Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Michal .

Skóre Bezkempu: 110

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 610.7 - 12.7. Lucie říká:

Příjemná mladá rodinka, vše proběhlo v naprostém pořádku.Doporučujeme.
8.7 - 10.7. Marie říká:

Vše ok, úžasná rodinka. děkujeme, HAMRLOVI
4.6 - 6.6. Danuše říká:

Milí slušní lidé, naprosto bezproblémový pobyt.
Hosta doporučuji.
1.6 - 4.6. Lukáš říká:

Michala mohu s klidem doporučit.


Pohoda u Hrázděnky v Doubravě
1.6 - 4.6. Michal říká:
Krásný pozemek v klidné lokalitě. Trávník posekaný, vše bylo dokonalé. Jak již bylo psáno pozemek je mírně svažitý, ale nic co by nevyřešili podpěrné nohy aby karavan stál rovně. Komunikace s majitelem bez problémů. V noci klid, jen srny byli slyšet.
Zastavení u Dany a jejích zvířátek
4.6 - 6.6. Michal říká:
Pozemek dobře přístupný, s majitelkou skvělá domluva, elektřina hned u parkovacího místa, voda u domu. Místo klidné, jen jsou slyšet ovce a od sousedů osel, ale nijak toto neruší. Pozemek majitelka ještě dává dohromady, tak zde jsou nějaké mouchy, ale jedná se jen o vzhled. V místě stání se běžně pasou ovce, tak jsou zde mo nich nějaké pozůstatky, tak stím musí člověk počítat, aby nebyl někdo háklivý překvapen, nám z vesnice toto nijak nevadilo. V létě dle majitelky bude možné kempovat i na loukách za domem, kde to bude asi hezčí, ale i zde před domem plně dostačující.
v Březině u vody
6.7 - 8.7. Michal říká:
Pozemek par kroků od přírodního koupaliště, které je čisté průzračné a vode je super na koupání. Nám bohužel nevyšlo počasí, ale i tak jsme se museli vykoupat, nešlo odolat. Pozemek pro karavan rovný, poměrně malý, s dlouhým karavanem bude náročnější otáčení. Prijeli jsme po dešti, tak vyjezd na pozemek mesel byt trochu s rozjezdem. Pozemek pro stany obrovsky, ale ve svahu. Občerstvení otevřeno podle zákazníků, ale žádný hluk oba dny zavřeli kolem 20hod. S majitelem bezproblémová domluva. Voda a wc u koupaliště. Za nás spokojenost.
Relaxační zahrada na Třebíčsku
8.7 - 10.7. Michal říká:
Krásná zahrada s možností koupání v bazénu. Zahrada je krásně udržovaná, hned vedle zahrady dětské hřiště. Pár minut autem je přírodní koupaliště. Možnost využít gril a posezení na pozemku a kadibudku. Voda i elektrika pár metrů od parkovacího místa.
Stanování za humny
10.7 - 12.7. Michal říká:
Pozemek za vesnicí u pole, klid v noci krásný výhled na hvězdy. U majitelů možnost podívat se na domácí zvířata a papoušky. Na pozemku nově postavená kadibudka. Voda u domu, elektrika vytažená až k místu na stání. V Jemnici hezké koupaliště.
Pohoda na Vysočině NOVÉ
12.7 - 14.7. Michal říká:
Pozemek v malé vesnici hned vedle Kamenice nad Lipou. Umístěn mezi domy, ale v je zde klid. Pár kroků od pozemku les. Na pozemku ohniště a solární sprcha. Voda a elektrika na betonové desce hned u parkovacího místa. Na betonové desce sezení. K dispozici opékací vidlice a sekera na dřevo.