Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Rozlehlé zahrady v soukromí, nedaleko od centra města.
Přidat mezi oblíbené


350 Kč

350 Kč

150 Kč

50 Kč

0 Kč
Jedná se o seskupení několika pozemků o rozloze cca 3200 m2. Část činí udržovaná zahrada, zbytek stromový sad složený převážně z jabloní a trnek. Přístup je možný dvěma branami. Pro osobní auto zamykací branou, parkování pod jabloněmi cca 20m od chatky. Druhá brána zamykací není (pouze zajištěna řetězem), umožňuje přístup s karavanem, maringotkou, níže na druhém pozemku je možné parkování u velké třešně (kousek pod chatkou). Na zahradě je k dispozici kadibudka a zázemí v zahradní chatce, včetně vybavení ke grilování (gril, nádobí, příbory, nože, talíře, lavičky, apod). K dispozici je i dřevo. Voda je k dispozici dešťová, ve dvou 1000l nádržích. Je zde i jedna el. zásuvka, určená k nabíjení telefonu.
Velká část zahrady je lemovaná zdí tvořenou ze sousední řady garáží (na ní je zmíněná zásuvka - od sousedovi garáže). V Jarním a letním období tak tvoří společně z listnatou zelení absolutní soukromí a znemožní tak pohled na sousední zahrady a domy, i naopak - pohled sousedů do zahrady. Tyto prostory jsou tak vhodné i pro nudisty či naturisty.
Na pozemku je taky hluboký sklep, většinou s jablky. Je možné tento prostor využít i jako spolehlivou lednici. Nápoje budou vždy zaručeně správně vychlazené. Samozřejmě je možné využít všech plodů, které v daném období zahrady nabízí. Pěstujeme skoro všechno. Můžete se osvěžit čerstvými malinami, ostružinami, rybízy, třešněmi, višněmi, hruškami, jablky, švestkami, meruňkami a kdo ví co ještě bude růst v záhonech. Nějaká zelenina určitě :D.
Napajedla patři k poměrně suchým lokalitám, na pozemcích tedy není mnoho komárů. Nicméně hned kousek za Napajedly jsou rozlehlé vodní plochy převážně po vytěžených štěrkovištích. Ideální je tedy strávit den u vody a na večer si užít stinné prostředí našich zahrad.
Těšíme se na Vaši Návštěvu!
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 37 minut.
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod.
na pozemku není pitná voda Co s tím?
piknikový stůl
gril
ohniště
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Travnaté části, mohou být po větších deštích podmáčené.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Pro parkování obytných vozů a maringotek bude nutné, abych ořezal některé jabloně, Je mi jich po pravdě trochu líto, ale jsem ochoten zakročit v případě takové rezervace.

aktivity
cyklistika
rybaření
lezení
vodní sporty
dětské aktivity
pěší turistika
bruslení
koně
pravidla

Parkovaní pouze na pozemku, případně před vstupní branou.

Příjezd nejdříve: 07:00
Odjezd nejpozději: 22:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

9.8 - 10.8.2022 Oliver říká:
Pozemek je na skvělém místě, zašitý v soukromí, ale zároveň ve městě. Je tam klid a pohoda a majitel je moc milý a vstřícný. Fotky jsou trochu zavádějící, zahrada je totiž dost zarostlá a celkově působí trochu neupraveně. V noci jsme zjistili, že zásuvka venku nefunguje, ale v pohodě jsme se bez toho obešli. Zázemí je dostačující, vyspali jsme se hezky a celkově jsme si pobyt na zahrádce užili.
12.7 - 13.7.2022 Marie říká:
Zahrada s nádechem pohody. Zázemí dostačující ohniště, suchý záchod, chatka, zásuvka na 220V. Na zahradě chutné ostružiny, na kterých si pochutnaly hlavně děti. Horní část zahrady je u silnice takže je slyšet ruch aut. Mohla být posekaná tráva. V těsné blízkosti zahrady se staví dům. Až bude dostavěný tak na zahradě nebude tolik soukromí. Ráno byl již na stavbě čilý ruch. Ale celkově se nám na místě líbilo.
4.7 - 5.7.2022 Anna říká:
Moc příjemný pozemek zašitý skoro v centrum města.Stanovani v sadu, elektřina a kadibudka na místě. Deti potěšilo ozobavani ovocnych keříků. Jediný minus pro těžce naložené cyklost byl kopec na který jsme se museli vydrápat.
2.7 - 3.7.2022 Markéta říká:
Moc hezká zahrada, milý majitel, naprosto dostačující zázemí (elektřina, suchý záchod, ohniště), jediná nevýhoda - spali jsme v horní části zahrady, a to nedoporučuji, protože byly hodně slyšet projíždějící auta a svítila tam vedlejší lampa. Na celkový dojem to nemělo žádný vliv a moc jsme si to užily. Hned bychom jeli znovu.
4.7 - 6.7.2022 Adam říká:
Krásná zpustlá zahrada,pro stan super,jen nevím jak bych tam vjel obytňákem.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem