Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Zahrada u Chalupy Modřínka
 100 % (40 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


300 Kč

300 Kč

300 Kč

150 Kč

75 Kč
Nabízíme k pronájmu pozemek, vedle kterého od dubna 2022 probíhá stavba naší vysněné chalupy. Pro bezkemp máme vyhrazen prostor, kde budete mít dostatek místa a přitom Vás stavba nijak nebude rušit. Stavíme svépomocí, takže max. ve dvou lidech a bez řinčení sbíječek, brusek a pil. Pozemek jsme chtěli uzavřít, ale je veliká poptávka a soukromí je tu opravdu dostatek. A navíc, pokud budete výletovat, pan majitel zajistí přes den svoji přítomností, že budete moci na místě nechat kola, stolky a jiné vybavení bez nutnosti zamykání a úschovy. Obvykle zde pracuji nejdříve od 8:00 a nejpozději do 17:00, abych hosty nijak nerušil :-)

Pozemek svírají dva potoky, jeden hlavní - Lipkovský, a jeden menší, který protéká loukou z nedalekého lesa, kde pramení. Na pozemku je malá studánka, kde si můžou malé děti hrát s vodou. Pitná voda zde není. Na pozemku je hezká voňavá budka kadibudka s připraveným mycím stojanem - kanystrem a dezinfekčním mýdlem, jedno velké ohniště a jedno menší kovové se špalky na sezení a kovové napichováky na opékání buřtíků, dále také z dubu udělané sezení se stolem pro cca 6 lidí. Budou zde spokojené i malé děti, které si vyhrají na velkém pískovišti se sezením na jeho hranách. Na pozemek se dá vjet i s obytným autem (je zde točna na otočení vozu), ale není zde výlevka na odpadní vodu. Na pozemku je i elektřina, u sloupku je stavební rozvaděč se zásuvkami 230 V a 440 V. Na pozemku se bohatě rozloží stan/y a místo je zde i na více aut. Místo je určeno pro klidné, tiché návštěvníky. Pokud ale přijede skupinka třeba i 15 skautíků v rámci jedné rezervace, prostoru je tu spousta... Místo je pro dvě rezervace - pokud chcete mít soukromí, musíte zatrhnout kolonku CHCI BÝT NA POZEMKU SÁM. Na léto je mezi stromy pověšena houpací síť a dvě dětské houpačky (jedna je do 3 let). Pozemek se udržuje sekáním. Je zde klid a přitom blízko do 4km vzdálených Králík a na přes kopec vzdálenou Dolní Moravu nebo vrch Klepý, který je příjemnou středně náročnou procházkou dostupný z horního parkoviště nad Horní Lipkou. Děti i pejsci zde mají volný výběh, nehrozí zde sražení autem, takže rodiče si zde opravdu odpočinou. Jsou zde krásné podvečery se západem slunce a když se setmí, čeká na Vás romantické překvapení.. :-)
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 18 minut.
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

5 - 9 nocí: 5%

10 a více nocí: 10%

vybavení
toaleta - Pěkná budka kadibudka :-)
pitná voda - Pitná voda bude pro sezónu 2022 z místního vrtu.. vrt je nyní hotov, ale není ještě osazen čerpadlem pro využívání. Rozbor vody = kojenecká!
elektřina - Elektřina je k dispozici v místě stanování na sloupku (vč. revize).
sprcha / umývárna - Přírodní studánka. Voda je čistá, nekontaminovaná od septiků, protože teče jen krajinou, kde se nepasou zem. zvířata. Ale potvrzení o pitné vodě není.
piknikový stůl
ohniště
oplocení
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Pro běžné omytí poslouží studánka, nebo potůček.
Chemické WC - Chemické WC na pozemku vylít nelze!
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Přístupný za každého počasí. Pouze za sněhu, nad 10 cm je problém zajet (pro vozidla 4x2). Avšak cesta není ve svahu, tak pro vozidla 4x4 se výškový limit sněhu posunuje vzhůru - dle možností.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Za mostkem se sjíždí vpravo. S dlouhým karavanem by mohl být problém délky. Tatra 8x8 ale projede.

aktivity
cyklistika

Celá lokalita je vhodná pro cyklisty.

zimní sporty

Zimní středisko Dolní Morava - dostupnost cca 8 minut.

dětské aktivity

Studánka s potůčkem a vodním mlýnkem. Houpačka. Houpací síť. Pískoviště se sedací hranou.

pěší turistika

Dolní Morava, Králický masiv, vrch Klepý (Trojmořský vrch), Vojenské muzeum Králíky, poutní místo Hedeč, Králický Sněžník aj.

bruslení

Vesničkou vede silnička s pěkným asfaltem a malým provozem. Od pozemku vede i zadní cesta, která je ještě klidnější.

koně

Na Prostřední Lipce je možnost dohody a svezení na koních u místního chovatele.

Další aktivity

V lesích lze výborně houbařit, pozemek je také dobrý výchozí pozice pro výlety do hor Kralického masivu. Milovníky historie a military potěší množství bunkrů a vojenské muzeum.

pravidla

Po pejscích si uklízíme, nedopalky si kuřák také uklízí, aby to tu bylo pěkné i pro další hosty. Jednou týdně, když počasí dovolí, se zde seká trávník, a tak buďme na majitele milí a aby nás nerušil sekáním, vyrazme například na výlet. Dřevo na ohýnek je možné zdarma použít, je ho tu všude dostatek. Pamatuj ale, aby po odebrání byl štos opět zakryt plechem, aby bylo dřevo suché i pro ostatní hosty. Ve štosu, kde je špalek na štípání je k zapůjčení sekera :-) Budka kadibudka slouží Vám - slušným lidem, tak ji udržuj v čistotě a uklízej po sobě. Okolní chalupy patří milým lidem, chovejme se tedy ohleduplně. Ať se Vám zde pobyt líbí! :-)

Příjezd nejdříve: 15:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
1.8 - 2.8.2022 Michal říká:
Krásná a klidná zahrada s potokem a krásným výhledem na okolní louky. Pozemek má dvě místa na kempovaní dostatečně vzdálená od sebe, takže se s druhými bezkempaři sotva potkáte. Každé místo má své vlastní posezení s ohništěm, nachytaným dřevem se sekerou a elektřinou. My měli karavan v malém hájku, takže nebylo ani potřeba vytahovat markýzu. Na pozemku ke téčko pro otočení i s karavanem. Šedou vodu zatím není kde vylít, jímka se teprve chystá. S majitelem nyla perfektní komunikace i domluva :)
1.8 - 2.8.2022 Jana říká:
Hezké klidné místo. Děkujeme 😊
13.7 - 14.7.2022 Věra říká:
Krásné, klidné místo. Pohlazení pro duši. Děti se mohou rozběhnout a nemusíte se o ně bát. Pískoviště, houpačky a spousta místa pro hraní. Krásná výzdoba, večerní osvětlení… prostě nádhera. Majitelé mysleli i na spoustu detailů. V kadibudce najdete i základní kosmetiku včetně repelentu nebo opalovacího krému. Všude čisto. Rozhodně doporučujeme.
9.7 - 13.7.2022 Martin říká:
Čistý a perfektně připravený pozemek. Jsme nevěřili, že kadibudka může být voňavá 😁. Ta byla top teda 🤩. Doporučuju si zajít na rozhlednu Klepáč. Cestou na rozhlednu borůvkový les. Borůvky byly úplně všude. Moc krásná procházka s krásnými výhledy.
29.10 - 30.10.2021 Jiří říká:
Opravdu je zde poskytnuto maximální soukromí, moc přátelští majitelé, no prostě hodně vymazlený pozemek. Včetně vymazlené kadibudky, tam prostě musíte, i když se Vám zrovna nechce. To by byla jinak velká škoda, protože tato kadibudka je voňavá. Fakt to tam voní. Majitelé myslí na vše - nechybí kontakty doktorů včetně veteriny pro Vaše mazlíčky a včetně základních léků. Super, děkujeme.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem