Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Luxusní stanování u rezervace Šévy / Glamping
Přidat mezi oblíbené

Stanoviště 1 | Stanoviště 2 | Stanoviště 3

1999 Kč

0 Kč

0 Kč
Luxusní stan značky Lotus Belle od britské designérky Harriet Seddon, která si vytvořením těchto stanů splnila svůj životní sen. Postavili jsme ho v klidném údolí v blízkosti přírodní rezervace Šévy. Dostanete s k němu pohodlně autem.

Jedinečný design stanu je atraktivní na pohled a zároveň je vysoce funkční z hlediska využitelného prostoru. Stan Lotus Belle má kruhovou podlážku o průměru 5 metrů. Je vyroben z nepromokavé bavlněné plachtoviny o gramáži 360g/m2 ošetřené proti plísním a splňující evropské protipožární směrnice. Podlážka je vyrobena z 540 g/m2 silného PVC. Stan má dva vchodové otvory (z nichž jeden je v našem provedení pouze pro větrání), a dvě kulatá okna. Všechny otvory jsou vybaveny síťkami proti hmyzu.

Stan jsme vybavili vším, co budete potřebovat k romantickému zážitku uprostřed jihomoravské přírody. Na podlaze je po celé ploše originální rohož z kokosových vláken. Přírodní materiál je velmi příjemný, zútulňuje vnitřní prostor a poskytuje také izolační vrstvu navíc.

Na zakázku dělaná železná postel je opatřena novou matrací (pérová, "tvrdá") a luxusním povlečením z VEBY Broumov. K dispozici jsou dodatečné deky, abyste byli pěkně v teple. Večerní atmosféru dokreslí LED lampiónky, svítící koule a svícny.

Nejkrásnější jsou na Šévách rána - a můžete si je vychutnat venku díky soupravě zahradních židliček a stolku. Hodit se vám bude kvalitní piknikový košík, a propanbutanový vařič s konvičkou na čaj a french pressem na kávu. Ve stanu jsou další drobnosti, jako křesílko, stoličky, velké zrcadlo....

Venku si můžete rozdělat oheň hned vedle stanu. Pro pobyt vás vybavíme 10l vakem s pitnou voudou, a přistavíme i 1000l cisternu s užitkovou vodou pro opláchnutí. Ručníky si brát nemusíte :)

Stan je určený pro dvoučlennou posádku. Za příplatek můžeme přidat jednu nebo dvě přistýlky formou matrace. Ale ruku na srdce, není to ve dvou lepší? :)
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 75% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 30 minut. Doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 30%

5 - 9 nocí: 40%

10 a více nocí: 50%

vybavení
toaleta - Jednoduchý kompostový záchod, šikovně schovaný v porostu.
na pozemku není pitná voda Co s tím?
ohniště
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Příjezd k pozemku je po zpevněné cestě. Posledních cca 200m je polní cesta, která je dobře sjízdná běžným osobním autem. V případě velkého mokra tam může být bláto.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Pro běžná osobní auta bez omezení. Nedoporučujeme pro auta se sníženou světlou výškou (sportovní vozy, různé spojlery apod.),

aktivity
cyklistika

Nedaleko od domu začíná Ždánický les, ve kterém je spousta pěkných výletních tras na kolo. Nová cyklostezka ve směru trasy E50 na Slavkov, napojení na síť dalších cyklostezek.

vodní sporty

Poblíž koupaliště Bučovice (5km), Ždánice (15km), a nejlepší lom "U Libuše" v Lulči (25km).

pěší turistika

Ždánický les a turistické značky jižním Vyškovskem.

koně

Zkušenější jezdci se mohou projet na našich dvou kobylách plemene Haflink. Je potřeba se domluvit dopředu, nemůžeme zajistit pokaždé.

Další aktivity

Místní hospoda s točeným pivem 500m.

Pro ornitology možnost v sezóně pozoravat kromě běžných druhů také motáky pochopy a vlhy, kteří nedaleko hnízdí.

pravidla

Pobyt na pozemku nemá žádné velké limity. Nepřejeme si, abyste tam provozovali hlučnou hudbu nebo jiné hlučné zábavy.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
4.9 - 5.9.2021 Vladislav říká:
Moc hezký glamping uprostřed louky za vesnicí. Když jsme přijeli, přivítalo nás stádo koz a ovcí. Ve stanu nechybí nic, postel je pohodlná a peřiny teplé. Navíc jsou ve stanu i kamínka, takže v chladnějším počasí si člověk může večer přitopit. Jen večer bylo ve stanu několik škvorů, ale nic, co by se nedalo zvládnout.
Majitelé byli také moc milí :)
13.8 - 15.8.2021 Dana říká:
Neměli jsme s problém s žádným ubytováním s bezkempu, doslova tyto typy ubytování milujeme. Ubytování u Šévy bohužel překročil naše hranice.
Pan majitel byl velmi příjemný a ochotný, avšak stan je umístěn na velmi špatném místě, na poli, kde se shlukuje obrovské množství hmyzu, hlavně létajícího a také mnoho škvorů. Vydrželi jsme pobyt ve stanu dvě hodiny v noci, pak jsme se museli přesunout do auta, protože by nás hmyz doslova zaživa "sežral". O pobytu venku před stanem se nedá ani hovořit.
Fotky se bohužel velmi odlišovaly od reality a tento typ ubytování by se nedal nazvat glampingem. Zároveň není relevantní cena za ubytování, vzhledem k tomu, s jakými podmínkami se zde setkáte.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem