Oplocená zahrada Slavětín - se zázemím
 100 % (17 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


400 Kč

400 Kč

300 Kč

50 Kč

0 Kč
Rádi bychom Vás přivítali na naší zahradě na konci vesnice Slavětín, v blízkosti lesa, k dispozici přírodní ohniště s dostatkem dřeva. Na zahradě je postavena chata s plně vybavenou kuchyňkou, sociálním zařízením ( samostatné WC a sprcha ) a pitnou vodou, která Vám bude rovněž k dispozici. Vedle zahrady je rodinný dům, ve kterém bydlí naše hodná maminka. Okolí je ideální pro pěší turistiku i výlety na kole; stezky a cesty vedoucí rozsáhlou zalesněnou krajinou - možno dojet lesem k rybníku Řeka, k Velkému Dářku, k dětskému zábavnému centru v Polničce,... V obci Slavětín se nachází přírodní koupaliště, nově vybudované hřiště a místní hospůdka. 200 m od chaty stojí socha jelena o Michala Olšiaka - viz www.olsiak.cz. Ideální místo pro houbaření !
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - v chatě
pitná voda - v chatě
elektřina - napojení z chaty
sprcha / umývárna - v chatě
piknikový stůl
gril
ohniště
oplocení
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

aktivity
cyklistika
vodní sporty
pěší turistika
pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Pro rodiny
Komfortní
Pro cyklisty
25.9 - 28.9.2022 Libor říká:
Tento pozemek jsme okamžitě zařadili do našich srdcovek. Milá babička se o nás starala jako o vlastní. Rozlehlá, upravená zahrada nám byla k dispozici a to včetně kompletně zařízené chaty. V lese bylo tolik hřibů, že nezbyl čas na další naplánované výlety.
Pokud to půjde velmi rádi se vrátíme.
23.9 - 25.9.2022 Jiří říká:
Pozemek je nádherně udržován,všude čisto a pořádek..S majitelko dobrá domluva-zřejmě nic není problém.
7.9 - 9.9.2022 Daniel říká:
Byli jsme naprosto paf z toho, co nás čekalo. Nádherná zahrada, ovocné stromy, posekaný trávník a téměř dokonalá rovina. Byli jsme na pozemku sami, uvítala nás milá babička a cítili jsme se hned jako doma. Naprostá vstřícnost k naší malé víc jak potěšila.
1.9 - 4.9.2022 Stanislav říká:
Pozemek, zázemí super. Ideální na výlety pěšky,kolo. Ale i na relax a třeba lenošení. Majitele velice vztricni. Děkujeme Standa a Irča D.
28.8 - 30.8.2022 Pavla říká:
Pri prijezdu nas uvitala vyborna "pani Babicka". Hned nas zaujal pekne udrzovany pozemek - zahrada s typickym drevenym plotem, prilehle drevniky, rybnicek s vodnikem a ohnistem u lesiku, chata s veskerym vybavenim, ktere byste mohli potrebovat + jeste neco navic. Postavili jsme stan a protoze poprchavalo, dali jsme si v chate caj. Chata je moc pekne zarizena, utulna a ma svou specifickou atmosferu. Za kuchynkou vedou dvere do mistnosti, kde je sprcha, samostatne wc, umyvadlo atd. Je mozno si pujcit venkovni gril nebo nadobu na rozdelavani ohne. Pani Babicka nam take nabidla zeleninu a pujcila karimatku a druhe rodince deku, protoze zrovna byly dost chladne noci. V samotne vesnici jsme narazili na prijemne bezprostredni lidi. V "hospudce" vedene hasici jsme s panem probrali tipy na vylety a dali si tocene pivo za neuveritelnych 22 Kc 🙂. Navstivili jsme pekne detske hriste i obri sochu Jelena u lesa. Vse je blizko. Kousek se paslo hejno hus a stado krav i s telatky, coz byl nejen pro dceru pekny zazitek. V lokalite se nam nejvice libilo ticho a klid, priroda, mnoho zabicek po desti, zalevani ohniste obrovskou naberackou primo z rybnika 😁 a v noci pozorovani hvezd. Hribky zrovna v miste nerostly, tak jsme se jimi napakovali az cestou domu pres Zdarsko. Koupaliste je v miste i v nedaleke vesnici Oudolen. Pobyt doporucuji vsem, kteri si chteji odpocinout v klidu prirody, jezdit na vylety po okoli, nevhodne pro vyznavace pivnich tour a party, coz oceni i Babicka. Chceme prijet pristi rok zase.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem