Zahrada u potoka pod Radhoštěm na Dolní Bečvě
Přidat mezi oblíbené


375 Kč

233 Kč

67 Kč

57 Kč
Pokud máte rádi šumění potoka a lesa je pozemek určen právě pro Vás. V okolí možnost navštívit vrcholy Valašska, pozemek je přímo pod horou Radhošť, nedaleko také chata Mír. Obcí také vede nejdelší cyklostezka v Beskydech. V blízkém městě Rožnov pod Radhoštěm lze navštívit několik zajímavých míst, které jistě stojí za návštěvu, mezi které patří např. muzeum valašského městečka a nebo například galerii ledových soch. V obci, do 1 km se nachází obchod COOP. Na pozemku je možnost připojení elektřiny. Pitná voda se zde nenachází, WC je řešeno formou suchého WC.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 10%

5 - 9 nocí: 20%

10 a více nocí: 25%

vybavení
toaleta - suchý záchod
na pozemku není pitná voda Co s tím?
elektřina - Podle polohy přebývání, 10 - 50 m
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - na hlavní cestě u pozemku je vpusť do kanalizace
Chemické WC - nelze
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Cesta má vyšší sklon auto s přívěsem potřebuje dostatečný tažný výkon.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Cesta má 4m, ale při výjezdu zpět na silnici je vyšší patník a je třeba jet pomalu aby se auto příliš nezhouplo. Vhodné vyjíždět s neobsazeným autem, pro vyšší světlou výšku.

aktivity
cyklistika

Cyklostezka podél Bečvy, Radhošť, Velký Javorník, Pustevny, Hospůdka na Hlaváčkách, Soláň

lezení

Medůvka ve Valašském Meziříčí

zimní sporty

běžky přímo z místa, sjezdovky Beskydy 15km

vodní sporty

V Rožnově p. R. koupaliště v letním období a krytý bazén celoročně

dětské aktivity

V Rožnově pod Radhoštěm cca 3 km je lanové centrum, trampolíny, koupaliště atd.

pěší turistika

Spousta okolních kopců, včetně Radhoště na který je přímý výhled. Další pak: Velký Javorník, Soláň, Pustevny, Hospůdka na Hlaváčkách

bruslení

Cyklostezka podél Bečvy

koně

V Rožnově p.R.

pravidla

Dodržovat noční klid po 22 hodině, oheň rozdělávat jen na vyznačeném místě a po skončení zalít, dřevo na oheň je možné použít připravené na pozemku.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Pro rodiny
Kouzelné stanování
1.9 - 3.9.2022 Zdeněk říká:
Vše co jsem od ubytování na tomto pozemku očekával se stalo. Navíc u ohniště pod altánkem nachystáno dřevo i se sekyrou.
24.8 - 25.8.2022 Jakub říká:
Tohle je jeden z nejlepších bezkempů. Možná bych udělal kadibudku ještě na druhé straně, ale to je tak vše. Altánek je super zázemí, ale trošku do něj místy kape (nevím, zda se ještě bude dávat něco nahoru, ale bylo by asi fajn). Potůček vychladí pití a i na opláchnutí je fajn (nejsou schůdky, takže cestou pozor). Přístup je bezproblémový a hodně potěšil (dávám plus za fotku majitele, že lávka udrží), kadibudka čistá lehce stranou pro soukromí. Byly jsme tam sami jako parta tří aut, takže soukromí naprosté (5 cizích no no u ohniště atd by byl nával). Já mohu pozemek jen a jen doporučit a s klidným svědomím zapisuji kam mohu jet i příště. Děkujeme
16.8 - 20.8.2022 Jana říká:
Parádní umístění pozemku. za nás ale nerovný povrch nevhodný pro stany za potůčkem s neposekanou trávou. Stan jsme postavili na pozemku před potokem, zatlouct kolíky byl ale trochu problém. Jinak ale klídek a zvuky bublajícího potůčku super. a ty ostružiny!!! :-)
5.8 - 7.8.2022 David říká:
Majitel byl velmi milý. Nicméně od pozemku jsme očekávali trochu víc. Chtěli jsme mít soukromí a tak jsme šli na zadní stranu pozemku, která už týden až dva týdny nebyla posekaná předchozí posekaná tráva nebyla ani sklizená. Celkově byl pozemek připraven na ubytování tak z poloviny. Až ale na těchto pár nedostatků jsme si pobyt užili, avšak prostor pro vylepšování a údržbu prostoru rozhodně je.
Reakce majitele: Jsme rádi, že se vám u nás líbilo. Dokončovali jsme střechu altánu nad ohništěm, a už jsme nestihli prosekat. Do budoucna se na to víc zaměříme.
3.8 - 4.8.2022 Tomáš říká:
Pozemek jsme si vybrali díky dostupnosti do Rožnova.Líbil se nám potok a částečné zázemí pozemku se záchodem. Majitele jsme nepotkali, ale na rezervaci reagoval okamžitě, takže super pro rychlé ubytování na poslední chvíli. Přijeli jsme navečer a potkali tam první karavanisty.Stáli před mostem, jelikož by na doporučení nejspíše nepřejeli. Byli fajn a tímto je zdravíme. Pak přijeli další pod stan, taky fajn. Při přejezdu musíte dávat pozor,ať za mostem neškrknete podvozkem.Tady by stačilo dva kameny vyrýt.Pozemek za potokem je lehce nerovný,ale nafukovací karimatka to vyrovná. Altán dle fotek zůstal ve stavu jako minulý rok a je škoda, že se nedodělal, stejně jako rozbité hozené lavičky za přístřeškem. Altán je však ve funkčním stavu, ale v silném dešti vám poteče za krk. V altánu pohodlně posedíte a dal by se jistě udělat i oheň, ale nevyužili jsme to. Byl nachystán i podpadlovač. Jde celkově o klidné místo, díky údolí je dříve rychleji bez sluníčka se zvukem potoka. Negativum, za které majitel nemůže je že vedlejší dům se rekonstruuje a tudíž v 6:30 se začalo makat a mlátit.To však vyřeší čas. Druhé negativum za kterého majitel opět nemůže jsou zvědaví sousedi- neustáli čumilové!!! Od příjezdu do doby než jsme šli spát a i hned ráno co jsme vylezli ze stanu se střídali v okně chlap a ženská v druhém patře bílého baráku, viz. foto. Asi drželi neustálou stráž, aby jim nic neuteklo a měli si i čem vykládat až jim podívaná skončí. Tady bych jim vzkázal: Když nemáte co jiného na práci, tak si to užijte!!! Tohle bylo pro mě nepříjemný zážitek, ale respektují, že jsme na cizím, takže jsme dělali, že je nevidíme a ignorovali jsme je. Pro bezkempaře doporučuji postavit před stan auto a nebo postavit stan na druhou stranu. Děkujeme za ubytování, byl to fajn zážitek a hezké místo, které má určitě potenciál. Jenom návrh na konec, že z části utržených peněz by bylo fajn dotáhnout altán do finálního stavu pro další bezkempaře.
Reakce majitele: Děkujeme za hodnocení. Altán má již dokončenou střechu a nové ohniště. Bohužel realizováno až po vašem odjezdu. Nájezd za mostkem bychom rádi do 14 dnů opravili. Chceme přidat výsadbu stromků od potoka směrem k sousedům, ale to chvíli potrvá. :-)
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem