Kousek pevniny pro nocleh u rybníka nedaleko Albertových skal
Přidat mezi oblíbené


150 Kč

150 Kč

150 Kč

150 Kč

75 Kč
Máte rádi klid u rybníka, výhledy do dálky, kde v noci se žáby předhánějí ve zpěvu, občas kráva zabučí, srnka projde kolem, kachny proletí, něco v rákosí zašustí...., vy jen udržujete oheň kdesi uprostřed ničeho a jste v klidu a v totální harmonii?

Možná právě toto místo vás ohromí.

A navíc je (téměř) zaručené, že vy tam budete úplně sami.

Toto místo je totiž jen pro 1 rodinu (1 obytné auto nebo karavan nebo stan). Kousek hezké pevniny u rybníka, odkud můžete vyrážet na pěší tůry či cyklovýlety do krásné okolní krajiny. 2km odsud najdete například Chráněnou krajinnou oblast Drbákov - Albertovy skály (více info na https://www.stezky.info/naucne-stezky-stredni-cechy/ns-drbakov-albertovy-skaly.htm ), odkud se můžete ze skal kochat nádhernými výhledy na Vltavskou kaskádu kde cestou se můžete i ve Vltavě vykoupat (na koupání i jídlo doporučujeme kemp Andělská Laguna na Častoboři - https://www.kempslapy.cz/cs/ ).

K dispozici ohniště i dřevo (využijte buď nařezané pod plachtou nebo ležící na hromadě pokácené - zatím nenakrácené). WC zde zatím není, ale plánujeme umístit latrýnu s bio či chemickým záchodem uvnitř a výhledem do přírody (až bude, zaktualizujeme nabídku). Užitkovou vodu plánujeme jímat ze střechy latrýny a domu na nářadí/vybavení, případně z rybníka (není součátí našeho majetku).

Kromě klasické kempovací výbavy si sebou doporučujeme vzít dostatek pitné vody, dobrou náladu a chuť užít si chvilku klidného života v "polodivočině".

Doporučená (ověřená) místa v okolí

Kam pro jídlo či základní suroviny:
Doporučujeme pekárnu s kavárnou a základními potravinami v Křepenicích, kde mají celkem dlouhou otevírací dobu i o víkendu ( https://www.pekarnakrepenice.cz/ ) . 2,5km od kempovacího místa.

Upozornění / další doporučení:

1. Příjezdová cesta od silnice ke kempovacímu místu je trochu krkolomná, ale nelekejte se, šikovný řidič zvládne opatrně dorazit do cíle i s klasickým osobním vozem :).

2. Prosím sledujte aktuální informace o povolení rozdělávání ohňů. Večerní pálení ohně je super, a tak pokud budete používat ohniště, nikdy nenechávejte bez dozoru a vždy na konci pálení zajistěte úplné uhašení (vody v rybníce je pro tento účel dost :)).

3. Doporučená maximální velikost vozu: Obytná dodávka typu např.Peugeot Boxer L4H3. Větší obytná auta mohou mít problém dojet i odjet od kempovacího místa zejména na mokrém povrchu.

4. Doporučená maximální velikost obytného přívěsu: doporučuji kompaktní obytný přívěs o maximální váze 750kg. S většími obytnými vozy můžete mít problémy nejen při manévrování na kempovací místo, ale také při odjezdu zejména na mokrém povrchu. Samozřejmě zde záleží na voze, který přívěs táhne :).

5. Jelikož je kempovací místo v zemědělské oblasti, je (zejména v letních měsících) možné, že během vašeho pobytu budou probíhat na okolních polích a loukách různé činnosti spojených s pěstováním plodin či chovem dobytka. Tyto práce nejsme schopni nijak ovlivnit jak rozsahově, tak termínově. Za případné narušení pobytu se předem omlouváme a zároveň děkujeme za pochopení.

Na druhou stranu můze být sledování těchto činností (např. orání, setba či sklízení) skvělým zážitkem (nejen) pro děti podobně jako je to tak u naší rodiny :). Vždy záleží jen na úhlu pohledu každého, a tak věříme, že i tak si pobyt u nás vždy maximálně užijete :).

6. Po ukončení pobytu si prosím odvezte své odpadky a začistěte kempovací místo, aby bylo připravené pro další pobyt :).

Novinky pro rok 2023

Pro potvrzení rezevace již není potřeba čekat na mé schválení, takže pokud bude ve vámi požadovaném terminu volno, ihned zarezervujte a dostanete automatické potvrzení :).

Abyste viděli jak to na našem Kousku pevniny vypadá a hlavně věděli "co a jak" na místě, prosím o shlédnutí "videomanuálu", které najdete na tomto odkazu: https://youtu.be/5nghJ4sNQtA

Kdybyste potřebovali další informace, cokoliv dalšího doplnit či řešili nějaký problém na našem pozemku, kontaktujte mne prosím na telefonním čísle, které se vám zobrazí po potvrzení rezervace.

Přejeme příjemný pobyt a budeme rádi za vaší recenzi a také za vaší další návštěvu :)

8.5.2023
Aktuálně na pozemku
Novinky pro rok 2023
Novinky pro rok 2023 1. Pro potvrzení rezevace již není potřeba čekat na mé schválení, takže pokud bude ve vámi požadovaném terminu volno, ihned zarezervujte a dostanete automatické potvrzení ?. 2. Abyste viděli jak to na našem Kousku pevniny vypadá a hlavně věděli "co a jak" na místě, prosím o shlédnutí "videomanuálu", které najdete na tomto odkazu: https://youtu.be/5nghJ4sNQtA 3. Kdybyste potřebovali další informace, cokoliv dalšího doplnit či řešili nějaký problém na našem pozemku, kontaktujte mne prosím na telefonním čísle, které se vám zobrazí po potvrzení rezervace.
více
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 10%

5 - 9 nocí: 15%

10 a více nocí: 20%

vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
na pozemku není pitná voda Co s tím?
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Zatím není možné vylít šedou vodu.
Chemické WC - Není možné vylít chemické WC.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Příjezdová cesta od silnice ke kempovacímu místu je trochu krkolomná po polní/zemědělské cestě, ale nelekejte se, šikovný řidič zvládne opatrně dorazit do cíle i s klasickým osobním vozem :). Abyste viděli jak to na našem Kousku pevniny vypadá, jaký je příjezd a hlavně věděli "co a jak" na místě, prosím o shlédnutí "videomanuálu", které najdete na tomto odkazu: https://youtu.be/5nghJ4sNQtA

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Doporučená maximální velikost vozu: Obytná dodávka typu např.Peugeot Boxer L4H3. Větší obytná auta mohou mít problém dojet i odjet od kempovacího místa zejména na mokrém povrchu. Doporučená maximální velikost obytného přívěsu: doporučuji kompaktní obytný přívěs o maximální váze 750kg. S většími obytnými vozy můžete mít problémy nejen při manévrování na kempovací místo, ale také při odjezdu zejména na mokrém povrchu. Samozřejmě zde záleží na voze, který přívěs táhne :). Abyste viděli jak to na našem Kousku pevniny vypadá, jaký je příjezd a hlavně věděli "co a jak" na místě, prosím o shlédnutí "videomanuálu", které najdete na tomto odkazu: https://youtu.be/5nghJ4sNQtA

aktivity
cyklistika

Kousek pevniny u rybníka, odkud můžete vyrážet na pěší či cyklovýlety do krásné krajiny okolo. 2km odsud najdete například Chráněnou krajinnou oblast Drbákov - Albertovy skály, odkud se můžete ze skal kochat nádhernými výhledy na vltavskou kaskádu.

lezení

2km odsud najdete například Chráněnou krajinnou oblast Drbákov - Albertovy skály, odkud se můžete ze skal kochat nádhernými výhledy na vltavskou kaskádu.

vodní sporty

Doporučujeme ve Vltavě v rekreční oblasti Častoboř nebo v kempu Cholín.

pěší turistika

Kousek pevniny u rybníka, odkud můžete vyrážet na pěší či cyklovýlety do krásné krajiny okolo. 2km odsud najdete například Chráněnou krajinnou oblast Drbákov - Albertovy skály, odkud se můžete ze skal kochat nádhernými výhledy na Vltavskou kaskádu.

pravidla

Důležitá pravidla:
1. Prosíme žijte (nocujte) zde v souladu s přírodou.
2. Odpadky, které si přivezete nebo během pobytu vytvoříte, prosím zase si je odvezte.
3. Respektujte prosím klid denní i noční, užívejte si ho. Zpěv s kytarou je vítán, ale poslech hlasité reprodukované hudby si prosím nechte třeba na festival ?.
4. Neničte, nelámejte, stromy ani větve pro oheň bez předchozí domluvy.
5. Oheň rozdělávejte jen v případě, pokud není vydána výstraha zákazu ohňů vlivem sucha.
6. Prosím neničte zvířectvo a rostoucí úrodu místním zemědělcům.
7. Respektujte pravidla používání vodní plochy rybníka. Rybaření není povoleno.
8. Užijte si pobyt!! :) .

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

7.5 - 8.5.2023 Tereza říká:
Krásné místo pro stanování, pohodové opékání burtu u rybníčku a kraviček :). Pan majitel je velmi ochotný. :)
30.4 - 1.5.2023 Pavel říká:
Misto je pekne a presne odpovida detailnimu popisu. Deti si uzili bunkry na stromech i houpacku. Zasoba dreva na ohen je fajn, ale radeji jsme si vzali par suchych polinek, protoze jarni deste jsou caste. Jako male minus hodnotim prijezdovou cestu. Za sucha v lete snad ok, ale za deste nebo po desti to muze byt celkem problem. Druhe male minus je tvar a plocha pozemku. Stocit obycejnou dodavku (Toyota Proace Verso) a postavit ji do pozice tak akorat mezi pole, rybnik a ohniste a jeste najit rovinu je celkem boj. Pozemek hodnotime pozitivne ale doporucujeme spise pro mene narocne dobrodruhy.
15.4 - 16.4.2023 Tomáš říká:
Hezké místo na samotě. Určitě se někdy vrátím zpět. Cestu lepší volit dle počasí - při dešti může být příjezd/odjezd obtížnější, ale stojí to za to :)
1.4 - 2.4.2023 Kuba a Míša říká:
Krásné klidné místo plné života :) můžeme jen doporučit.
9.9 - 11.9.2022 Mária říká:
Opravdu malý kousek pevniny, nedaleko se pasou krávy, je to dobrý relax
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem