Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Karla P.

Skóre Bezkempu: 118

Jsme rodina milující přírodu s upraveným Sprinterem. Táta, máma, dcera 6let a Borderkólie.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 7
Počet půjčených vozů: 02.7 - 5.7.2022 Jan říká:

Návštěvu hosta určitě doporučujeme.
31.12 - 1.1.2021 Filip říká:

Pohodoví bezkempaři,které mohu všem jen doporučit.
14.5 - 16.5.2021 Kateřina


Indiánské týpí v Českém ráji - Hruboskalsko
9.9 - 11.9.2022 Karla říká:
Pánská jízda s dětmi 9. - 11. 9. 2022. Rozhodně doporučujeme - je to báječný zážitek pro děti. Na místě houpačky, kotlík, závěsná sprcha, kadibudka, les kde je možné brát napadané dřevo na oheň a další potřebné .... Je zde možná jízda na oslíku. Majitelé jsou moc fajn lidé, je tu krásný klid, dostatek místa na veškeré venkovní hry. Kolem spousta míst k vidění pěšky nebo na kole.
Radhošťský rybník
2.7 - 5.7.2022 Karla říká:
Už máme nějaké ty kilometry najeté (u nás i v zahraničí - s bezkempem i jinak), ale toto je tedy za nás opravdu TOP místo. Krása střídá nádheru. Je tu úžasná atmosféra, klidné místečko, harmonie, vše dle popisu a foto odpovídá. Člověk se tu cítí opravdu svobodně. Rybník je i ke koupání vč. mazlíčků. Spousta míst k navštívení a zážitků v okolí (pěšky, autem, na kole). Pan správce je báječný a ochotný člověk. Není co nepochválit. 💯
Děčín - brána do NP Českosaské Švýcarsko
4.2 - 5.2.2022 Karla říká:
Za nás to bylo jen přespání na jednu noc cestou na zavody. Každopádě příjezd na pozemek byl ok, po stěrkové cestě. Na pozemku vše připraveno - el., dřevo i pepo a vidličky na buřty. Všude klid a výhled na Děčín.
Louka a parkoviště u Vodního domu
14.5 - 16.5.2021 Karla říká:
Úžasné místo, kde dávají zvířátka v tichu dobrou noc. Romantika při západu slunce u jezírka. Nicméně není přímo vhodné ke kempování (parkování na parkovišti - jak uvádí majitel), ale naprosto úžasné na výlety v okolí. Cca 5 km pěšky do Zruče, kde je překrásný zámek a zahrady, dokonalé obrovské hřiště i s kuličkovou dráhou pro děti a pro dospělé luxusní cukrárna vedle - včetně vína s sebou. Pod hradem cyklo - inline stezka. Přímo v míste Vodního domu úžasná expozice k poznaní vody - opět báječné místo pro děti. Hulice dále nabízejí Včelí dům (nebyla jsem) a ještě jedno tajemné tajné místo 😉.
Louka v srdci Harrachova-!!!NOVĚ dostanete SLEVY harrachovcard.cz !!!
19.2 - 21.2.2021 Karla říká:
Na tomto místě jsme letos podruhé. Podle nás je to v zimním období skvěle umístěný pozemek, který nabízí v okolí nespočet zimních aktivit.
Louka v srdci Harrachova-!!!NOVĚ dostanete SLEVY harrachovcard.cz !!!
5.2 - 7.2.2021 Karla říká:
Perfekní umístění pro možnost na lyže, běžky, boby a toulky po horách - vše dostupné pěšky . Pozemek a služby dle popisu, fotek. Rovnou jsem objednala další pobyt ;-).
Krušnohorská louka
31.12 - 1.1.2021 Karla říká:
Jednalo se o naše první místo díky "bezkempu". Popis a fotky odpovídají. Zimní stání na připraveném parkovišti. Místo je velmi klidné v krásné přírodě. Sáňkování na protějším kopečku, sjezdovky pěšky cca 5 minut. Rádi se vrátíme na jarní prozkoumávání okolí. Velmi příjemný a ochotný majitel.