Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Útulná maringotka u malého letiště a jezírka
 100 % (39 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


800 Kč

0 Kč

120 Kč
Romantika na pomezí přírody a civilizace. Hned za městem, vedle travnatého letiště, a přece se tu projdete ranní rosou k jezírku. Někdy pozorujete letadla, jindy posloucháte zpěv ptáků. A když prší, tak vám kapky hrají na střechu tu nejkrásnější ukolébavku.

V maringotkách jsme bydleli s dětmi. Mají svou duši, s pár šrámy. Když však přimhouříte oko nad pár škrábanci a letitou terasou, uvidíte, jak nádherně prosvětlené a útulné jsou. A to bezprostřední spojení se živly v žádném domě nezažijete. Přitom jste na rozdíl od stanu i v bouřce v suchu a bezpečí.

Pro jednotlivce, páry i rodiny. S malým prckem se vejdete do velké maringotky. Větší děti můžou za poplatek okupovat maringotku vedle. Hračky na žádost dodáme. Jste-li početná rodina, můžete si i postavit stan vedle gotky. Nebo si zaparkovat karavan s kamarády u soukromého ohniště.

Čtěte prosím pozorně informace níže v pravidlech.

základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 84% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 24 minut.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Minimální délka pronájmu pozemku jsou 2 dny
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

5 - 9 nocí: 10%

10 a více nocí: 15%

vybavení
toaleta - Separační kadibudka, ve které neucítíte nic než úlevu. Hovínka nepošlete tobogánem s pitnou vodou, ale vysypete je před odjezdem na kompost. Pokud vám to nebude vonět, můžete buď s lopatkou do přírody, nebo je v sousedství areál se splachovací toaletou a sprchou.
pitná voda - Voda v hadici bezprostředně u maringotky.
elektřina - V maringotce.
sprcha / umývárna - Je možné využít sprchu a toaletu v sousedním areálu. (cca 100 m, za poplatek 50 Kč/os/den). Peníze nechte případně v maringotce.
piknikový stůl
ohniště
Wifi
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Za deště, nebo po deštích můžou být na cestě kaluže. Zvýšená opatrnost.

aktivity
cyklistika

Dole u řeky Jihlavy, pár km od maringotky, vede asfaltová cyklosteska pokračující až do Rakous.

lezení

U řeky Jihlavy, v Malém Beranově, je několik zajištěných tras pro začátečníky.

vodní sporty

50 metrů od maringotky je k dispozici přírodní jezírko.

dětské aktivity

Děti se zde cítí jako v ráji. Můžou lítat po trávě, blbnout v jezírku, je tu houpačka a houpací síť, vedle v areálu kozy a slepice. Nejezdí tu auta. Mají volnost. Pozor na kohouta.

pěší turistika
Další aktivity

Na nedaleké cyklostezce. Dojedete třeba až do Kolničky, oblíbené restaurace, v Lukách nad Jihlavou.

pravidla

Dřevěná maringotka má své zvláštní kouzlo. Chceme ho zprostředkovat i vám. A budeme rádi, když nám ho pomůžete zachovat. V naší maringotce je proto vítán každý, kdo se tu bude chovat jako doma. S úctou k prostoru, ve kterém jsme byli kdysi i my doma a který i nadále s láskou navštěvujeme.

Cena:
Cenu máme nastavenu tak, abychom mohli postupně vyladit vše pro vaše pohodlí. Například zrekonstruovat a zastřešit terasu... A budeme rádi i za vaše tipy na vylepšení.

Cena za noc v sezóně je 800 Kč za hlavní maringotku pro dvě osoby, včetně.

Pokud budete chtít užívat i druhou, menší maringotku, ať už pro vaše ratolesti, či pro dalšího dospělého, prosím nahlaste počet osob v kolonce děti. Pozor, patro tu je jen 180 cm dlouhé, takže pro dospěláka celkem těsné, ale dvě dospělé osoby se pohodlně vyspí na koberci na zemi. Ovšem pro delší pobyt více dospělých nedoporučujeme, z naší zkušenosti to není pak tolik pohodlné a trpí tím jak osazenstvo tak maringotky.

Takže jak vypočítat cenu?
Např. jste-li čtyřčlenná rodina - zakliknete dvě děti do dvanácti let za 120 Kč, které budou používat druhou maringotku.
Jste-li kamarádi a chcete každý spát v jiné maringotce, nahlásíte mi extra jednoho dospělého do menší maringotky za 200 Kč, protože tu pak budeme muset také uklidit.
Pokud se s malým prckem vejdete do hlavní maringotky a nebudete používat druhou maringotku, nemusíte hlásit nikoho. Jasné, ne?:-)

Lůžkoviny:
Ideálně si přivezte vlastní spacáky.
Pokrývky a lůžkoviny v maringotce nejsou, ale můžeme je po domluvě předem dodat, za poplatek za vyprání. 100 Kč za os.Parkování:
Parkujte na okraji cesty hned vedle maringotek, tak aby byl dostatečný prostor na projetí dál po cestě. Občas tu projedou velké nakladače pro vykácené dřevo.
Já tu auto ani nezamykám, klíče nechávám v zapalování. Ale to je na vás:-)

Pohyb po okolí:
Maringotky jsou na části rodinného pozemku přiléhajícího těsně k letišti Jihlava. Na dráhu a do prostoru hangáru není přístup veřejnosti možný z bezpečnostních důvodů. V soukromém areálu můžete využít přírodního jezírka, ohniště a v hlavní budově i sprchy či splachovací toalety, pokud vám kadibudka nebude vyhovovat. Což je ale velmi nepravděpodobné. Uvidíte:-D
V elektrickém výběhu tu jsou i dvě kozy, slepice a králíci. Je tu jeden místní voříšek, Rony, středního vzrůstu.
Často tu potkáte i místní pravidelné obyvatele nejrůznějšího věku a pohlaví.
V maringotce za keři a stromy však máte své soukromí.

Chování:

Prosím dodržujte noční klid a pravidla slušného chování. V sousedním areálu mohou kempovat jiní bezkempaři s malými dětmi...

Nenechávejte po sobě odpadky. Na směsný odpad můžete využít blízkou černou popelnici. Plasty, sklo prosím odvezte.

Na oheň si, prosím, nanoste větve z okolí, je jich tu dost po nedávné těžbě kůrovcem zdevastovaných lesů. Ještě před pár lety tu byl všude kolem hustý les... Dnes máme zato ranní slunce v oknech i romantické výhledy na západ. Nařezané dřevo v dřevníku můžete použít do kamen, bude-li třeba.

Pokud budete využívat sociálních zařízení v areálu, šetřete prosím vodou, aby zbyla teplá voda i na ostatní případné návštěvníky, a udržujte po sobě čistotu. Děkujeme.

Užívejte si pohodu a relax. Vypněte. A pokud to nedokážete, je tu i WI-fi i elektřina...

Přejeme vám krásné hvězdné noci a příjemná probuzení za zvuku ptačího štěbetání. (Jedno hnízdo máme hned na trámu menší maringotky.-)


Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

26.8 - 28.8.2022 Jiří říká:
Z pohledu bezkempařů má toto místo vše a ještě víc. Pohoda, klid, útulno... Pro všechny, kdo shledávají sprchu z hadice a suchý záchod jako luxus a neřeší nepřítomnost lednice je maringotka tím nejlepším místem pro opravdový relax. Moc děkujeme a těšíme se na další pobyt.
19.8 - 21.8.2022 Andrea říká:
Za nás s dvěma pejsky super, tekoucí voda a elektřina už je luxus a separační kadibudka taky, opravdu bez zápachu. Výhled nejenom na letadla ale i parašuristy. Pozor na Google navigaci, vedl nás blbě.
16.8 - 19.8.2022 Vojtěch říká:
krasne misto… snadno najitelne… jezirko jsme tedy nenasli ale ani jsme ho vlastne moc nehledali takze mozna to bude tim… trochu jsem byl prvne skepticky vuci lokaci… ze to je tam vlastne blizko sousednimu arealu kde byli obitkari, stanari atp. ale nakonec si nemohu na nic stezovat… maringotka je zakryta stromy a keri takze soukromi je tam krasne. pani majitelka privetiva. :)
9.8 - 14.8.2022 Eliška říká:
V maringotce jsme byly s kamarádkou a dětmi, nic nám nechybělo, v blízkosti biotop, kluci si tam pěkně pohráli, počasí nám vyšlo na všech 5 dní. Okolí Jihlavy skvělé na zábavu pro děti. Moc hezká Jihlavská zoo, Muzeu autíček, Jihlavské podzemí, zřícenina Rotštejn, v okolí letiště a spousta sladkých ostružin. Děkujeme za příjemnou dovolenou.
14.8 - 16.8.2022 Marta říká:
Je to tam prostě úžasný.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 50 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem