Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Dlouhý Most u Liberce a jedna hezká louka u lesa s výhledem na Ještěd
Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

250 Kč

50 Kč

0 Kč
Louka se nachází V obci Dlouhý Most u Liberce, 100 metrů od lučního potoka,je obklopena krásnou přírodou,sám potok je chráněn NATURA 2000,okolo louky pokračuje cesta už bez asfaltového povrchu do lesa okolo Rohanovy studánky a dále je možno pokračovat na rozhlednu Císařský kámen po cyklostezce nebo v horní části louky zajít do lesa plného borůvek,hub a zajezdit si na kole na přírodní trati pro
cross cyklisty,V zimě sjezdovka Jeřmanice,Ještěd,běžecká trať Vesec-mistrovství světa 2009-cca-400metrů od louky
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 4 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 10%

5 - 9 nocí: 20%

10 a více nocí: 25%

vybavení
toaleta - suchý záchod,posyp pilinami.
na pozemku není pitná voda Co s tím?
piknikový stůl
gril
ohniště
oplocení
Vylévání odpadu
Chemické WC - Není možno, Luční potok vzdálen cca 100 metrů chráněn NATURA 2000
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

V zimě je vhodné pouze pro vozy 4X4 se zimní výbavou.Asfaltová cesta končí 50 metrů od louky,pak pokračuje prašná cesta,sjízdná je i za deště,na louku se dá vjet i za mokra,otázka je váha auta a použité pneu.Lepší používat celoroční pneu.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

příjezdovou cestou jezdí popelářské auto k domu cca 100 metrů od pozemku,otáčí se cca 50m od pozemku.Branka na louku má 2,7 metru šíři.

aktivity
cyklistika

cyklostezky jsou značeny,výlety směrem na Císařský kámen,dále na Milíře,zde je hospůdka pro děti a cyklisty,na druhou stranu nad loukou je směr na Vesec,

lezení

Agentura Sommer Paradies - sportovní lezení s instruktorem
Letní sporty
Kvalitní služby za přijatelné ceny. Vhodné pro děti i dospělé, školy, skupiny a organizace.
Sportovní agentura Sommer Paradies nabízí seznámení se základy sportovního lezení, ketré se odehrává v Českém ráji a okolí. Nabízíme lezení pro začátečníky i pokročilé, skupiny i jednotlivce. V případě špatného počasí máme k dispozici vnitřní lezeckou stěnu.

Všechny lezecké aktivity probíhají pod dohledem a jištěním našich česky, německy nebo anglicky mluvících instruktorů. Lezecký materiál zapůjčíme bezplatně. Akce je určena pro děti i dospělé a trvá 3-4 hodiny.

zimní sporty

Bobování,sáňkování ,stavba sněhuláků všech velikostí přímo na louce,Sjezdovka -Ještěd 5 km,sjezdovka Jeřmanice 1 km z Dlouhého Mostu,běžecká trať Vesec cca 400 m od louky,při cestě na louku ihned po podjetí dálničního mostu na křižovatce vlevo cca 200 metrů je začátek okruhu(mistrovství světa 2009)

dětské aktivity

Nisapark je rodinný volnočasový areál pro děti i dospělé v krásném přírodním prostředí v klidném centru Vratislavic. Najdete u nás spoustu houpaček, dřevěných hracích prvků i příjemná místa pro relaxaci. Nejoblíbenější atrakcí jsou vzduchové trampolíny, které si zamilují nejen vaše děti.Osada Milíře-cca 300 metrů od rozhledny Císařský kámen je zahradní restaurace s prolézačkami pro malé cestovatele

pěší turistika

Vrchol Javorník je dostupný po čtyřech značených turistických stezkách, které k němu míří ze všech světových stran. Nejsnadnější a nejrychlejší výstup je možný ze začátku obce Záskalí po modře značené cestě. Na kopci Javorník mezi Libercem a Hodkovicemi nad Mohelkou najdou turisté četné turistické, cyklistické a krosové tratě.Císařský kámen -rozhledna,z louky přes les kousek a stojí to za to.

bruslení

Díky Mistrovství světa v klasickém lyžování Liberec 2009 byl v části Vesec vybudován sportovní areál pro běžecké lyžování. Areál je využíván celoročně - běžecké lyžování v zimě a asfaltové cestičky jsou v letní sezóně vhodné pro cyklistiku i pro in-line brusle.
Okruh na stadionu je vhodný spíše pro začátečníky, kteří zde v létě najdou i půjčovnu bruslí. Pokročilejší bruslaři mohou využívat jeden z běžeckých okruhů, na kterém je však bohužel po MS 2009 místy zničený asfalt.

Vstup do areálu je volný, při návštěvě areálu prosím dodržujte návštěvní řád a pro parkování využijte asfaltové parkoviště u hřbitova.

koně

Již při vjezdu k louce si všimnete koní,po obou stranách při jízdě z kopce.Majitelka koní bydlí v aleji po levé straně-přes silnici přehánějí koně na pastvu.V Chrastavě je farma Vysoká,kde lze objednat vyjížďku.

Další aktivity

Motokáry Liberec - největší krytá motokárová trať na severu Čech
Letní sporty
Opravdový adrenalinový zážitek! Krytá trať s celoročním provozem v centru Liberce.
Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet adrenalin jezdců při závodech na uzavřeném okruhu? Chcete se skvěle odreagovat a povozit děti na bezpečném závodním okruhu? Navštivte největší krytou motokárovou trať v Severních Čechách, najdete nás v parkovacím domě Forum, součástí obchodního centra Froum Liberec. Nekuřácký Sport bar s výhledem na trať. Pro kuřáky je před barem posezení na terase přímo u motokárové tratě. Jako jediná motokárová trať v ČR nabízíme možnost vyzkoušet si trenažér závodních vozů.

pravidla

Rozdělávání ohně je možné pouze v ocelové skruži u jezírka-po ukončení je nutno zajistit uhašení a poté přikrytí krytem,u ohniště je připraveno pár polen,další dříví lze přitáhnout z lesa-pro děti bezva aktivita,sekyra ,rýč a prut na špekáčky jsou uvnitř WC,parkovat můžete kdekoliv Vám to vyhovuje ,na louce jsou tři rovná stání ,zde nepotřebujete klíny, stany lze postavit kdekoliv,romantické místo je úplně nahoře u vstupu do lesa-krásný výhled na Ještěd ,klády složené na louce na hráni prosím neřezat,toto dřevo není určeno pro pálení na ohništi.Děkuji.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
Odlehlé
S výhledem
Pro rodiny
31.12 - 1.1.2023 Marcel říká:
Super místo, dobře schované a dostatečně soukromé. Strategický bod pro procházky nebo projížďky na kole. Oceňuji, že si dal majitel záležet a vybavil místo základními prvky jako je kadibudka, ohniště a zarovnané parkovací místa.
Šum okolní cesty není nijak rušivý (trochu nás blízkost rychlostní komunikace při rezervaci znervóznila).
13.10 - 14.10.2022 Martin říká:
Neplánované večerní přespáni v autě, za nás luxus, klidné prostředí, můžeme jen doporučit.
14.10 - 15.10.2022 Radek říká:
Už jsme tu byli po druhé a opět jsme byli spokojení. Děkujeme.
3.9 - 4.9.2022 Nikola říká:
Kouzelné místo, moc hezké zázemí. Cestu jsme hledali bez přípravy po tmě a s Tranzitem, bylo to dobrodružství pro celou rodinu :-) Doporučuji jet podle popisu trasy od majitele. Ale není se čeho bát, cesta je zpevněná a v pohodě sjízdná.
18.8 - 21.8.2022 Veronika říká:
Krásné místo. Čisté suché WC. Kousek do Liberce.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem