Kousek pevniny pro nocleh u rybníka nedaleko Albertových skal


150 Kč

150 Kč

150 Kč

150 Kč

75 Kč
Novinka 2024: pilku pro nařezání delšího dřeva do ohně už někteří znáte od loňska. Letos jsme přidali i špalek a sekyrku, abyste si mohli větší dřevo sami naštípat.
(použití na vlastní zodpovědnost pochopitelně a výhradně jen a pouze na štípání dřeva nebo zatloukání stanových kolíků :) )

Máte rádi klid u rybníka, výhledy do dálky, kde v noci se žáby předhánějí ve zpěvu, občas kráva zabučí, srnka projde kolem, kachny proletí, něco v rákosí zašustí...., vy jen udržujete oheň kdesi uprostřed ničeho a jste v klidu a v totální harmonii?

Možná právě toto místo vás ohromí.

A navíc je (téměř) zaručené, že vy tam budete úplně sami.

Toto místo je totiž jen pro 1 rodinu (1 obytné auto nebo karavan nebo stan). Kousek hezké pevniny u rybníka, odkud můžete vyrážet na pěší tůry či cyklovýlety do krásné okolní krajiny. 2km odsud najdete například Chráněnou krajinnou oblast Drbákov - Albertovy skály (více info na https://www.stezky.info/naucne-stezky-stredni-cechy/ns-drbakov-albertovy-skaly.htm ), odkud se můžete ze skal kochat nádhernými výhledy na Vltavskou kaskádu kde cestou se můžete i ve Vltavě vykoupat (na koupání i jídlo doporučujeme kemp Andělská Laguna na Častoboři - https://www.kempslapy.cz/cs/ ).

K dispozici ohniště i dřevo (využijte buď nařezané pod plachtou nebo ležící na hromadě pokácené - zatím nenakrácené). WC zde zatím není, ale plánujeme umístit latrýnu s bio či chemickým záchodem uvnitř a výhledem do přírody (až bude, zaktualizujeme nabídku). Užitkovou vodu plánujeme jímat ze střechy latrýny a domu na nářadí/vybavení, případně z rybníka (není součátí našeho majetku).

Kromě klasické kempovací výbavy si sebou doporučujeme vzít dostatek pitné vody, dobrou náladu a chuť užít si chvilku klidného života v "polodivočině".

Doporučená (ověřená) místa v okolí

Kam pro jídlo či základní suroviny:
Doporučujeme pekárnu s kavárnou a základními potravinami v Křepenicích, kde mají celkem dlouhou otevírací dobu i o víkendu ( https://www.pekarnakrepenice.cz/ ) . 2,5km od kempovacího místa.

Upozornění / další doporučení:

1. Příjezdová cesta od silnice ke kempovacímu místu je trochu krkolomná, ale nelekejte se, šikovný řidič zvládne opatrně dorazit do cíle i s klasickým osobním vozem :).

2. Prosím sledujte aktuální informace o povolení rozdělávání ohňů. Večerní pálení ohně je super, a tak pokud budete používat ohniště, nikdy nenechávejte bez dozoru a vždy na konci pálení zajistěte úplné uhašení (vody v rybníce je pro tento účel dost :)).

3. Doporučená maximální velikost vozu: Obytná dodávka typu např.Peugeot Boxer L4H3. Větší obytná auta mohou mít problém dojet i odjet od kempovacího místa zejména na mokrém povrchu.

4. Doporučená maximální velikost obytného přívěsu: doporučuji kompaktní obytný přívěs o maximální váze 750kg. S většími obytnými vozy můžete mít problémy nejen při manévrování na kempovací místo, ale také při odjezdu zejména na mokrém povrchu. Samozřejmě zde záleží na voze, který přívěs táhne :).

5. Jelikož je kempovací místo v zemědělské oblasti, je (zejména v letních měsících) možné, že během vašeho pobytu budou probíhat na okolních polích a loukách různé činnosti spojených s pěstováním plodin či chovem dobytka. Tyto práce nejsme schopni nijak ovlivnit jak rozsahově, tak termínově. Za případné narušení pobytu se předem omlouváme a zároveň děkujeme za pochopení.

Na druhou stranu můze být sledování těchto činností (např. orání, setba či sklízení) skvělým zážitkem (nejen) pro děti podobně jako je to tak u naší rodiny :). Vždy záleží jen na úhlu pohledu každého, a tak věříme, že i tak si pobyt u nás vždy maximálně užijete :).

6. Po ukončení pobytu si prosím odvezte své odpadky a začistěte kempovací místo, aby bylo připravené pro další pobyt :).

Novinky pro rok 2023

Pro potvrzení rezevace již není potřeba čekat na mé schválení, takže pokud bude ve vámi požadovaném terminu volno, ihned zarezervujte a dostanete automatické potvrzení :).

Abyste viděli jak to na našem Kousku pevniny vypadá a hlavně věděli "co a jak" na místě, prosím o shlédnutí "videomanuálu", které najdete na tomto odkazu: https://youtu.be/5nghJ4sNQtA

Kdybyste potřebovali další informace, cokoliv dalšího doplnit či řešili nějaký problém na našem pozemku, kontaktujte mne prosím na telefonním čísle, které se vám zobrazí po potvrzení rezervace.

Přejeme příjemný pobyt a budeme rádi za vaší recenzi a také za vaší další návštěvu :)

Novinka 2024: pilku pro nařezání delšího dřeva do ohně už někteří znáte od loňska. Letos jsme přidali i špalek a sekyrku, abyste si mohli větší dřevo sami naštípat.
(použití na vlastní zodpovědnost pochopitelně a výhradně jen a pouze na štípání dřeva nebo zatloukání stanových kolíků :) )
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 10%

5 - 9 nocí: 15%

10 a více nocí: 20%

vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
na pozemku není pitná voda Co s tím?
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Zatím není možné vylít šedou vodu.
Chemické WC - Není možné vylít chemické WC.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Příjezdová cesta od silnice ke kempovacímu místu je trochu krkolomná po polní/zemědělské cestě, ale nelekejte se, šikovný řidič zvládne opatrně dorazit do cíle i s klasickým osobním vozem :). Abyste viděli jak to na našem Kousku pevniny vypadá, jaký je příjezd a hlavně věděli "co a jak" na místě, prosím o shlédnutí "videomanuálu", které najdete na tomto odkazu: https://youtu.be/5nghJ4sNQtA

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Doporučená maximální velikost vozu: Obytná dodávka typu např.Peugeot Boxer L4H3. Větší obytná auta mohou mít problém dojet i odjet od kempovacího místa zejména na mokrém povrchu. Doporučená maximální velikost obytného přívěsu: doporučuji kompaktní obytný přívěs o maximální váze 750kg. S většími obytnými vozy můžete mít problémy nejen při manévrování na kempovací místo, ale také při odjezdu zejména na mokrém povrchu. Samozřejmě zde záleží na voze, který přívěs táhne :). Abyste viděli jak to na našem Kousku pevniny vypadá, jaký je příjezd a hlavně věděli "co a jak" na místě, prosím o shlédnutí "videomanuálu", které najdete na tomto odkazu: https://youtu.be/5nghJ4sNQtA

aktivity
cyklistika

Kousek pevniny u rybníka, odkud můžete vyrážet na pěší či cyklovýlety do krásné krajiny okolo. 2km odsud najdete například Chráněnou krajinnou oblast Drbákov - Albertovy skály, odkud se můžete ze skal kochat nádhernými výhledy na vltavskou kaskádu.

lezení

2km odsud najdete například Chráněnou krajinnou oblast Drbákov - Albertovy skály, odkud se můžete ze skal kochat nádhernými výhledy na vltavskou kaskádu.

vodní sporty

Doporučujeme ve Vltavě v rekreční oblasti Častoboř nebo v kempu Cholín.

dětské aktivity

Na místě si naše děti staví takové domky na stromech - možnost využití i vašimi dětmi :)

pěší turistika

Kousek pevniny u rybníka, odkud můžete vyrážet na pěší či cyklovýlety do krásné krajiny okolo. 2km odsud najdete například Chráněnou krajinnou oblast Drbákov - Albertovy skály, odkud se můžete ze skal kochat nádhernými výhledy na Vltavskou kaskádu.

pravidla

Důležitá pravidla:

1. Doporučujeme před příjezdem shlédnout video ( https://youtu.be/5nghJ4sNQtA ), abyste na místě pak věděli "co a jak" :)

2. Prosíme žijte (nocujte) zde v souladu s přírodou.

3. Odpadky, které si přivezete nebo během pobytu vytvoříte, prosím zase si je odvezte.

4. Respektujte prosím klid denní i noční, užívejte si ho. Zpěv s kytarou je vítán, ale poslech hlasité reprodukované hudby si prosím nechte třeba na festival ?.

5. Neničte, nelámejte, stromy ani větve pro oheň bez předchozí domluvy.

6. Oheň rozdělávejte jen v případě, pokud není vydána výstraha zákazu ohňů vlivem sucha.

7. Prosím neničte zvířectvo a rostoucí úrodu místním zemědělcům.

8. Respektujte pravidla používání vodní plochy rybníka. Rybaření není povoleno.

9. V případě jakéhokoliv samostatně neřešitelného problému na místě, prosím zavolejte mi nebo napište na +420 603 172 084.

10. Užijte si pobyt a pokud se vám pobyt, místo i prostředí líbilo, dejte vědět i ostatním pomocí recenze nebo při diskusi s přáteli !! :) .

Moc děkuji předem a mějte se hezky

Jakub Bostl

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Odlehlé
Kouzelné stanování
27.4 - 28.4.2024 Zuzana říká:
Super místečko k odpočinku a ke krásným procházkám. Pan majitel velice vstřícný. Určitě doporučujeme :)
5.4 - 7.4.2024 Adam říká:
Skvělý bezkemp uprostřed polí, kde se pasou krávy a na noc srnky. Veliká zásoba dřeva na táborák. Úžasný výlet pěšky z místa na Albertovy skály a cestou zpátky zastávka v nedalekém penziounu U Vondráčků, kde mají na výběr z několika druhů piv, nebo točenou malinovku. Pobyt na tomto místě se nám moc líbil.
29.3 - 30.3.2024 Eva říká:
úžasné místo :) na klid a relax ideální. Určitě doporučuji :)
6.10 - 8.10.2023 Lucie říká:
Potřebovali jsme přespávačku po cestě, byl tam klid. Místo pěkně a čisté.
16.9 - 17.9.2023 Miroslav říká:
Krásný rovný plácek s ohništěm a dřevem. Rybník na koupání není, ale pes tam stejně vlezl😁úžasná samota v okolí. Probudí vás zvuky koní, krav a kohoutů 😊
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte stanoviště
Vybraná stanoviště:
Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.