Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Martin V.

Skóre Bezkempu: 120

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 919.7 - 20.7. Pavel říká:

Velmi milá návštěva, děkujeme a budeme se těšit zase příště :-)
18.7 - 19.7. Pavel říká:

Děkujeme za příjemnou návštěvu, vše proběhlo v pořádku a budeme se těšit na další.
13.7 - 15.7. Radek říká:

Ubytování proběhlo v pořádku, bez nějakých problémů, místo uklizené a v původním stavu.
12.7 - 13.7. Luboslav říká:

Velmi příjemní mladí lidé! Neplánované osobní setkání bylo nečekaně přátelské a osvěžující. Naštěstí jsem si zavčas uvědomil, že k nám přijeli za klidem a soukromím, jinak bychom povídali až do tmy! :-)
21.7 - 23.7. Hana
20.7 - 21.7. Hana
15.7 - 16.7. Radek


Zahrada u Vranovské přehrady
13.7 - 15.7. Martin říká:
Super pobyt. Moc dekujeme za hostovani. Pozemek je vyborne umisten v klidne lokalite, na kraji vesnice. Vyborne odrazove misto k navsteve Vranovske prehrady (cca 5km), Vranova nebo Bitova. Na pozemek je bezproblemovy pristup a poskytuje veskere zazemi, co karavanista potrebuje. Tot asi vse hlavni k pozemku.
Co se tyce majitele, tak ten je uzasny clovek. Velice ochotny, s nicim nebyl problem a vse nam zaridil kdykoliv sem mu zavolal.
Nakonec jsme si pobyt na pozemku prodlouzili kvuli poruse auta. Zde nam majitel opravdu pomohl vytrhnout trn z paty. Zaridil nam odvoz z a do servisu, zaridil nam i mechanika co se nejprve prijel na auto podivat na pozemek, no proste nemame slov... Byli jsme teprve druzi hoste a dost jsme mu dali zabrat. Nicmene ta pomoc - tohle se Vam v kempu nikdy nestane! Jeste jednou diky.