunel vedle dveří pod podlahu.

Topení ve sporáku mám v malíčku a pro večerní tepelnou pohodu a k ohřátí večeře plně postačil. Dřeva venku bylo připraveno dost, pro naše následovníky jsme ho na jejich první noc nanosily zásobu. Prohořelá zadní část kamen kterou problikával oheň a odrážel se o zeď je jinou kapitolou, požární technik by koukal.

Svíček ku svícení není nikdy dost. Přivezte si jich povícero a také vlastní sirky.
Petrolejové lampy patrné z některých fotek jsou pouze nefunkční modely bez knotů a náplně.
V podzimním čase kdy se dříve šeří je ve srubu se třemi malými okýnky hned tma...a potom už jen hrajete s ubytovanými kamarády bojovku na téma: kdo se co nejméně praští o různé výčnělky uvnitř ve srubu, o nízká futra vstupních dveří, zvýšený práh, napíchne lépe na rybářský háček připevněný nepochopitelně zevnitř na vstupních dveřích,

Zavírání dveří zvenku je řešené masivní petlicí, ovšem uvnitř ohnutý hřebík pro noční použití nás pobavil…
Pozor na některá prkna na verandě, hřmotnější osobě hrozí že se propadne… I moje necelých 50kg vážící kamarádka přes ně chodila s velkou opatrností. Stupně dolů a každý jiný svádí na každém kroku ke zřícení/zakopnutí.

Kadibudku jsme během pobytu neobjevily, zato parádní skály jihovýchodním směrem od chaty stojí za velmi podrobný přezkum. Rozhledu dominuje nepřehlédnutelný Růžovský vrch (619m.n.m.).
Muchomůrky červené v tomto období rostou kam se člověk podívá, zejména po okraji louky přímo pod chatou. Orosená vyšší tráva kolem byla každé ráno vhodná spíše na holínky, ty nemaje jsme se furt přezouvaly do suchého obutí.

Potřebné nádobí (talíře+příbory a hrnec) jsme si naštěstí přivezly svoje, takže nám pak na jeho umytí padly veškeré naše zásoby pitné vody. Ano, je to i turistickou nezkušeností, příště si do lokality zcela bez vody uzpůsobíme jinak skladbu jídla a jeho servis.
Blízký rybník ačkoli na první vodě je zelený ,,kachňák“, nepoužitelný ani pro technické účely mytí :) . Zcela nevhodný ke koupání.

Celkově shrnu že je tento pobyt vhodný pro velmi dobrodružné, pozitivně smýšlející a aktivní osoby, raději nižšího až středního věku neb pro seniory nebo malé děti tam při pobytu číhá mnoho pastí.
Od září aplikovaná nutnost parkovat až dole pod kopcem 240kroků daleko prověří každého a při třetí až páté cestě si dobře rozmyslíte zda něco dalšího nechybí, případně váhu nákladu. Totéž zpět.
9.10 - 10.10.2020 Klára říká:
Nadherne misto uprostred lesu a luk. Naprosto idealni pro chvile klidu a odpocinku.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem