Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Jan L.

Skóre Bezkempu: 83

Jsme 5ti členná rodina. Rádi trávíme čas v přírodě. Jsme bezkonfliktní, nenaděláme moc hluku, večer si občas rádi zahrajeme na kytary (I jiné nástroje).

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 418.9 - 20.9. Ivana říká:

Bezva komunikace. Doporucuji.
5.8 - 8.8. Gabriela říká:

Super rodinka, velmi milí a pohodoví hosté.
26.6 - 28.6. Oldřich říká:

Vše OK


Pod Lovošem u Oparna
26.6 - 28.6. Jan říká:
Byli jsme velmi spokojeni. Bezproblémový příjezd, skvělá domluva s panem domácím. Rovinatá a udržovaná louka, uváděné dálnice se není třeba bát, auta jsou slyšet minimálně, nic, co by otravovalo. Lokalita predurčena pro turistiku a cykloturistiku. My se podívali na zříceninu Opárno, vyšli vrch Lovoš a prošli se Oparenským údolím. Ale v dosahu je toho tady mnohem vice. Užili jsme si tu krásný víkend.
Klidná lokalita v areálu bývalého statku v malé obci
5.8 - 8.8. Jan říká:
Už předchozí hodnocení naznačovala, že toto bude dobrá volba. A skutečně to nemělo chybu. Pěkné klidné místo, které nám posloužilo k cyklovýletům. V prvém případě do Kutné hory do stříbrného dolu, v druhém případě do Poděbrad kolem Labe. Možnosti je ale mnohem více, paní domácí nás zásobila prospekty a tipy na výlet. Jinak domácí jsou kapitola sama pro sebe. Byli jsme z nich nadšeni. Milí a příjemní lide, jsme rádi, že jsme je mohli poznat. Toto místo a lokalitu můžeme jen a jen doporučit.
Pohodová zahrada ve Valticích
10.8 - 14.8. Jan říká:
Velká a rovná zahrada v krasné Lednicko-Valticke oblasti. Domluva s majitelkou jasná, vše srozumitelné. Na hlavní silnici je přes den zvýšený provoz, který nám nevadil neb jsme většinou přes den courali na kolech. Večer už klid a pohoda. Ikdyž nás na pozemku v jednu noc nocovaly 4 posádky, velikost zahrady zajistila každému klid a soukromí. Pozemek rádi doporučujeme.
Pohoda u lesa
18.9 - 20.9. Jan říká:
Pokusím se o stručné hodnocení v bodech:

1) komunikace s majitelkou - skvělá, všechny naše dotazy zodpověděla,

2) příjezdová cesta - posledních cca 400 metrů je po polní cestě, ale absolutně bez problému jsme to s naším starším obytňákem zvládli, za nás přijezdová cesta v pohodě

3) samotné místo - mírně svažité, ve spodní části rovinaté a zde jsme s přehledem s nájezdy dali náš obytňák do roviny. Pozemek je na naprosto klidném místě uprostřed přírody. Relaxační paráda.

4) vyžití na místě: my jsme vyrazili do zdejšího lesa na houby a k překvapení místních našli :-). Doputovali jsme na zaniklý hrad Babská skála s hezkou vyhlídkou, následně na rozhlednu Biskoupky a dali si pozdní oběd v hostinci Selský dvůr v Biskoupkách. Vše super. Lokalit k relaxaci je tu určitě více, takže tu asi nejsme naposledy.

Celkové hodnocení: vše bez chyby, strávili jsme zde skvělý víkend, děkujeme. :-)