Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Areál pro párty s loukou a chatou u Staré Vápenky
 100 % (11 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


5000 Kč

5000 Kč

5000 Kč

0 Kč

0 Kč
V bývalém vápencovém lomu - pozemek s chatou a pergolou obklopen zalesněnou skálou. Jen vy, příroda a zpěv ptáků. To místo si zamilujete! Vhodné také pro grilování, oslavy a párty. Pronajímáme pouze jako celek s chalupou a proto je cena vyšší - nezávislá na velikosti posádky. Možné až 4 karavany. V chatě společenská místnost pro 20 lidí, kuchyně, toaleta a sprcha. Venku na pozemku je nově sanitární kontejner s dámskými, pánskými WC a sprchou.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 30%

5 - 9 nocí: 35%

10 a více nocí: 35%

vybavení
toaleta - V hájence nebo v zadní části pozemku nový sanitární kontejner. - POZOR! V případě zimy vodu v chalupě zastavujeme, ať nezamrzne. V mrazivém počasí bohužel tedy není možné záchod použít.
pitná voda - Na pozemku je rozvedená voda do 4 míst. U vjezdu na pozemek stojí stará hájenka se zázemím včetně vody (společenská místnost pro 20 lidí, kuchyně, záchod, sprcha, případně lednice atd). Hájenka je cca 80m od parkovacích míst na louce. - POZOR! V případě zimy vodu v chalupě zastavujeme, ať nezamrzne. V mrazivém počasí bohužel tedy není možné vodu použít.
elektřina - Po hranici pozemku jsou 2 elekto-přípojky, u kterých je možné parkovat.
sprcha / umývárna - V Hájence je k dispozici jeden sprchový kout. Druhý je v sanitárním kontejneru na pozemku. POZOR! V případě zimy vodu v chalupě zastavujeme, ať nezamrzne. V mrazivém počasí bohužel tedy není možné vodu použít.
piknikový stůl
gril
ohniště
oplocení
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - S "šedou vodou" není problém. Stačí si ji nevylít pod kola.
Chemické WC - V případě nutnosti je možné do jímky U hájenky, ke které je přístup.
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

V areálu 6500m je příjezd zpevněný až po zadní louku, kde je možné parkovat. Při trvalejších deštích je nejníže položená část louky blátivá. Za sucha lze parkovat bez problémů.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Kamionem to nepůjde... Vše ostatní na kolech se vejde. Vrata i celá cesta jsou široká přes 3m. Až na pozemek by projela i avia nebo autobus.

aktivity
cyklistika

Skrytý ráj pro bikery! Po hraniční hřebenovce mezi ČR a PL je to na MTB jak dělané! Své trasy si najdou hobíci i zarytí bikeři! Pro downhill traily lze zamířit na 1 km vzdálený kopec "Malá Prašivá", kde je houpavý single trail včetně několika skoků. U pramenů Vendryňky jsou pak další drsné traily, které však nebyly delší dobu udržovány.

zimní sporty

Ideální pro běžkaře!! Rovnou z pozemku se dá zadní branou najet na zelenou turistickou lesní stezku, kterou se dá po mírných svazích vyrazit směr Třinec Sosna, Jahodná, Vružná, nebo podél česko-polských hranic - pustou horskou lesní přírodou. Na nejbližší sjezdovku je to cca 20 minut do Mostů u Jablunkova.

pěší turistika

Areál se nachází hned u historických Vápenných pecí a místem prochází zelená turistická poznávací značka Za krásami Vendryňské přírody. Po 500m lesem je možné se také napojit na červenou turistickou trasu. Na asfaltu nemusíte ujít ani krok - lesní pěšiny začínají hned z areálu!

pravidla

Dodržování nočního klidu. Jinak bez omezení. Vhodné pro více posádek najednou - třeba 3-4 karavany a máte to jako soukromý camp jen pro sebe s možností nerušené zábavy.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
Na hory
Pro rodiny
18.4 - 19.4.2022 Dalibor říká:
Fakt velice pěkný pozemek a jeho umístění v klidu mimo hlavní cestu, naprosté soukromí v údolí lomu a lesa. Velká zastřešená pergola vhodná za špatného počasí. V hájence možno využití WC a koupelny, kuchyně a vnitřního posezení se šipky, přišlo velice vhod za deštivého a chladného počasí. Majitel velice vstřícný a obětavý, komunikace na výbornou. Za nás TOP bezkemp!!!!
29.1 - 30.1.2022 Martin říká:
Pěkné klidné místo (s bohatou historií, jak jsem se dozvěděl), s dobrým zázemím a obrovským přístřeškem. Nakonec se nám zde líbilo natolik, že jsme si pobyt ještě o jednu noc prodloužili. Děkujeme a někdy příště nashle.
21.1 - 22.1.2022 Martin říká:
Zajímavé místo s veškerým potřebným zázemím. Ochotný pan majitel, vše ukázal, dodal dřevo k ohni. Určitě doporučujeme navštívit.
27.10 - 29.10.2021 Petr říká:
Parádní, skryté místo v oploceném areálu bývalé myslivecké chaty s veškerým zázemím. Skvělá základna pro turistické výlety. Pan majitel je příjemný a vstřícný. Můžeme jenom doporučit.
25.9 - 27.9.2021 Karel říká:
Velice pěkné a klidné místo. Rovná a travnatá plocha, venkovní ohniště, velké zastřešené posezení, možnost využívat WC a koupelnu v přilehlé hájence. Komunikace a domluva s majiteli naprosto bezproblémová. Pozemek jsme hledali hlavně jako "psí ráj" pro naše dvě divošky, a to tento pozemek dokonale splnil. Rádi se opět vrátíme.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem