Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Nové Hrady - Tábořiště Eldorado
Přidat mezi oblíbené


690 Kč

690 Kč

390 Kč

0 Kč

0 Kč
Ideální místo pro kempování, které zaujme hustým borovým lesem, krásně zelenou loukou a zahradou. Krásné západy slunce s výhledem na kostel Sv. Jakuba a údolí.

V mikroregionu si přijdou na své milovníci cyklistiky i vášniví turisté.

Společnost a romantickou atmosféru pomáhají vytvářet i biosekačky (ovce Janička, Milada a Ludmila), proto prosím dbejte na zavírání brány a nedotýkejte se elektrických ohradníků!

Neklademe si za cíl napodobovat italské kempy a pokud k nám vyrazíte, tak musíte mít trochu punkovou duši a smysl pro dobrodružství a tábornictví. Pro ostatní kempaře bez punkové duše a pro pražáky doplňujeme pár praktických informací:
>> Biosekačky jezdí volně po celém pozemku
>> Ovce dělají bobky a nikdo je neuklízí
>> Otevřený stan s jídlem je to nejzajímavější, co ovce v průběhu roku uvidí a určitě se přijde podívat
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 20%

5 - 9 nocí: 25%

10 a více nocí: 30%

vybavení
toaleta - Luxusní WC typu kadibouda. Po použití se zcela jistě bude jednat o váš nejlepší zážitek. Umístěno v lese, s výhledem na louku a pole.
pitná voda - Voda na pozemku je z vrtané studny. Voda není závadná a je chutná, ale má větší obsah vápníku, proto doporučujeme vodu nepít a vzít si svoji balenou vodu na pití a vaření.
elektřina - Na pozemku jsou k dispozici 2 rozvaděče s připojením na 230 i 400V. Vzdálenost v závislosti na tom, jak daleko budete kempovat od rozvaděčů. Doporučujeme vzít si prodlužovací kabel (ideálně 50 m).
piknikový stůl
gril
ohniště
oplocení
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

>> Příjezd a informace pro slabší řidiče: Cesta je dobře zpevněná asfaltovou drtí. Před bránou je tráva. Pokud je rosa nebo mokro a zastavíte v kopci s velkým karavanem na trávě, tak se určitě nerozjedete, jenom uděláte hirošimu zběsilým hrabáním. Proto je potřeba, aby závozník vyskočil z auta, otevřel bránu a hlídal ovce. Řidič scouvá z kopce dolů na štěrk (eventuelně až k silnici) a plynule se rozjede se svým vozem tak, aby nabral rychlost a projel travnatý úsek cca 4 metrů, na kterém 4 z 5 řidičů selžou a volají mi, co mají dělat. >> Zima: V zimě se cesta neudržuje, ale pokud nenapadnou 2 metry sněhu, tak je na zimních gumách sjízdná. >> Parkování: Parkovací stání je vyštěrkované, místy je štěrk zarostlý trávou. Je nutné zastavovat tak, aby v případě deště nebo rosy bylo možné s karavanem také odjet :-). Platí v podstatě stejné zásady, jako popisujeme výše.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Cca 3,5 m je nejužší místo. Na pozemek se bez problémů dostala větší mechanizace.

aktivity
cyklistika

Doporučujeme navštívit Budislav, Toulovcovy maštale, chatu Polanku a koupaliště Roudná. A samozřejmě zámek, který je na kole zhruba 3 minuty vzdálený. Pro delší vyjížďku doporučujeme Pivovar Košumberk (Luže) nebo Zámek Litomyšl.

lezení

Pískovcové skály v Toulovcových maštalích.

vodní sporty

Nejpoetičtější koupaliště, které kdy navštívíte - Roudná. Dále koupaliště Dolní Újezd. Místní koloryt zaručen.

dětské aktivity

V blízkosti je Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka. Vezměte tam svoje děti a užijete si klidné dopoledne ;-)

pěší turistika

Doporučujeme navštívit Budislav, Toulovcovy maštale, chatu Polanku a koupaliště Roudná. A samozřejmě zámek, který je vzdálený zhruba 10 minut pěšky.

sauna/wellness

Perfektní koupací sud je na Chatě Polanka (cca 10 minut na kole, 25 minut pěšky). Cena 980,- / 2hodiny. Rezervaci si můžete udělat přes email info@chata-polanka.cz nebo na telefonu +420 469 325 131.
Náhled služby: https://www.chata-polanka.cz/detail-sluzby/188

Na rok 2023 připravujeme vlastní wellness a saunu přímo na pozemku ;-)

pravidla

1) PŘÍJEZD: Zavírejte prosím bránu, na pozemku jsou ovečky.
2) OHEŇ A DŘEVO: K dispozici máte připravené dřevo. Prosíme, nerozdělávejte oheň mimo určená ohniště, panuje extrémní sucho. Už vůbec nerozdělávejte oheň ani negrilujte kdekoliv v blízkosti lesa a před odjezdem nebo v noci vždy prosím oheň uhaste.
3) MAZLÍČCI: Dbejte na to, aby váš mazlíček nebyl krvežíznivý. Ovce Milada si už trauma zažila...
4) BEZPEČNOST: Myslete na to, že elektrický ohradník je pod proudem - nedotýkejte se a neodpojujte ho.
5) RESPEKT A SLUŠNOST: Dodržujte prosím pořádek v kempu a respektujte ostatní kempery. Roztříděný odpad je možné vyhodit do kontejnerů za kostelem.
6) BEZPEČNOST II: Pozemek není osvětlený, a proto dbejte na vlastní bezpečnost - především při nočních procházkách. Krtek klade pasti všude.

Příjezd nejdříve: 00:01
Odjezd nejpozději: 23:59
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Pozemek s krásným výhledem do údolí a krásnými západy slunce. Společnost vám budou dělat ovečky, dokonalé soukromí na bezpečném místě. Skvělé i pro stany, kadibudka též s výhledem :) a solární sprcha.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
25.7 - 27.7.2022 Eva říká:
S ubytováním jsme byli spokojeni,ovecky našim dětem dělaly příjemnou společnost 😁 Doporučujeme👍
4.7 - 5.7.2022 Natálie říká:
Pozemek je pastvina pro ovce. Je tedy potřeba počítat s 💩 všude na pozemku, ale když se člověk dívá, kam šlape, je to v pohodě. My jsme věděli do čeho jdeme a s ovečkami jsme problém neměli. Co se týče pozemku, je v zemi (pravděpodobně ne všude) štěrk, takže zatloukání kolíků od stanu nic moc. Ohniště i dřevo bylo k dispozici. Jen u latríny chyběly dveře. Štěstí, že jsme na pozemku byli sami. Pozemek je dál od silnice, ale projíždějící auta jdou slyšet. Není to však takový problém, protože jednak tam není provoz a jednak když člověk usne neví o ničem. Jedno ❤ dolů, kvůli chybějícím dveřím u latríny, jinak jsme byli spokojeni.
2.7 - 3.7.2022 Blanka říká:
Místo s krásným výhledem, možnost opékat buřty. Hlídejte si dobře potraviny, ovečky na pozemku volně pobíhají a jsou zvědavé, mohly by vám sežrat večeři, což by zrovna nemuselo být ani pro ně vhodné.
18.6 - 19.6.2022 Anežka říká:
Oplocený pozemek, voda k dispozici, ovečky si nás jednou očichaly a pak už si nás za celou dobu nevšímaly. Na místě ohniště, dostatek dřeva i sekyrka. Užili jsme si to.
24.6 - 26.6.2022 Vojtěch říká:
Pozemek Eldorádo v Nových hradech byl moc pěkný. Velká vyrovnaná plocha pro auta na stany a karavany s posezením a ohništěm, k tomu velká travnatá mírně svažitá louka. Ovečky na pozemku byly hodné, jen člověk musí počítat s občasným bečením i v noci. Všudypřítomné ovčí hovínka nijak nevadí, před stanováním stačí trochu vysbírat. Co nám na pozemku chybělo byla ve fotogalerii uváděná sprcha, počítali jsme s ní, protože jsme byli ve stanech, ale byla zrušená (nevím proč, asi z důvodu rekonstrukce?). Jinak voda podle majitele pitná, ale nejspíš ne úplně na delší čas (vyšší podíl vápníku). Kohoutek improvizovaný z hadice a bez odpadu, to ale nijak zvlášť nevadilo. Možnost zavěšení hamaku mezi stromy. Celkově jsme byli spokojení a budeme se těšit na příště.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem